Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Виробничо-господарська діяльність та фінансове становище підприємств

Виробничо-господарська діяльність та фінансове становище підприємств

Назва:
Виробничо-господарська діяльність та фінансове становище підприємств
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,75 KB
Завантажень:
457
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Вступ
Виробничо-господарська діяльність та фінансове становище підприємств формуються під впливом різних чинників та умов, до яких належить рівень забезпечення основними засобами, ефективність їх використання, ступінь зносу, правильність оцінки. Раціональна експлуатація основних засобів є важливим чинником експлуатації собівартості продукції, тобто загальних витрат виробництва, та оподаткування, підприємства, що безпосередньо впливає на загальний кінцевий фінансовий результат діяльності.
Програмою формування бухгалтерського обліку і фінансової звітності в Україні введено в дію національне положення стандарт бухгалтерського обліку (П(с)БО) №7 “Основні засоби”.
Сучасний облік – це облік, орієнтований на нові пріоритети. Зокрема в обліку активів (в т.ч. основних засобів) таким пріоритетом є їхня оцінка. У тому, в залежності від того, наскільки правильно, справедливо, достовірно оцінити об’єкт активів залежить інформація про валюту балансу, про стан розрахунків з кредиторами, про доходи, витрати і фінансові результати звітного періоду.
Основні засоби – це матеріальні активи, які підприємство отримує з метою їх використання у процесі виробництва або постачання товарів, надання послуг очікуваний строк корисного використання яких більше одного року (або операційного циклу, якщо він довший за рік). На прийняті об’єкта на баланс за історичною собівартістю, не закінчується “оціночна робота”, а швидше всього тільки починається. Власне, бухгалтерський облік основних засобів – це у повному розумінні, - є безперервний процес їх оцінки.
Основні засоби функціонують у незмінній натурально-речовій формі у виробничій та невиробничій сферах діяльності підприємств.
Первісна вартість основних засобів розділяється: одна її частина протягом терміну експлуатації поступово збільшується і капіталізується в інших активних формах, а інша тим асом поступово зменшується до рівня ліквідаційної. Крім того, первісна вартість об’єктів основних засобів може формуватися і після введення їх в експлуатацію. Тобто, це може змінюватися під впливом обставин: збільшуватися на вартість робіт з реконструкції модернізації, збільшуватися на суму дооцінки у випадках виявлення значних відхилень балансової вартості від справедливої вартості і зменшуватися на суму уцінки з цієї причини. Для досягнення мети бухгалтерського обліку (надання користувачам справедливої, повної інформації) дуже важливо щоб уся ця динамка чітко відстежувалась.
Від ефективності використання основних засобів в газовій промисловості залежить задоволення потреб економіки країни в паливі.
Система газопостачання володіє значним резервом для подальшого поліпшення основних засобів виробничого призначення. Одним з основних напрямків інтенсифікації виробництва в цілях збільшення транспортування газу з меншими затратами є залученням основних засобів у господарську діяльність.
В теперішніх складних економічних умовах важливе значення для підвищення ефективності виробництва має процес відтворення основних виробничих засобів їх капітальний ремонт.
Метою написання дипломної роботи є висвітлення ведення обліку основних засобів на Надвірнянському НГВУ та проведення аудиторської перевірки, дослідження рівнів їх використання та темпів оновлення, а також розрахунок показників їх руху та стану.
Вихідними даними для написання дипломної роботи є звітні дані, первинні та розпорядчі документи підприємства.
1.3. Методика обліку основних засобів
Відповідно до П (с) БО №7 “Основні засоби” під основними засобами розуміють матеріальні активи, які підприємство утримує з метою використання у процесі виробництва або поставки товарів, надання послуг, здання в оренду іншим підприємствам, очікуваний термін корисного використання (експлуатації) яких більше одного року або операційного циклу, якщо він більше одного року.
Об’єктом основних засобів є закінчений пристрій з усіма пристосуваннями та приладдям до нього; інший актив відповідає визначенню основних засобів, або частина такого активу, щ контролюється підприємством.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Виробничо-господарська діяльність та фінансове становище підприємств

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок