Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Інформаційне забезпечення маркетингу на підприємстві (на прикладі ВАТ “Чернігівавтодеталь”)

Інформаційне забезпечення маркетингу на підприємстві (на прикладі ВАТ “Чернігівавтодеталь”)

Назва:
Інформаційне забезпечення маркетингу на підприємстві (на прикладі ВАТ “Чернігівавтодеталь”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,26 KB
Завантажень:
124
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Курсова робота
Інформаційне забезпечення маркетингу на підприємстві
(на прикладі ВАТ “Чернігівавтодеталь”)


Зміст


ВСТУП
В сучасних умовах вивченню ринків придається особливе значення. Ці дослідження є основою розроблюваної стратегії і тактики всупу і становлення на ринку, проведення цілеспрямованої товарної політики. Дослідження ринку не мамоціль, а джерело інформації для прицняття ефективного управлінського рішення. Важливість цих досліджень та великі обсяги інформації ставлять ці проблеми в ряд першочергової автоматизації.
Метою дипломної роботи є вивчення основного змісту та принципів інформаційного забезпечення маркетингового долсідження засобами прогресивних комп’ютерних технологій та проектування баз даних які забезпечують постійно діюче маркетингове дослідження на підприємстві.
Задачі, що реалізують мету вирішують:
Ш
вивчення теорітичних засад інформаційних систем і технологій;
Ш
вивчення тенденцій розвитку інформаційних систем;
Ш
характеристика корпоративних інформаційних систем;
Ш
дослідження змісту маркетингової інформації;
Ш
визначення мети і задачі маркетингового дослідження;
Ш
опис організації маркетингового дослідження і джерел маркетингової інформації;
Ш
аніліз іформаційно-статистичне забезпечення розробки стратегії маркетингу;
Ш
вибір і обгрунтування засобів керування базами даних в умовах підприємства;
Ш
проектування інформаційних даз даних маркетингового дослідження в підсистемі аналізу зовнішнього середовища.
Об’єктом дослідження випускної роботи є зміст, принципи маркетингового дослідження та його інформаційне забезпечення за допомогою обробки баз даних методом комп’ютерної технології.
Предметом дослідження обран відділ маркетингу ВАТ “Чернігівавтодеталь”.
Обрані методи дослідження полягають в спостереженні, порівнянні, вимірі, аналізу і синтезу, моделюванню економічних явищ, сходженню від абстрактного до конкретного.
Теоретичне значення та прикладна цінність результатів випускної роботи полягають у вивченні функцій відділу маркетингу промислового підприємства, та розробці основних алгоритмів їх вирішення за допомогою інформаційних баз даних та прикладного програмного забезпечення.
1. ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ЇХ РОЗВИТОК
1.1. Поняття, структура і склад інформаційних систем
Під інформацією (від лат. information - роз'яснення, виклад) спочатку розумілися відомості, які передаються людьми усним, письмовим або іншим засобом за допомогою умовних сигналів, технічних засобів і т.п. З середини XX сторіччя інформація є загальнонауковим поняттям, що включає в себе: обмін відомостями між людьми, людиною й автоматом, автоматом і автоматом; обмін сигналами у тваринному і рослинному світі; передачу ознак від клітини до клітини, від організму до організму і т.д.
Тому, у залежності від сфери використання, інформація може бути економічною, технічною, генетичною і т.д.
Під економічною інформацією розуміється інформація, що характеризує виробничі відношення в суспільстві.
До неї відносяться відомості, що циркулюють в економічній системі, про процеси виробництва, матеріальних ресурсах, процесах управління виробництвом, фінансових процесах, а також відомості економічного характеру, якими обмінюються між собою різноманітні системи управління. Конкретизуємо поняття економічної інформації на прикладі системи управління промисловим підприємством.
Відповідно до загальної теорії управління, процес управління можна уявити як взаємодію двох систем - керуючої і керованої /мал. 1.1/.
Система управління підприємством функціонує на базі інформації про стан об'єкта, його входів Х (матеріальні, трудові, фінансові ресурси) і виходів Y (готова продукція, економічні і фінансові результати) відповідно до поставленої цілі (забезпечити випуск необхідної продукції). Керування здійснюється шляхом подачи управлінського впливу 1 (план випуску продукції) з урахуванням зворотнього зв'язка - поточного стану керованої системи (виробництва) і зовнішнього середовища (2, 3) - ринок, вищі органи управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 Курсова робота на тему: Інформаційне забезпечення маркетингу на підприємстві (на прикладі ВАТ “Чернігівавтодеталь”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок