Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Комплексний аналіз фінансового стану ВАТ “Живиця’’

Комплексний аналіз фінансового стану ВАТ “Живиця’’

Назва:
Комплексний аналіз фінансового стану ВАТ “Живиця’’
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,97 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Кафедра фінансів
КУРСОВА РОБОТА
на тему: «Комплексний аналіз фінансового стану ВАТ “Живиця’’»


ЗМІСТ


ВСТУП
Для розв'язання сучасних проблем стабілізації національної економіки та підвищення регулюючої функції державного бюджету в забезпеченні соціального розвитку нашого суспільства треба здійснити низку організаційних заходів у плані оцінки фінансового стану суб'єктів господарювання. Тільки на основі позитивних зрушень індивідуального відтворення можливе безперебійне своєчасне наповнення бюджету і посилення регулюючого впливу держави на визначальні процеси суспільного життя, збільшення платоспроможного попиту населення та піднесення його життєвого рівня.
Отже, основним завданням поточного періоду є забезпечення стійкого розвитку підприємств.
Незаперечне те, що висока рентабельність підприємств позитивно впливає на розв'язання державних фінансових проблем, зокрема на зміцнення бюд-жету всіх рівнів, про що свідчать сучасні тенденції розвитку національної економіки.
Тільки за умови самоокупності суб'єктів господарювання економічна система може генерувати чинники позитивних кількісних і якісних змін у майбутньому періоді — періоді процесу розвитку, переходу до досконалішого фінансового стану, який має більш значний потенціал.
Вищезазначене підкреслює актуальність теми роботи: „Комплексний аналіз фінансового стану ВАТ “Шляховик”.
Завданням роботи є оцінка показників фінансового стану підприємства та формування шляхів її покращення.
Метою дослідження є розкриття сутності оцінки фінансового стану підприємства, аналіз факторів, що впливають на фінансовий стан підприємства, шляхів зміцнення фінансового стану.
Об’єктом дослідження є дані фінансової звітності ВАТ „Шляховик”.
Предметом дослідження роботи є сукупність теоретичних і практичних проблем, пов’язаних з діагностикою фінансового стану підприємства та ефективністю його господарської діяльності.
Відповідно до мети були поставлені наступні завдання.
1. Висвітлити теоретичні засади оцінки фінансового стану підприємства.
2. Провести діагностику фінансового стану ВАТ “ Шляховик” за період 2001 – 2003 рр.
3. Визначити шляхи зміцнення фінансового стану підприємства.


1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ОЦІНКИ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВА
1.1. Сутність, мета та значення оцінки фінансового стану підприємства
За умов переходу економіки України до ринкових відносин, суттєвого розширення прав підприємств у галузі фінансово-економічної діяльності значно зростає роль своєчасної та якісної оцінки фінансового стану підприємств, оцінки їхньої ліквідності, платоспроможності і фінансової стійкості та пошуку шляхів підвищення і зміцнення фінансової стабільності.
Особливого значення набуває своєчасна та об'єктивна оцінка фінансового стану підприємств за виникнення різноманітних форм власності, оскільки жодний власник не повинен нехтувати потенційними можливостями збільшення прибутку (доходу) фірми, які можна виявити тільки на підставі своєчасного й об'єктивного аналізу фінансового стану підприємств.
Систематичний аналіз фінансового стану підприємства, його платоспроможності, ліквідності та фінансової стійкості необхідний ще й тому, що дохідність будь-якого підприємства, розмір його прибутку багато в чому залежать від його платоспроможності.
Фінансовий стан підприємства - це комплексне поняття, яке є результатом взаємодії всіх елементів системи фінансових відносин підприємства, визначається сукупністю виробничо-господарських факторів і характеризується системою показників, що відображають наявність, розміщення і використання фінансових ресурсів [10, c. 59].
Фінансовий стан підприємства залежить від результатів його виробничої, комерційної та фінансово-господарської діяльності. Тому на нього впливають усі ці види діяльності підприємства. Передовсім на фінансовому стані підприємства позитивно позначаються безперебійний випуск і реалізація високоякісної продукції.
Як правило, що вищі показники обсягу виробництва і реалізації продукції, робіт, послуг і нижча їх собівартість, то вища прибутковість підприємства, що позитивно впливає на його фінансовий стан.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Комплексний аналіз фінансового стану ВАТ “Живиця’’

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок