Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Філософія менеджменту на туристичних підприємствах

Філософія менеджменту на туристичних підприємствах

Назва:
Філософія менеджменту на туристичних підприємствах
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,00 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
«Філософія менеджменту на туристичних підприємствах»


План
1.Менеджмент в туризмі
2. Суть функцій менеджменту
2.1 Функція планування
2.2 Організаційна функція
2.3 Функція мотивації
2.4 Функція контролю
3.Методи менеджменту
4.Менеджмент підприємства туристичної індустрії


Вступ
В даній роботі я розглядав тему Філософії менеджменту в туристичному підприємстві. Так як туристична галузь як окрема галузь економіки є досить молодою, тож в нас не існує напрацьованого і ефективного менеджменту на підприємствах туристичної галузі. В даній роботі наведені приклади, успішних методів менеджменту які були розроблені шляхом проб і помилок, у багатьох країнах світу. Та попри все я хотів би зазначити що дані методи менеджменту, мають застосовуватися з урахуванням нашого менталітету і особливих традицій ведення бізнесу. Так наприклад на підприємствах сфери туризму, в нашому випадку додатковою мотивацією може виступати престиж робочого місця. Отже метою написання даної роботи було вияснення принципів менеджменту, і описання загальних принципів менеджменту в туризмі.
1.Менеджмент в туризмі
Існує велика кількість трактувань менеджменту, і це є виправ-даним, оскільки на будь якій стадії розвитку підприємства засто-совується менеджмент різних типів (технологічний, фінансовий,корпоративний тощо).
Отже,менеджмент та процес планування, організації, приведення в дію та контроль підприємства для того, щоб досягнути координації людських і матеріальних ресурсів, необхідних для ефективного виконання завдань. Менеджмент. торкається практично всіх сфер діяльності організації.
Загалом менеджмент це наука і мистецтво перемагати,вміння; досягати, посягати поставлених цілей, засіб цілеспрямованого впливу на людей з метою перетворення неорганізованих елементів у ефективну та продуктивну силу. Класик менеджменту,професор соціології і менеджменту американець Пітер Друкер писав: «Управління - це особливий вид діяльності, який перетворює неорганізований натовп у ефективну, цілеспрямовану та продуктивну групу. Управління, яка є стимулюючим елементом соціальних змін і прикладом значних соціальних перетворень». Адекватною економічною основою менеджменту є ринковий тип господарювання, здійснюваний на базі сучасної організація виробництв або комерції.
Предмет науки менеджменту складається із сукупності прин-ципів, методів, засобів та форм управління організаціями, які об'єднані1 загальною метою — підвищення організаційної ефективності. Слід звернути увагу на те, що, згідно із таким визна-ченням, менеджмент є вужчим поняттям, ніж управління взагалі, але при цьому ширшим ніж та суть, яку вкладають в нього тра-диційно — основні правила та рекомендації цієї науки, які можна застосовувати не лише у виробництві чи бізнесі, а й для будь-яких інших організацій. Отже, формулюючи визначення мене-джменту, не варто спеціально уточняти критерії ефективності, оскільки вони є досить індивідуальними для кожної організації: Кінцевою метою менеджменту як практики ефективного управління є забезпечення прибутковості підприємства шляхом раціональної організації виробничого (торгового) процесу, вклю-чаючи управління виробництвом (комерцією) і розвиток техніко-технологічної бази. Виходячи з цього, найважливішим завданням менеджменту є організація виробництва товарів і послуг з ураху-ванням попиту споживачів на основі наявних ресурсів. При цьо-му завдання менеджменту безперервно ускладнюються із зрос-танням масштабів і розвитком підприємства та комерції.


2.Суть функцій менеджменту
Більшість людей у своєму повсякденному житті планують свою діяльність на деякий проміжок часу вперед , потім акумулюють потрібні для здійснення цієї діяльності ресурси. По мірі виконання завдань ми порівнюємо , те що зробили , з тим що запланували зробити. Отже для того щоб щось зробити треба заздалегідь скласти план дій по здійсненню даної мети. А це і є функції управління.
Функції управління можна вважати певними видами управлінської паці , пов’язаними з впливом на об’єкт керування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Філософія менеджменту на туристичних підприємствах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок