Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Умови та перспективи впровадження системи участі найманих працівників у прибутках та капіталі підприємства (тільки теорія)

Умови та перспективи впровадження системи участі найманих працівників у прибутках та капіталі підприємства (тільки теорія)

Назва:
Умови та перспективи впровадження системи участі найманих працівників у прибутках та капіталі підприємства (тільки теорія)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,83 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Тема: Умови та перспективи впровадження системи участі найманих працівників у прибутках та капіталі підприємства (тільки теорія)


Зміст


Вступ
Актуальність обраної теми полягає в тому, що залучення найманих робітників до участі в прибутках та капіталі підприємства сприяє підвищенню зацікавленості робітників в результатах власної праці, сприяє підвищенню ефективності діяльності підприємства та економічному зростанню в країні.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз літературних і наукових джерел з питань участі найманих робітників в прибутках та капіталі підприємства;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної курсової роботи.
Основними методами дослідження при розкритті теми курсової роботи стали:
моделювання — для опису сутності процесів, фактів, понять і необхід-них взаємозв'язків;
графо-аналітичний аналіз — аналіз і підтвердження в певних коор-динатах економічних постулатів і моделей;
декомпозиція і композиція — як прийоми оргпроектування для побу-дови структурних схем підпорядкованості процесів і прийняття рішень.
Предметом дослідження виступають відносини між робітниками і власниками підприємств з питань розподілу капіталу і прибутку з метою більшого залучення робітників до участі в них.
Структура роботи складається зі вступу, основної частини, яка містить три розділи, висновків та списку використаної літератури.
В роботі розкриті наступні питання:
Структура капіталу та прибутку підприємства: структура капіталу; структура прибутку.
Участь найманих працівників у капіталі: еволюція участі робітників у капіталі та прибутку підприємства; форми участі робітників у капіталі
Перспективи участі найманих працівників у капіталі: удосконалення трудового законодавства; шляхи більшого залучення робітників.
При написанні роботи автором були використані Закони України та інші нормативні документи, підручники, монографії, наукові статті вітчизняних і зарубіжних авторів з економіки підприємств, економіки праці, корпоративного управління тощо.


1.Структура капіталу та прибутку підприємства
1.1. Структура капіталу
Для здійснення бізнесової діяльності необхідно мати певний капітал. Без наявності останнього не може бути підприємниц-тва. Чим потужнішим і ефективнішим є капітал підприємця, тим значніші і масштабніші результати його діяльності.
Розглянемо докладно окремі види капіталу підприємства у відповідності з класифікацією І.О. Бланка[8].
1. За приналежністю підприємству виділяють власний та позиковий види його капіталу. Власний капітал характеризує загальну вартість засобів підприємства, що належать йому на правах власності та використовуються ним для формування певної частини активів. Ця частина активів, що сформована за рахунок інвестованого в них власного капіталу, представляє собою чисті активи підприємства. Позиковий капітал характеризує залучені для фінансування розвитку підприємства на зворотній основі грошові кошти або інші майнові цінності. Усі форми позикового капіталу, що використовується підприємством, представляють собою його фінансові зобов’язання, що належать до погашення у передбачені строки.
2. За метою використання у складі підприємства можуть бути виділені наступні види капіталу: виробничий позичковий та спекулятивний. Виробничий капітал характеризує засоби підприємства, що інвестовані в його операційні активи для здійснення виробничо-збутової його діяльності. Позичковий капітал представляє собою ту частину, яка використовується підприємством в процесі інвестування у грошові інструменти (короткострокові та довгострокові депозитні вкладення в комерційних банках), а також у боргові фондові інструменти (облігації, депозитні сертифікати, векселі і т.п.) Спекулятивний капітал характеризує ту його частину, яка використовується в процесі здійснення спекулятивних (що базуються на різниці в цінах) фінансових операцій (придбання деривативів в спекулятивних цілях і т.п.).
3. За формами інвестування розрізняють капітал в грошовій, матеріальній та нематеріальній формах, що використовується для формування статутного фонду підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Умови та перспективи впровадження системи участі найманих працівників у прибутках та капіталі підприємства (тільки теорія)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок