Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> ВАТ „Городенківський сирзавод”

ВАТ „Городенківський сирзавод”

Назва:
ВАТ „Городенківський сирзавод”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,85 KB
Завантажень:
549
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Вступ
В період переходу до ринкової економіки на підприємствах України великого значення набуває система заходів, спямованих на вдосконалення управління економікою. Головним завданням кожного підприємства є випуск продукції, торгівля товарами високої якості з найменшими витратами.
Серед галузей агропромислового комплексу провідне місце займає сільське господарство, а також сільськогосподарське виробництво. Воно забезпечує населення продуктами харчування, а промисловість – сировиною. Для того, щоб створити свій власний сільськогосподарський ринок,потрібно поступово скорочувати закупівлю за кордоном зерна, м’яса, тощо. Адже все це ми можемо виробляти в Україні.
Характерною рисою сьогоднішнього періоду є досить часті зміни в нормативній базі, пошуку оптимальних рішень при виробництві та вдосконаленні господарського механізму.
Виробництво продукції підприємством має всі особливості, які потрібно врахувати при організації виробництва, праці та управління діяльністю підприємством. Для вирішенння проблем підвищення ефективності всіх ланок агропромислового комплексу велике значення має раціональна організація управління та аналізу господарської діяльності.
Метою проходження переддипломної практики є: безпосередня підготовка до самостійної роботи на посаді інженера-економіста, поглиблення і закріплення теоретичних знань та отримання певного практичного досвіду.Об’єктом проходження практики є ВАТ „Городенківський сирзавод”. Під час проходження практики на підприємстві потрібно: вивчити річний звіт, зміст і порядок його складання; освоїти методику планування соціального розвитку виробничого колективу; зібрати матеріал для написання дипломної роботи .
1.Характеристика ВАТ „Городенківський сирзавод”
1.1.Загальне ознайомлення з підприємством
ВАТ „Городенківський сирзавод” являється одним з найбільших підприємств в Івано-Франківській області. Продукція сирзаводу користується незмінним попитом не лише у своєму місті та області, а й на Львівщині, Тернопільщині, на Закарпатській, Чернівецькій областях. Продукція заводу є і за кордоном, зокрема і в Казахстані.
Асортимент продукції налічує сорок видів, а якість і фасування виробів досягли рівнів міжнаролних стандартів. За останніх два роки асортимент був доповнений такими видами продукції, як десерт сирковий, паста закусочна, солодкий строк, сиркова маса. Спеціалістами заводу постійно проводиться робота над покращенням якості сирів твердих, виробництвом сирів фасованих. Процес дозрівання сирів і реалізація їх проводиться в плівці, що дало можливість експортувати сири за межі України.
На заводі триває переоснащення головних ділянок виробництва, зокрема, встановлено і працює цілий ряд обладнання по розфасовці практично всієї продукції, що випускається. Постійно проводиться робота над розширенням асортименту. Молочний цех виробляє цільномолочну продукцію: сметану фасовану в поліетиленових стаканах, кефір, ряжанку, молоко 3,2% фасоване, творог 9%, бринзу, масло тощо. В цеху плавсирів виробляють сирки плавлені, сир „Костромський”, „Голандський” ваговий, фасований „Буковинський”, „Російський”, „Пошехонський”, „Дуплет”, „Мармуровий”, „Сметанковий”, „Витязь”, „Тальзитер”, „Вершковий”, „Мааздамер”, „Мисливський” і „Радомер”.
Доставка моолока на завод забезпечується власним транспортом – цистернами. На завод молоко надходить їз 58 зливних пунктів. За день поступає близько 45 т молока (влітку) і 23 т молока – взимку. Якщо взяти літній період, то 6 т – іде на виробництво цільномолочної продукції, 28 т – на виробництво сиру, а залишок відправляється на виробництво масла.
Теплопостачання заводу здійснюється від існуючої власної котельні, де встановлені газові котли ДКВР – 2,5/13 – 2шт. Гпзопостачання здійснюється від газопроводу середнього тиску, знижується на газорозподільчому пристрої до низького. Газ поступає з ГРП в м.Городенка. Водопостачання здійснюється від власної артезіанської свердловини, де встановлені артезіанські погружні насоси марки ЄІВ – 8-25/140.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: ВАТ „Городенківський сирзавод”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок