Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Розробка комунікаційної програми по стимулюванню попиту на товари роздрібного торговельного підприємства

Розробка комунікаційної програми по стимулюванню попиту на товари роздрібного торговельного підприємства

Назва:
Розробка комунікаційної програми по стимулюванню попиту на товари роздрібного торговельного підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,77 KB
Завантажень:
297
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Розробка комунікаційної програми по стимулюванню попиту на товари роздрібного торговельного підприємства


План


Вступ
Значення маркетингових комунікацій у теорії і практиці українського маркетингу поступово росте разом з усвідомленням ролі комунікацій у рішенні конкретних проблем організацій і підприємств на українському ринку. За допомогою тільки лише дизайну, ефективного виробництва і раціональної ціни, продуманої мережі поширення товару неможливо досягти цільового сегмента, необхідно проінформувати споживача про продукт, місце його придбання і про самого виробника, переконати його "в існуванні переваг продукту". Цю роль виконують маркетингові комунікації, без існування яких важко уявити собі сучасне суспільство.
Метою роботи є розробка комунікаційної програми по стимулюванню попиту на товари роздрібного торговельного підприємства.
Завданнями роботи є:
- провести дослідження в сфері комунікацій, що проводить роздрібне торгівельне підприємство ТОВ “Вибір”;
дослідити комунікаційні заходи підприємства;
- здійснити оцінку результатів реалізації комунікаційної програми.
- запропонувати напрями удосконалення комунікативної політики підприємства ТОВ “Вибір”.
Проведення дослідження дозволить на прикладі конкретної фірми розглянути процес здійснення рекламно-маркетингової комунікації та розробити конкретні пропозиції щодо комунікаційної діяльності роздрібного торгового підприємства ТОВ “Вибір”.


1. Аналіз реалізації комунікаціонної політики підприємства ТОВ “Вибір”
1.1. Характеристика підприємства ТОВ “Вибір”
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вибір" (м. Київ) створене на основі діючого законодавства України про господарські товариства. Статутний фонд підприємства складається з внесків учасників, величина яких визначається установчими документами товариства.
Предметом діяльності Товариства є:
- виробництво та реалізація будівельних матеріалів та будівельної продукції;
- торговельна діяльність, у т.ч. оптова, дрібнооптова, роздрібна, комісійна, торгово-закупівельна та торгово-посередницька діяльність;
- створення мережі оптово-роздрібних підприємств торгівлі і послуг населенню;
- виконання посередницьких, комерційних, дилерських, брокерських та дистриб’юторських послуг виробничого та невиробничого характеру, здійснення угод по експорту-імпорту;
створення оптово-роздрібних підприємств торгівлі і послуг населенню, в т.ч. і валютних (у разі одержання відповідної ліцензії);
- поліграфічна реклама;
- надання послуг по виготовленню рекламної продукції;
- рекламна діяльність;
- надання послуг в галузі маркетингу, інжинірингу, управління, реклами, підготовки кадрів (стажування);
інші види діяльності, які не суперечать чинному законодавству.
На теперішній час основним видом діяльності підприємства є торгівля будівельними матеріалами та продаж супутніх їм товарів. Загалом в ТОВ “Вибір” працює близько 30 чоловік, які включають в себе керівний персонал, менеджерів-консультантів, бухгалтера та ін.
ТОВ "Вибір" має спеціальний підрозділ, який займається комерційною роботою, доставкою товарів та виробничих запасів, постачанням у дрібнороздрібну мережу.
Організаційна структура підприємства ТОВ “Вибір” характеризується наступною схемою (рис. 1.1).
Відносна нерозгалуженість структури базового підприємства пояснюється його невеликими розмірами і терміном дії. З розширенням обсягів діяльності, утворенням філій і представництв планується відповідне збільшення ланок організаційної структури.
В умовах формування ринкових відносин до організаційної структури ТОВ "Вибір" доцільно включити посаду спеціаліста з маркетингу, яка сьогодні відсутня. Всі рішення з маркетингу приймає директор підприємства практично одноосібно без ґрунтовного аналізу ринкової ситуації. Функції маркетолога-аналітика в даний час частково виконує економіст. Аналітична інформація обмежується документами бухгалтерської та статистичної звітності, яка не дає повноцінної інформації про стан ринку та запити покупців.
Рис. 1.1. Організаційна структура ТОВ “Вибір”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Розробка комунікаційної програми по стимулюванню попиту на товари роздрібного торговельного підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок