Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Планування персоналу на підприємстві

Планування персоналу на підприємстві

Назва:
Планування персоналу на підприємстві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
42,36 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Курсова робота з менеджменту
Планування персоналу на підприємстві


Зміст
Вступ
1 Теоретико- методичні засади аналізу ефективності динаміки менеджменту на підприємстві
1.1Система менеджменту
1.2 Організаційні зміни та організаційний розвиток як об’єкти управління
1.3 Визначення ефективності організаційних змін
1.4 Критерії та методи оцінювання ефективності менеджменту
1.5 Основне управління роботою індивіда як передумова ефективної динаміки менеджменту
2 Аналіз ефективності динаміки менеджменту на ТзОВ “ІТС”
2.1 Аналіз організаційно-правової форми підприємства
2.2 Аналіз організаційної структури підприємства
2.3 Аналіз основних техніко-економічних показників
2.4 SWOT-аналіз
2.5 Аналіз ефективності динаміки менеджменту на ТзОВ “ІТС”
3 Вдосконалення досягнення ефективності динаміки менеджменту на ТзОВ “ІТС”
3.1 Напрямки вдосконалення ефективності динаміки менеджменту
3.2 Заходи підвищення ефективності організації процесу менеджменту
3.3 Обгрунтування та розрахунок економічного ефекту від запропонованих заходів
Висновок
Використана література


Вступ
Перехід української економіки на ринкові засади зумовлює ефективне використання всіх видів ресурсів. Оскільки на ринку умови надзвичайно жорстокі і виживають на ньому тільки ті, які вміють ефективно використовувати наявні у них ресурси та інтенсивно працювати, то важливо підтримувати на підприємстві систему менеджменту, яка б забезпечувала загальну ефективність діяльності підприємства.
Так як діяльність будь-якої організації є багатоплановою, то й аналіз у даному курсовому проекті ми будемо здійснювати, оцінюючи економічну, соціальну та організаційну ефективності динаміки менеджменту. Об’єктом дослідження оберемо товариство з обмеженою відповідальністю “ІТС”.
При визначенні політики та стратегії будь-якого підприємства аналіз ефективності обов'язково передбачає співставлення останньої з рівнем використання інших чинників виробництва. Крім того, в процесі діяльності працівників дуже важливо й подбати про умови, в яких їм прийдеться перебувати, бо останні є надзвичайно важливими у відображенні майбутнього доходу.
Отже, розуміючи актуальність забезпеченості трудовими ресурсами та соціального розвитку на будь-якому підприємстві в будь-який період його діяльності, я вибрала для написання своєї курсової роботи саме тему “Вдосконалення соціально-трудового планування на підприємстві”.
Метою курсового проекту є визначення заходів щодо вдосконалення ефективності динаміки менеджменту на підприємстві, виявлення найкращих шляхів його діяльності та визначення результату від запропонованих засобів.
Проведемо аналіз і вияснити, яким чином результативність діяльності підприємства пов’язана з рівнем соціально-трудового планування членів його колективу.


1.1 Система менеджменту
Після створення підприємства перед підприємцем постає проблема ефективного управління ним, складовою частиною якого є організаційна діялбність, що здійснюється у межах певних організаційних форм. Вибір оптимальної організаційної форми підприємства та ефективних методів прийняття управлінських рішень є одним із найважливіших чинників успішної підприємницької діяльності.
Менеджмент ж являє собою складову частину процесу управління. Він характеризується як свідомий і цілеспрямований вплив керівництва підприємства або керівних органів на діяльність людей у процесі виробництва товарів і послуг у межах певної організації з метою привласнення прибутків. Менеджмент – це сукупність функцій, спрямованих на ефективне та результативне використання ресурсів з певними організаційними цілями. Менеджер –той, хто вцілому відповідальний за процес менеджменту в межах організації.
Головними видами діяльності, які становлять процес менеджменту є планування й ухвалення рішень, організація, лідерство і контролювання. Для досягнення успіху менеджери також прагнуть мати технічні, міжособові, концептуальні, діагностичні, комунікативні навики, уміння правильно ухвалювати рішення та розподіляти час.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Курсова робота на тему: Планування персоналу на підприємстві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок