Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Інноваційна діяльність підприемства та її управління

Інноваційна діяльність підприемства та її управління

Назва:
Інноваційна діяльність підприемства та її управління
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,46 KB
Завантажень:
115
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
КУРСОВА РОБОТА
За темою: Інноваційна діяльність підприемства та її управління
 
 
 


Зміст


Вступ
У ринкових умовах господарювання інноваційні процеси в розвитку економіки будь якої галузі народного господарства мають вирішальне значення. Всю сукупність процесів і явищ, що відбуваються у виробничій сфері господарювання умовно поділяють на дві групи – традиційні та інноваційні.
Маючи в достатній кількості відповідно природно-сировинні ресурси, протягом тривалого часу економіка розвивалася переважно за рахунок екстенсивних факторів, тобто постійного зростаючого обсягу суспільних ресурсів основних виробничих фондів, чисельності виробництва персоналу. Та з часом екстенсивні фактори вичерпали себе, а в багатьох випадках стали економічно не вигідними. У зв’язки з цим розвиток сучасного виробництва і його інтенсифікація мають базуватися на нових вішеннях щодо нової техніки, технології організаційної форми і методів господарювання. Опрацювання, прийняття та реалізація рішень такого ряду і складають зміст інноваційних процесів. Тобто в загальному розумінні інноваційні процеси, які займають чільне місце в будь якій складовій виробничо-господарської системи, є сукупністю якісно нових прогресивних змін що постійно відбуваються у часі і просторі.
У нинішній період ринкових відносин науково технічної революції інноваційні процеси стали основою розвитку будь-якої галузі не тільки народного господарства, а й підприємств різної форми власності Вони є передумовою розвитку економіки в майбутньому.
Інноваційні процеси є результатом наукових досліджень і розробок певними галузями науки, а завершуються вони впродовж у виробництво новин, сприяючи прогресивними змінами останнього.
У сучасній літературі часто вживаються слова “новація” та “інвенція”. Ці слова латинського походження. Новація – означає оновлення, зміну, щось нове. Інвенція – винахід вигадка.
Є кілька видів інноваційних процесів, та між окремими їм видами існує відносно тісний взаємозв’язок. Отже впровадження технічних новин у
будь-яку господарську-виробничу діяльність обумовлює перш за все відповідні нововведення, які вимагають, як правило певних змін в економічному механізмі діяльності п-в. Впродовж в виробництво та в інші сфери діяльності людини широкомасштабні комп’ютеризації і зумовлює появу нового виду господарювання – промислового сервісу і відповідно організаційно – економічних форм.
Всі нововведення які впроваджуються на підприємстві і зорієнтовані на динамічний розвиток, підвищення ефективності виробництва мають спиратися на власні юридичні, відповідні нормативно законодавчі акти і такий напрямок сприятиме досягненню соціально економічних цілей діяльності п-в і організацій. Локальні і глобальні нововведення різно спрямовані можуть забезпечувати оптимально можливий прогресивний вплив на виробництво за умови що вони системно, комплексно і гармонійно використані підприємствами.
Отже з вище написаного можна визначити основну мету курсової роботи – вивчення інноваційної діяльності підприємницьких структур. Та проаналізувати її виконання.
Завдання:
з’ясувати сутність і причини інноваційної діяльності;
визначити стадії підготовки та здійснення нововведень;
навчитись вдало вибирати інвестиційного проекту;
розглянути загальні принципи організації інноваційної діяльності;
дослідити причини що спонукають впродовж інновації;
Суб’єктом інноваційної діяльності е підприємства, установа, а також будь-яка країна. Об’єктом є дане п-во.


1. Сутність і причини інноваційної діяльності підприємства
Сучасним підприємствам, що функціонують у складному соці-ально-економічному середовищі, слід постійно створювати і впроваджувати різноманітні інновації для забезпечення ефективної діяльності у ринковій економіці. Необхідність інноваційної діяль-ності зумовлена загальною закономірністю розвитку та прогресу інди-відуального й суспільного відтворення. Вихід з економічної кризи будь-якого підприємства неможливий без здійснення інноваційно-інвестиційної діяльності, спрямованої на оновлення виробництва на принципово новій, конкурентній основі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Інноваційна діяльність підприемства та її управління

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок