Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Аналіз інформаційного забезпечення на прикладі діяльності ПП «Домотехніка-Івано-Франківськ"

Аналіз інформаційного забезпечення на прикладі діяльності ПП «Домотехніка-Івано-Франківськ"

Назва:
Аналіз інформаційного забезпечення на прикладі діяльності ПП «Домотехніка-Івано-Франківськ"
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,86 KB
Завантажень:
486
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ЗМІСТ
Стор.
ВСТУП ................................................................................................................. 5
РОЗДІЛ 1. Теоретичні основи інформаційного забезпечення .................. 7
1.1. Сутність поняття «інформаційне забезпечення» ............................. 7
1.2. Нормативно-правова база інформаційного забезпечення .............. 12
1.3. Інформація, інформаційні ресурси: поняття, види, значення ........ 15
1.4. Програмне забезпечення як складова частина інформаційного
забезпечення......................................................................................... 20
РОЗДІЛ 2. Аналіз інформаційного забезпечення ПП «Домотехніка-Івано-Франківськ" ..................................... 25
2.1. Організаційна структура, основні обов’язки, функції та права
підприємства ..................................................................................... 25
2.2. Аналіз програмного забезпечення ................................................... 30
2.3. Особливості інформаційних ресурсів підприємства ...................... 34
ВИСНОВКИ ........................................................................................................ 41
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ .............................................. 44


ВСТУП
Стабільне зростання об'ємів інформації у всьому світі призводило до парадоксальної ситуації – до різкого зниження ефективності використання накопичених знань в багатьох сферах людської діяльності: в науці і техніці, в економіці, політиці і т.д. Традиційні методи і засоби обробки даних не в змозі осилити величезні потоки і не можуть своєчасно забезпечити споживачів достовірною, повною та точною інформацією. У результаті доводилось витрачати масу часу і сил на пошук потрібних даних чи приймати рішення, не маючи необхідних даних. Відсутність своєчасної, достовірної, повної і точної інформації, як правило, приводить до дублювання науково-дослідницьких і дослідно-конструкторських робіт, не дає можливості приймати правильні рішення в різних сферах системи управління народним господарством. Відсутність ефективної інформаційної бази значно ускладнює введення в дію автоматизованих систем управління, не дає максимального ефекту при моделюванні фізичних, економічних, соціальних, військових та інших систем, ускладнює коротко- і довгострокове прогнозування розвитку народного господарства країни.
На думку Федотова В.М. для того, щоб осилити величезні інформаційні потоки в наш час використовують автоматизовані системи інформаційного забепечення (АСІЗ) – системи, основною метою яких є своєчасне забезпечення споживачів достовірною, повною і точною інформацією, що відображена в зручній для сприйняття формі. Такі системи повинні відображати і представляти своїм абонентам адекватну та наглядну картину стану відповідної області (науково-технічної, економічної, політичної і т.д.), картину, що існує в теперішньому чи минулому часі. Тільки на базі такої інформації з'явилася можливість моделювати і прогнозувати події та явища, а відповідно і приймати рішення, що відповідає поставленим цілям. Звичайно, наявність якісної інформації не гарантує прийняття правильних рішень, але й без своєчасної, достовірної, повної та точної інформації такі рішення завчасно не можуть бути прийняті. Саме тому автоматизовані системи інформаційного забезпечення є раціональним застосуванням.
Досвід показує, що досягнути високої якості управління неможливо без розвитку інформаційного забезпечення. В Україні за десятиліття її незалежності нагромаджено певний досвід практичного розв’язання різноманітних за обсягом, характером і значенням управлінських завдань.
Метою курсової роботи є аналіз існуючих видів інформаційного забезпечення ПП „Домотехніка-Івано-Франківськ”, удосконалення їх подачі, відображення інформації.
Поставлена мета відображена у наступних завданнях:
ознайомитися зі структурою інформаційного забезпечення;
проаналізувати види інформаційних ресурсів підприємства;
ознайомитися зі структурою управління та інформаційними ресурсами;
проаналізувати та узагальнити отримані дані у вигляді висновків та рекомендацій щодо удосконалення інформаційного забезпечення підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Аналіз інформаційного забезпечення на прикладі діяльності ПП «Домотехніка-Івано-Франківськ"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок