Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Фірмовий стиль

Фірмовий стиль

Назва:
Фірмовий стиль
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,16 KB
Завантажень:
459
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Фірмовий стиль


ЗМІСТ
Вступ …………………………………………………………………………………... 3
Розділ 1. Поняття фірмового стилю……………………………………………….. 5
Розділ 2. Створення іміджу і розробка фірмового стилю……………………….. 7
2.1. Способи створення іміджу фірми………………………………………… 8
2.2. Основні носії елементів фірмового стилю…………………………….... 13
Розділ 3. Упаковка і фірмовий стиль……………………………………………...16
Висновок……………………………………………………………………………....20
Список використаних джерел………………………………………….…………..22
Додатки……………………………………………...……………………………….. 24


Вступ
“Споживач перебуває у постійній облозі. Його вкрай залякано. Його безжально лупцює телебачення, запекло атакує преса, бере приступом радіо, спантеличує щитова реклама. Дуже важко примусити його запам'ятати будь-що, зате забуває він легко і швидко”.
Р.Рівз
Фірмовий стиль – важливий інструмент реклами. Єдиний фірмовий стиль передбачає сукупність художніх прийомів, що створює єдиний характер у подачі рекламних матеріалів, розроблених на базі оригінального графічного дизайну. Впровадження єдиного фірмового стилю у всі форми рекламної діяльності фірми сприятиме впізнаності продукції на ринку, внесе порядок до рекламної кампанії що проводиться.
Так само, як людина повинна створювати собі бездоганну репута-цію, так і фірмам та продуктам теж створюється відповідна репутація. Складність тут полягає в тім, що споживач має тенденцію зменшувати навантаження на самого себе і не збирається знову та знову аналізувати ту чи ту фірму, той чи той продукт, що його ця фірма пропонує. У цьо-му споживачеві допомагає сам рекламодавець, створюючи фірмовий стиль роботи, певний імідж торгової марки.
Рішення про те, який образ необхідно створити, є головними рекламодавця. Це рішення супроводжується створенням таких асоціацій у споживачів, які б допомогли створити та закріпити позити-вний імідж, водночас усуваючи ті, які не сприяють цьому. (іл. 1)
Рекламодавцю необхідно врахувати, що назва торгової марки може породжувати безліч асоціацій. Деякі з них будуються на фізи-чних якостях, інші відображають той факт, що продукцією корис-туються для демонстрування стилю життя, становища в суспільстві, професійної ролі. Можуть бути асоціації, зв'язані з використанням продукту, з образами людей, що використовують продукт, або з ма-газинами, де він продається, чи з продавцями, які займаються збу-том цього продукту.[15; 46]
Усі ці асоціації створюють так званий імідж, який відбиває за-гальне враження про те, що людина або група людей знають чи ду-мають про фірму, предмет продажу.
Імідж може бути складним чи дуже простим. Він може бути стійким, що ґрунтується на тривалому досвіді використання, або дуже нестійким та динамічним. Він може бути чітким та визначеним чи розпливчастим, різним для різних людей.
Імідж створюється з багатьох складових: найменування, ціни, упаковки, стилю реклами та якості самого продукту. Тому фірми та продукти можуть бути або «особистостями», або безликими «ніхто».


Розділ 1. Поняття фірмового стилю
Сам по собі товарний знак мало в що виходить, але з'єднавшись з добре рекламованим товаром і здобувши юридичну чинність після своєї реєстрації, знак стає стимулом підвищення його якості. Що стосується покупця, то товарний знак для нього — це і рушійний мотив покупки і своєрідна гарантія якості. Існують чотири типи позначення знака (марки): 1) фірмове ім'я — слово, буква або група слів, букв, що можуть бути вимовлені; 2) фірмовий знак — символ, малюнок або відмітний колір або позначення; 3) торговельний образ — персоніфікована торговельна марка; 4) торговельний знак — фірмове ім'я, фірмовий знак, торговельний образ або сполучення їх, захищені юридично. При використанні зареєстрований товарний знак супроводжується буквою R у колі. Фірмові імена, фірмові знаки і товарні образи являють собою маркетингові позначення і не забезпечують юридичного захисту від використання конкурентами, якщо не зареєстровані як товарні знаки.
Варто мати на увазі, що товарний знак є складовою частиною більш широкого поняття — «фірмового стилю», займаючи в ньому провідне місце.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Фірмовий стиль

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок