Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Менеджмент державних фінансів

Менеджмент державних фінансів

Назва:
Менеджмент державних фінансів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,96 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
З предмету „Менеджмент державних фінансів”


План
1. Податок на промисел
1.1. Платники податку
1.2. Об’єкт оподаткування
1.3. Ставка податку
1.4. Порядок сплати та зарахування податку
1.5. Обов’язки платників
2. Видатки бюджету на виплати пенсій окремим категоріям громадян
3. Податок на додану вартість
3.1. Платники ПДВ
3.2. Об’єкт оподаткування
3.3. База оподаткування
3.4. Пільги
3.5. Ставки податку
3.6. Порядок обчислення податку
4. Тест
Перелік використаної літератури


1. ПРО ПОДАТОК НА ПРОМИСЕЛ
1.1. Платники податку
Платниками податку на промисел є громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства (надалі - громадяни) як ті, що мають, так і ті, що не мають постійного місця проживання в Україні, якщо вони не зареєстровані як суб'єкти підприємництва і здійснюють несистематичний, не більше чотирьох разів протягом календарного року, продаж вироблених, перероблених та куплених продукції, речей, товарів (надалі - товари).
1.2. Об'єкт оподаткування
Об'єктом оподаткування є сумарна вартість товарів за ринковими цінами, що зазначається громадянином у декларації, поданій до державної податкової інспекції по району (місту) за місцем проживання, а громадянином, який не має постійного місця проживання в Україні, - за місцем продажу товарів.
Форма декларації встановлюється Головною державною податковою інспекцією України.
Не декларується та не оподатковується продаж вирощених в особистому підсобному господарстві, на присадибній, дачній, садовій і городній ділянках продукції рослинництва, худоби, кролів, нутрій, птиці (як у живому вигляді, так і продукції їх забою в сирому вигляді та у вигляді первинної переробки), продукції власного бджільництва, а також продаж автотранспортних засобів, які перебувають у приватній власності громадян,
1.3. Ставка податку
Ставка податку на промисел встановлюється в розмірі 10 відсотків указаної в декларації вартості товарів, що підлягають продажу протягом трьох календарних днів, але не менше розміру однієї мінімальної заробітної плати. У разі збільшення терміну продажу товарів до семи календарних днів ставка податку подвоюється.
1.4. Порядок сплати та зарахування податку
Податок на промисел сплачується у вигляді придбання одноразового патенту на торгівлю, вартість якого визначається на підставі вказаної платником сумарної вартості товарів і ставки податку. Сума податку за невикористаним патентом поверненню не підлягає.
Мінімальний термін дії одноразового патенту - три, максимальний - сім календарних днів. Форма патенту встановлюється Головною державною податковою інспекцією України.
Податок на промисел зараховується до місцевих бюджетів за місцем придбання одноразового патенту.
1.5. Обов'язки платників
Громадяни, які продають товари, повинні пред'являти на вимогу посадових осіб державних податкових інспекцій та органів внутрішніх справ одноразові патенти.
У разі коли продаж товарів здійснюється протягом календарного року більше чотирьох разів, така діяльність вважається систематичною і зобов'язує громадян зареєструватися як суб'єкти підприємництва відповідно до чинного законодавства України.


2. Видатки бюджету на виплату пенсій окремим категоріям громадян
Пенсійне забезпечення завжди відігравало помітну роль у діяльності будь-якої держави. З прийняттям Законів України "Про пенсійне забезпечення", "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ", "Про статус і соціальний захист гро-мадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастро-фи", "Про державну службу" та низки інших законодавчих актів практично завершився процес створення єдиної всеохоплюючої системи пенсійного забезпечення в Україні.
Пенсійне забезпечення в Україні є державною системою, яка становить основну складову системи соціального захисту населення. Реалізацію державної політики у сфері пенсійного забезпечення здійснює Міністерство праці та соціальної полі-тики й Міністерство фінансів України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Менеджмент державних фінансів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок