Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Сутність основних виробничих фондів, значення їх аналізу

Сутність основних виробничих фондів, значення їх аналізу

Назва:
Сутність основних виробничих фондів, значення їх аналізу
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,56 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ЗМІСТ
Вступ……………………………………………………………………………….3
Розділ 1. Економічна сутність основних виробничих фондів
1.1. Сутність основних виробничих фондів, значення їх аналізу…………………………………………………………...………5
1.2. Методика аналізу складу, структури і динаміки основних виробничих фондів……………………………………………………..9
1.3. Вплив основних виробничих фондів на обсяги виробництва продукції……………………………………………………………….14
1.4. Методи економічного аналізу……………………………………….16
Розділ 2. Техніко-економічний аналіз складу, структури і динаміки основних виробничих фондів
2.1. Загальна характеристика об’єкта дослідження……………………...21
2.2. Основні техніко-економічні показники діяльності підприємства….23
2.3. Аналіз складу, структури і динаміки основних виробничих фондів………………………………………………………………….26
2.4. Факторний аналіз впливу основних виробничих фондів на темпи росту обсягу виробництва……………………………………………32
2.5. Визначення прогнозного обсягу виробництва продукції на 2004 рік………………………………………………………………...35
Розділ 3. Основні напрями покращення складу і структури основних фондів та резерви росту обсягів виробництва продукції…………………...39
Висновок………………………………………………………………………….44
Список використаної літератури
Додатки
ВСТУП
Забезпечення певних темпів розвитку і підвищення ефективності виробництва можливе за умови інтенсифікації відтворення та кращого використання діючих основних фондів і виробничих потужностей підприємств. Ці процеси, з одного боку, сприяють постійному підтриманню належного технічного рівня кожного підприємства, а з іншого, - дозволяють збільшувати обсяг виробництва продукції без додаткових інвестиційних ресурсів, знижувати собівартість виробів за рахунок скорочення питомої ваги амортизації та витрат на обслуговування виробництва і його управління, підвищувати фондовіддачу і прибутковість.
Основні засоби є необхідним фактором будь-якого виробництва. Їх стан та ефективне використання прямо пропорційно впливає на кінцеві результати господарської діяльності підприємства.
Особливе значення для підприємств має збільшення активної частини основних фондів, яка бере участь у створенні продукції. Аналізуючи склад і структуру основних фондів появляється можливість визначити вплив кожної з груп на фондовіддачу, яка безпосередньо впливає на обсяги виробництва продукції. Аналітичні дані дадуть змогу визначити потребу підприємства в кожній з груп основних засобів.
Саме в цьому полягає мета моєї курсової роботи. Не менш важливе значення має аналіз впливу наявної структури основних виробничих фондів підприємства на темпи виробництва продукції. Прогресивна структура основних фондів з переважанням активної їх частини дозволяє максимізувати обсяги виробництва продукції.
В першому розділі курсової я маю на меті висвітлити основні завдання, які винесено для написання курсової. Важливе значення тут має визначення сутності основних фондів та їх впливу на обсяги виробництва.
Другий розділ є практичним втіленням викладених у першому розділі проблем. У ньому буде проведено аналіз структури основних фондів, їх стан та динаміку протягом аналізованого періоду та вплив на обсяги виробництва продукції.
В останньому розділі курсової роботи я маю на меті вказати основні напрямки структурних змін, яких потрібно дотримуватись підприємству задля покращення структури основних фондів, а основне – для збільшення обсягів виробництва продукції.
Об’єктом дослідження даної курсової роботи будуть основні фонди дочірнього підприємства “Орісіл-Калуш”.
Розділ 1. Економічна сутність основних виробничих фондів.
1.1. Сутність основних виробничих фондів, значення їх аналізу.
Процес виробництва здійснюється за умови поєднання робочої сили і засобів виробництва. Засоби виробництва складаються із засобів праці та предметів праці. У вартісному виразі вони становлять виробничі фонди (виробничі засоби) підприємства, які поділяються на основні та оборотні. Головними ознаками основних фондів є термін їх експлуатації (більше одного календарного року), вартість і спосіб її перенесення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Сутність основних виробничих фондів, значення їх аналізу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок