Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Здійснення та аналіз імпортно-експортних операцій підприємствами.(на прикладі ВАТ «Івано - Франківськцемент»)

Здійснення та аналіз імпортно-експортних операцій підприємствами.(на прикладі ВАТ «Івано - Франківськцемент»)

Назва:
Здійснення та аналіз імпортно-експортних операцій підприємствами.(на прикладі ВАТ «Івано - Франківськцемент»)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
42,42 KB
Завантажень:
156
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Курсова робота
Здійснення та аналіз імпортно-експортних операцій підприємствами.
(на прикладі ВАТ «Івано - Франківськцемент»)
ЗМІСТ
ВСТУП…………………………………………………………………………..…..3
РОЗДІЛ 1 КОРОТКИЙ ОГЛЯД ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОБЛАСТІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА…....6
1.1 Аналіз зовнішньоекономічної діяльності області……………………....6
1.2 Загальна характеристика підприємства та його продукції……………..8
РОЗДІЛ 2 СУТЬ ТА ПОСЛІДОВНІСТЬ ЗДІЙСНЕННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ……………………………….15
2.1 Загальне положення ЗЕД підприємств в Україні та класифікація зовнішньоекономічних зв’язків…………………………………………………...15
2.2 Суть зовнішньоекономічних операцій…………………………………20
РОЗДІЛ 3 АНАЛІЗ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬЦЕМЕНТ»………………………………………………28
3.1 Економічні показники діяльності ВАТ “Івано-Франківськцемент”….28
3.2 Організація управління зовнішньоекономічною діяльністю на підприємстві ВАТ «Івано - Франківськцемент»………………………………….30
3.3 Вибір партнерів ВАТ «Івано - Франківськцемент» на світовому ринку…………………………………………………………………………….…32
3.4 Сутність та cфера застосування SWOT-аналізу на ВАТ «Івано - Франківськцемент»………………………………………………………………..39
3.5 Перспективний розвиток підприємства……………………………….46
ВИСНОВОК..……………………………………………………………………..52
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ…………………………………57
ДОДАТКИ………………………………………………………………………….60
ВСТУП
Актуальність теми дослідження. Розвиток ринкових відносин в Україні, необхідність її входження в світовий інтеграційний процес, лібералізація зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД), надання підприємствам і організаціям, що випускають конкурентноздатну продукцію, права виходу на світовий ринок вимагають нових підходів до управління ЗЕД. Тому вивчення різних аспектів управління зовнішньоекономічною діяльністю, особливо на рівні підприємства як основної і першочергової ланки зовнішньоекономічного комплексу країни, викликає сьогодні велику практичну цікавість.
На думку ряду спеціалістів, поняття “зовнішньоекономічна діяльність” (ЗЕД) з'явилось в Україні з початком економічної реформи, в 1987 р. Одним з центральних напрямків даної економічної реформи була децентралізація зовнішньої торгівлі, надання підприємствам права безпосереднього виходу на зовнішній ринок і стимулювання розвитку ЗЕД на рівні господарських суб'єктів.
Визначною особливістю функціонування світового господарства на початку XXI сторіччя є інтенсивний розвиток міжнародних економічних відносин. Одним із найважливіших елементів механізму управління міжнародними економічними відносинами, що здійснюються шляхом проведення комерційних операцій, є зовнішньоекономічна діяльність.
Сучасний етап розвитку світогосподарських зв'язків характеризується розширенням усіх форм міжнародних економічних відносин на основі швидкого росту продуктивних сил, який обумовлений прискоренням науково-технічного прогресу. Наслідком цього є постійно зростаюча концентрація виробництва й укрупнення його розмірів, що підсилює тенденцію до інтернаціоналізації господарського життя, сприяє розвитку міжнародної спеціалізації і кооперації виробництва.
Особливістю сучасного етапу економічного розвитку є швидкий ріст міжнародної торгівлі науково-технічними знаннями і результатами виробничо-технічного співробітництва, також характерний бурхливий ріст ринку послуг (страхових, лізингових, транспортних, тощо).
В результаті проведення економічних реформ в зовнішній сфері сформувалось два поняття; "зовнішньоекономічні зв'язки" (ЗЕЗ) і "зовнішньоекономічна діяльність" (ЗЕД).
На відміну від ЗЕЗ, які являють собою різні форми, засоби і методи" зовнішньоекономічних відносин між країнами, ЗЕД висвітлює зовнішньоекономічну діяльність на рівні виробничих структур (фірм, організацій, підприємств, об'єднань і т.д.). ЗЕД можна визначити як сукупність виробничо-господарських, організаційно-економічних і оперативно-комерційних функцій підприємства, пов'язаних з його виходом на зовнішній ринок та участю в зовнішньоекономічних операціях.
Важливим завданням в розвитку зовнішньоекономічного комплексу країни являється об'єднання виробничих і зовнішньоекономічних видів діяльності /в єдину органічну, успішно функціонуючу систему.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 Курсова робота на тему: Здійснення та аналіз імпортно-експортних операцій підприємствами.(на прикладі ВАТ «Івано - Франківськцемент»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок