Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Товариство з обмеженою відповідальністю «Карпати-Міст»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Карпати-Міст»

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Карпати-Міст»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,24 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Товариство з обмеженою відповідальністю
«Карпати-Міст»ЗМІСТ
ВСТУП 4
РОЗДІЛ І. Загальна характеристика ТзОВ “Карпати-Міст” 7
1.1. Важливі характеристики суб’єкта, його бізнесу, результати фінансово-господарської діяльності 7
1.2. Загальний рівень компетентності керівництва 8
1.3. Структура бухгалтерії ТзОВ “Карпати-Міст” і організація її роботи 10
1.4. Нормативно-правове забезпечення діяльності ТзОВ «Карпати-Міст». 12
РОЗДІЛ 2. Організація обліку розрахунків з постачальниками та іншими кредиторами 15
РОЗДІЛ 3. Аудит розрахунків з постачальниками та іншими кредиторами 22
ВИСНОВОК 28
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 30
ДОДАТКИ 32
ВСТУП
Облік є невід’ємною складовою частиною господарської діяльності. Поява обліку є наслідком економічного прогресу, адже чим складнішою та різноманітнішою ставала господарська діяльність, тим складнішим ставав облік, розширювалися його функції та ускладнювалися завдання. Розвитку обліку в різних країнах притаманні певні особливості, але його основні напрямки зберігають схожі тенденції. Це підтверджує правильність висновку про закономірність виникнення обліку та пояснює існування елементів бухгалтерського обліку, які залишаються незмінними протягом багатьох століть і властиві обліковим системам усіх країн світу.
Бухгалтерський облік в Україні, як і в країнах з розвинутою ринковою економікою, поділяється на фінансовий і управлінський.
Ведення фінансової бухгалтерії в Україні є обов’язковим для всіх підприємств. Фінансова бухгалтерія фіксує інформацію про поточні витрати у поелементному розрізі, а саме: прибутки підприємства, стан дебіторської та кредиторської заборгованості, розміри фінансових інвестицій, стан джерел фінансування тощо. Споживачами інформації фінансового обліку в основному виступають зовнішні щодо підприємства користувачі, тобто органи податкової служби, біржі, банки, інші фінансові інститути, постачальники і покупці, потенціальні інвестори.
Фінансова звітність оприлюднюється, вона не становить комерційної таємниці підприємства. Система формування фінансової звітності повинна бути прозорою, доступною для розуміння компетентними користувачами. Усі ці фактори зумовлюють чітку регламентацію структури, форми зовнішньої звітності.
Що стосується внутрішньої облікової системи на підприємстві, то питання про те, створювати її чи ні, як правило, вирішує безпосередньо власник чи уповноважений ним орган.
Бухгалтерський облік в Україні грунтується на міжнародно визнаних нормах обліку та звітності, основні вимоги яких встановлені Законом та ведеться на підприємстві безпосередньо з дня його реєстрації до моменту ліквідації.
Для забезпечення ведення бухгалтерського обліку підприємство самостійно обирає форму організації бухгалтерського обліку, визначає облікову політику підприємства, має право виділяти на окремий баланс філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, які зобов’язані вести бухгалтерський облік, з наступним включенням їх показників до фінансової звітності підприємства.
У процесі господарської діяльності підприємство вступає в розрахункові взаємовідносини з іншими господарськими органами, юридичними чи фізичними особами за товарно-матеріальні цінності, виконані роботи, надані послуги та інше. Розрахунки являють собою систему грошових відносин, яка грунтується на господарському розрахунку, суворому виконанні договорів та додержанні фінансової дисципліни. Розрахунки здійснюються готівкою і в безготівкових формах.
Оскільки більшість товарно-матеріальних цінностей на підприємство надходить від постачальників, надзвичайно важливе значення має організація обліку розрахунків з постачальниками.
Порядок та форми розрахунків між постачальником та покупцем визначаються в господарських договорах. Це найбільш розповсюджена і важлива підстава виникнення зобов'язань, основна форма реалізації товарно-грошових відносин в ринковій економіці, в яких обумовлюються умови поставок: найменування матеріалів (робіт, послуг), кількість, ціна, строки відвантаження та порядок розрахунків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Товариство з обмеженою відповідальністю «Карпати-Міст»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок