Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Процесс прийняття управлінських рішень (на прикладі підприємства КС «Станіславська»)

Процесс прийняття управлінських рішень (на прикладі підприємства КС «Станіславська»)

Назва:
Процесс прийняття управлінських рішень (на прикладі підприємства КС «Станіславська»)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
48,53 KB
Завантажень:
630
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Курсова робота
Процесс прийняття управлінських рішень (на прикладі підприємства КС «Станіславська»)


Зміст
Вступ
Основні теоретико-методологічні засади процесу прийняття управлінських рішень
1.1 Основні підходи до прийняття рішень
1.2 Класифікація управлінських рішень
1.3 Процес і моделі прийняття управлінських рішень
1.4 Організація та контроль виконання рішень
2. Аналітична частина
2.1 Аналіз організаційно-правової форми КС «Станіславська»
2.2 Аналіз організаційної структури КС «Станіславська»
2.3 Аналіз основних техніко-економічних показників КС «Станіславська»
2.4 SWOT-аналіз
2.5 Аналіз особливостей процесу прийняття рішень в кредитні спілці «Станіславська»
3. Рекомендації щодо вдосконалення організації процесу прийняття управлінських рішень
3.1. Заходи щодо покращення організації процесу прийняття управлінських рішень
3.2 Напрями вдосконалення процесу прийняття управлінських рішень
3.3 Обчислення ефекту від запропонованих заходів покращення організації процесу прийняття управлінських рішень
Висновки
Список використаної літератури
ВСТУП
До параметрів середовища, що забезпечують ефективну діяльність індивідів, які спільно працюють в організації, належить усвідомлення кожним не лише цілей, завдань, а й методів їх здійснення - чітких і зрозумілих планів діяльності. Щоб індивідуально та колективні зусилля були успішними, люди повинні знати чого від них очікують. Отже, індивідуальна і спільна діяльність персоналу організації повинна плануватися і забезпечуватися успішно прийнятими рішеннями.«Ми живемо у таку економічну, технологічну і соціальну еру, в якій прийняття рішень поряд з іншими управлінськими функціями стало необхідним для забезпечення життєдіяльності підприємства. Зміни й економічне зростання створюють можливості, але вони супроводжуються і ризиком, особливо в епоху суперництва за ринки, ресурси і вплив. Завданням процесу прийняття управлінських рішень і є зведення до мінімуму ризику прийняття рішень завдяки використанню наявних можливостей».
Ухвалення рішень - це основа діяльності організації. Від якості розробки, прийняття та впровадження управлінських рішень залежить ефективність використання людських, матеріальних, фінансових, енергетичних та інформаційних ресурсів конкретної організації. За результатами рішень відбувається процес порівняння, аналізу та оцінки запланованих показників і досягнутих результатів.
Рішення - вибір альтернативи, речове відбиття самого управління (менеджменту), певною мірою його підсумок. Воно є результатом обдумувань, дій і намірів, висновків, міркувань, обговорень, постанов, наказів тощо, спрямованих на реалізацію цілей управління.
Ухвалення управлінського рішення - це вибір однієї з кількох можливих альтернатив. Тобто, це модель, у якій фігурує певне число варіантів та можливість обрати кращий з них. Відсутність вибору ускладнює процес ухвалення рішення. Ця ситуація передбачає, що рішення вже ухвалив хтось інший або непідвладні сили.
Незалежно від підходу, який обрала особа, що приймає рішення, існують визначені кроки, що вона проходить у процесі прийняття рішень. Процес може бути розбитий на шість кроків:
1) визначення проблеми;
2) установка цілей;
3) розробка альтернативних рішень;
4) вибір альтернативи;
5) реалізація рішення;
6) оцінка результатів.
Процес прийняття рішень складний і багатосторонній. Він вмішує цілий ряд стадій і операцій.
Рівень планомірності в багатьох ефективно функціонуючих компаніях демонструє осмисленІсть і визначеність їх діяльності. Сучасна реалізація процесу прийняття управлінських рішень характеризується усвідомленням його необхідності з метою забезпечення ефективного організування, мотивування, контролювання та регулювання діяльності організації, запобігання втратам і зменшення ризиків.
Метою написання цієї курсової роботи є організація процесу прийняття ефективних управлінських рішень кредитної спілки «Станіславська».
Об’єктом дослідження є вищевказане підприємство яке займається наданням фінансових послуг.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 Курсова робота на тему: Процесс прийняття управлінських рішень (на прикладі підприємства КС «Станіславська»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок