Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Бізнес-план малого підприємства

Загрузка...

Бізнес-план малого підприємства

Назва:
Бізнес-план малого підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,40 KB
Завантажень:
407
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота
на тему:
“Бізнес-план малого підприємства”


ЗМІСТ
стр.


Вступ.
Предметом дослідження даної курсової роботи є бізнес-план малого підприємства. Курсова робота складається з двох частин: теоретичної та практичної, тобто розрахункової. В свою чергу розрахункова частина має свою структуру. Вона починається із загальної характеристики підприємства, де міститься: назва, номер та дата державної реєстрації, вид діяльності, адреса підприємства та інше.
Метою розроблення бізнес-плану – планування господарської діяльності підприємства на найближчий і віддалений періоди відповідно до потреб ринку і можливостей отримання необхідних ресурсів.
Складанню бізнес-плану передує визначення цілей власного бізнесу загалом і бізнес-плану зокрема. При цьому визначаються ділові загальні й особисті цілі, що є основою оцінки успішного бізнесу як особистого успіху підприємця.
Цілі можна розглядати як бажаний стан справ. Як правило, спочатку визначаються загальні цілі, потім виділяються специфічні конкретні, що визначають проміжні етапи в досягненні загальної мети. Останнє допомагає визначити пріоритетність напрямків, їх розподіл за часом. Цілі суб'єктивні й у цьому розумінні вони не можуть бути правильними чи неправильними. Процедура вирішення цього питання відрізнятиметься при плануванні нового і реконструкції діючого підприємства як за складом, так і за змістом використання необхідної інформації.
Для входження в ринок нового підприємства йому потрібні дослідження стану самого ринку і конкретної ринкової ситуації, а для того, щоб обґрунтувати необхідність реконструкції діючого підприємства останньому, крім того, слід використати об'єктивні оцінки досягнутих результатів діяльності підприємства.
Бізнес-план охоплює як зовнішні, так і внутрішні цілі. Основна зовнішня ціль полягає в тому, щоб запевнити майбутніх партнерів і кредиторів в успіху справи. Головна внутрішня ціль бізнес-плану — бути основою управління підприємницькою діяльністю. Конкретні цілі розкривають зміст і особливості планових заходів, особливості самого підприємства, специфіку його діяльності.


I Теоретична частина.
Короткий опис проекту
Нажаль, цей розділ дуже часто недооцінюється розробниками проекту. Хоча насправді, він є одним з найважливіших, бо може викликати (або ні) зацікавленість з боку того, хто його читає, тобто потенційного інвестора або банкіра.
Як вже зазначалося, залежно від того, чи базується інвестиційний проект на вже існуючій компанії, чи його планується організувати на базі новоствореного підприємства, акцент повинен бути зроблений відповідно на компанії та її стратегії або на самому проекті.
Так чи інакше, наведемо перелік головних питань, які повинні бути окреслені у цьому розділі.
Проект
Назва проекту;
Джерела фінансування;
Розміщення проекту;
Мета проекту;
Обґрунтування проекту.
Бізнес
Коротка історія бізнесу, що описує період його створення та розвитку;
Короткий опис існуючої стадії розвитку бізнесу та середи, в якій він здійснюється;
Опис того, як було прийнято рішення про просування бізнес-плану та здійснення інвестиційного проекту
Продукція
Стислий опис того, що робить продукцію унікальною та тих характерних особливостей, які ставлять її поза конкуренцією у ціновому, якісному або іншому відношенні.
Ринок
Об’єм ринку, що існує, його прогнозоване зростання;
Опис ринку внутрішнього та/чи міжнародного;
Канали розподілу;
Прогнозоване зростання;
Визначення орієнтовної частини ринку.
Керівництво та персонал
Наскільки укомплектований штат?
Який освітній рівень?
Який рівень безробіття в цій сфері бізнесу?
Короткий опис вже набутого досвіду (треба підкреслити сильні сторони!)
Фінансування
Опис точних цілей необхідного фінансування;
Прогнозування доходів та чистого доходу після сплати податків на три роки;
Проектування початку надходження прибутку.
Отже, саме цей розділ є має особливе значення. Як правило, дуже важливо перше враження від запропонованого проекту, якщо він, звичайно, є інструментом для отримання додаткового фінансування.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота на тему: Бізнес-план малого підприємства

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок