Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Рекламна кампанія та особливості її проведення для підприємства

Рекламна кампанія та особливості її проведення для підприємства

Назва:
Рекламна кампанія та особливості її проведення для підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,20 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Рекламна кампанія та особливості її проведення для підприємства


Зміст


Вступ
Тема даної курсової роботи: „Рекламна кампанія та особливості її проведення для підприємства”.
Мета написання даної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних із сутністю, інструментами, методами та особливостями проведення рекламних кампаній підприємств медичної і фармацевтичної галузей.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз літературних та наукових джерел з реклами, маркетингу та ПР ;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної курсової роботи.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що реклама є одним з найважливіших інструментів стимулювання збуту продукції підприємства, вона припускає побудову системи комунікації, тобто процесу передачі інформації в будь-якій її формі: словесній (вербальній), графічній, музичній і т.д. Комунікація являє собою передачу значень, відчуттів і настрою від однієї людини чи групи людей до інших. У своїх комунікаціях продавці намагаються передати інформацію про товар деякій цільовій аудиторії, так щоб сприйняття продукції відбивало те, що вони хочуть повідомити. Процес розробки рекламної кампанії вимагає великих зусиль, значних теоретичних знань і практичних навиків.
В даній роботі ми розглянемо основні цілі і інструменти реклами. Проаналізуємо рекламну компанію Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу.
При написанні роботи автором були використані підручники, монографії, наукові статті вітчизняних і зарубіжних фахівців з реклами, маркетингу, ПР, а також матеріали виставки REX-2002.
1. Cутність рекламної кампанії підприємства
Задачі реклами зв'язані з конкретними завданнями по формуванню попиту і стимулюванням збуту. Попит складається з трьох основних частин:
первинне проникнення чи кількість людей що купили хоча б раз товар фірми;
відсоток повторних покупок;
інтенсивність споживання чи коефіцієнт споживання товару, який показує, скільки товару приходиться на одиницю споживання (людини, родини, підприємства) за визначений період.[2]
Вирішення задачі первинного проникнення полягає в підвищенні знання споживача про товар і/чи про фірму. Потрібно привернути увагу як можна більшої кількості потенційних споживачів. Для збуту в даному випадку використовуються засоби масового охоплення цільової аудиторії, неіндивідуальні форми представлення інформації, створюється первісний афект. Підтримка кількості повторних покупок трохи змінює задачу збуту — інформаційна й афективна складова комунікації відходять на другий план, основний акцент робиться на різні стимулюючі заходи, що будуть підтримувати в споживача інтерес до товару. Треба відзначити, що інтерес можна підтримувати тільки в тому випадку, коли товар “відбувся” і кількість придбавших його в перший раз досить велика. Інтенсивність споживання може підтримуватися і розвиватися на всіх етапах життєвого циклу товару, і більша увага приділяється інструментам стимулювання й умовляння, що спрямовані на розкриття різних додаткових цінностей для вже притягнутої групи споживачів. У даному випадку трохи змінюється спрямованість стимулюючих дій і вводиться когнітивна (пізнавальна) компонента.
Вибір найбільш переконливого напрямку комунікації залежить від характеристик товарної пропозиції і положення фірми на ринку. Конкретно це може бути наступне: унікальність пропозиції; імідж торгової марки; бажане конкурентне положення; позиціювання марки в свідомості споживача.
Планування інформаційних каналів пов'язане з передачею повідомлень цільовій аудиторії правильним способом, вчасно і з визначеною частотою.
Проблема полягає у виборі правильного медіа-мікса (телебачення, журнали, радіо, і т.д.), правильних засобів передачі (конкретних телевізійних програм, журналу і т.д.) і варіантів засобів передачі. Цю проблему не так вже й легко вирішити, оскільки члени цільової аудиторії навряд чи будуть тільки телеглядачами, чи глядачами конкретних програм, чи читачами журналів чи слухачами радіо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Рекламна кампанія та особливості її проведення для підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок