Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Основні напрямки удосконалення управління персоналом організації (на прикладі).

Основні напрямки удосконалення управління персоналом організації (на прикладі).

Назва:
Основні напрямки удосконалення управління персоналом організації (на прикладі).
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
54,11 KB
Завантажень:
148
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 
Основні напрямки удосконалення управління персоналом організації (на прикладі).


ПЛАН


Вступ
Актуальність теми. Одним із ключових факторів виробництва будь-якого виду товарів і послуг поряд з інвестиційним капіталом (основними фондами й оборотними коштами) є трудові ресурси. У сучасних умовах саме трудові ресурси розглядають як найбільш коштовний капітал, яким володіє підприємство. Науково-технічний прогрес і пов'язане з ним різке збільшення частки наукомістких технологій обумовлює ріст вимог до професійних, соціально-психологічних якостей і культурного рівня працівника. Ефективне управління трудовими ресурсами як особлива функція діяльності, пов'язана з найманням працівників, їхнім навчанням, оцінкою й оплатою їхньої праці, є важливою передумовою для ефективного функціонування виробництва. Підготовлені і кваліфіковані працівники, що знаходяться в штаті підприємства, називаються його персоналом, чи кадрами.
Головна мета управління персоналом складається в забезпеченні підприємства працівниками, що відповідають вимогам даного підприємства, їхньої професійної і соціальної адаптації.
Основними задачами, що вирішують структури по управлінню персоналом, є: планування потреби підприємства в трудових ресурсах, пошук і добір потрібних працівників, навчання і підвищення їхньої кваліфікації, управління трудовою мотивацією, створення умов для підвищення продуктивності праці, контроль за зміною статусу працівників, правові питання трудових відносин.
Вся організаційно-управлінська діяльність, і насамперед мотиваційна, у сукупності спрямована на активізацію усіх внутрішніх ресурсів працівників і їх максимально ефективне використання. Таким чином, актуальність дослідження проблем, пов’язаних із оптимізацією процесу управління персоналом на сьогодення важко перебільшити.
Мета дослідження - обґрунтування принципів і методів розробки стратегії управління персоналом підприємства.
Відповідно до поставленої мети в дипломній роботі вирішуються наступні задачі:
вивчення існуючих концепцій управління персоналом підприємства;
дослідження методів розробки стратегії управління персоналом підприємства;
аналіз сучасних тенденцій у кадровому менеджменті та застосування їх на аналізованому підприємстві;
напрацювання рекомендацій щодо покращення процесу управління персоналом досліджуваного підприємства.
Об’єктом дослідження є кадрова політика ЗАТ „Сталкер Компані”.
Предметом дослідження є дослідження особливостей управління персоналом вітчизняних підприємств.
Методологічною і теоретичною основою дослідження є положення економічної теорії, теорії управління, системного і соціологічного аналізу. Широко використані праці вітчизняних і закордонних фахівців в області кадрового менеджменту.
Методи дослідження. Для розв’язання визначених завдань, досягнення мети використовувався комплекс взаємодоповнюючих методів дослідження: методи системного аналізу, методи причинно-наслідкового аналізу, методи порівняльного аналізу, методи прямого структурного аналізу, моделювання.
Структура робота. Дипломна робота складається із вступу, основної частини та висновків. У вступі обґрунтовується актуальність теми, визначається мета, завдання, предмет та об’єкт дослідження. Окреслюється методологічна та теоретична база дослідження, методи дослідження.
Основна частина присвячена дослідженню науково-теоретичної основи кадрового менеджменту та визначаються кадрові стратегії для досліджуваного підприємства – ЗАТ „Сталкер Компані”, а також наводяться пропозиції автора щодо покращення кадрової політики на підприємстві.
Загальні висновки по дослідженню сформульовано у відповідному розділі роботи.
Розділ 1. Концепція управління персоналом на підприємстві
1.1 Управління персоналом в системі сучасного менеджменту
Менеджер по персоналу - професія молода. Як різновид діяльності менеджера вона зародилася наприкінці минулого століття. Поява фахівців по роботі з персоналом, що мають підготовку в області промислової соціології і психології, означало справжню революцію в традиційних формах кадрової роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 Курсова робота на тему: Основні напрямки удосконалення управління персоналом організації (на прикладі).

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок