Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Маркетингові дослідження ?-лактамних антибіотиків при лікуванні пневмоній

Маркетингові дослідження ?-лактамних антибіотиків при лікуванні пневмоній

Назва:
Маркетингові дослідження ?-лактамних антибіотиків при лікуванні пневмоній
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,76 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
КУРСОВА РОБОТА
Маркетингові дослідження в-лактамних антибіотиків при лікуванні пневмонійЗМІСТ
Вспуп........................................................................................................................3
Глава 1. Класифікація в-лактамних антибіотиків 9
1.1. АТС класифікація 9
1.2. Фармакологічна класифікація 11
Глава 2. Кон’юнктура ринку 13
2.1. Вітчизняні та іноземні фірми-виробники 13
2.2. Дослідження ринку в-лактамних антибіотиків 14
2.3. Об’єм продажу в-лактамних антибіотиків 15
Висновок 17
Список літератури 18
Вступ
Негоспітальна пневмонія (НП) і в XXI столітті залишається важливою медико-соціальною проблемою. Це зумовлено, в першу чергу, її значною поширеністю, досить високими показниками інвалідизації та смертності, а також значними економічними втратами внаслідок цього захворювання. [1].
Пневмонія – це гострий інфекційний процес, який виникає в респіраторному відділі дихальної системи з запальною інфільтрацією тканин легень, наповненням альвеол ексудатом і клінічно проявляється загальною реакцією організму на інфекцію (лихоманка, ознаки інтоксикації), кашлем, дихальною недостатністю (задуха, участьдопоміжної мускулатури в акті дихання та ін.), локальними фізикальними симптомами і вогнищево-інфільпраційними змінами на Rh-грамі легень. [2].
Згідно з результатами зарубіжних епідеміологічних досліджень, захворюваність дорослих (18 років та старше) на негоспітальну пневмонію коливається в широкому діапазоні: від 1-11,6 випадку на 1000 осіб молодого та середнього віку і до 25-44 – на 1000 осіб старших вікових груп (65 років та старше). В США щорічно реєструють 5,6 млн хворих на НП, з яких біля 1,7 млн госпіталізують. З числа останніх безпосередньо від НП щорічно вмирають більше 60 тис. осіб. Протягом року загальна кількість дорослих хворих (18 років та старше) на НП в 5 країнах Європи (Великобританія, Франція, Італія, Німеччина, Іспанія) перевищує 3 млн осіб. При НП найнижчу летальність
(1-3 %) реєструють в осіб молодого та середнього віку без супутніх захворювань. В осіб старших вікових груп за наявності супутніх захворювань (хронічне обструктивне захворювання легень, злоякісне новоутворення, алкоголізм, цукровий діабет, захворювання нирок та печінки, серцево-судинне захворювання та ін.), а також у випадку тяжкого перебігу НП, цей показник досягає 15-30 %.
В Україні в 2004 р., за даними офіційної статистики, захворюваність дорослих на пневмонію склала 4,0 на 1000 населення, а смертність – 12,8 на 100 тис. населення, тобто померло біля 3,2 % з тих, хто захворів на пневмонію. [3]. Захворювання в дитячому віці складає від 5-10 до 20-30 на 1000 дітей (в залежності від віку). [2]. Однак ці показники не в повній мірі відображають рівень справжньої захворюваності і смертності [3], оскільки пізня діагностика пневмонії, а також несвоєчасне і неадекватне її лікування може ускладнити перебіг захворювання і навіть смерті.[2]. Крім того, в Україні досі відсутні статистичні показники по окремих видах пневмонії, що не дає можливості проводити відповідний аналіз і порівнювати наші дані з міжнародними.
Сьогодні в розвинутих країнах світу лише 20 – 30 % хворих на НП потребують лікування в умовах стаціонару (з них від 5 до 10 % в умовах відділення реанімації та інтенсивної терапії (ВРІТ)), решта хворих можуть і повинні лікуватись амбулаторно, що зменшує ризик виникнення госпітальної інфекції і витрати на лікування. В зв’язку з цим, принциповими є три питання: кого?, чим?, як довго слід лікувати в амбулаторних умовах.
Для відповіді на перше запитання запропоновані різні прогностичні шкали, з яких найбільш простою і зручною є шкала Британського торакального товариства. Згідно з нею виділені 3 групи несприятливих прогностичних факторів ризику летального кінця у хворих на НП:
1. Основні:
порушення свідомості;
частота дихання 30 за 1 хв та більше;
артеріальна гіпотензія (систолічний артеріальний тиск нижче 90 мм рт. ст. та/або діастолічний артеріальний тиск 60 мм рт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Маркетингові дослідження ?-лактамних антибіотиків при лікуванні пневмоній

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок