Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Роль комерційної діяльності торговельних підприємств у забезпеченні доведення споживчих товарів до населення

Загрузка...

Роль комерційної діяльності торговельних підприємств у забезпеченні доведення споживчих товарів до населення

Назва:
Роль комерційної діяльності торговельних підприємств у забезпеченні доведення споживчих товарів до населення
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,83 KB
Завантажень:
162
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Роль комерційної діяльності торговельних підприємств у забезпеченні доведення споживчих товарів до населення
П Л А Н
Вступ.
Роль комерційної діяльності торговельних підприємств у забезпеченні доведення споживчих товарів до населення.
Коротка характеристика комерційної структури.
Організація договірної роботи з постачальниками.
Організація проведення асортиментної політики.
Організація проведення і стимулювання збуту товарів.
Висновки і пропозиції.
ВСТУП
Процес приватизації найбільшого успіху досяг у сфері торгівлі, яка відіграє велику роль у встановленні нашої економіки, забезпечуючи споживачів необхідними товарами, задовольняючи споживчий попит, і є стабільним платником податків. Велика конкуренція займає значне місце у формуванні цієї галузі. Кращим стає обслуговування, дизайн магазинів, асортимент товарів, а також оптимальні ціни задовільняють попит населення. Але, мало хто, задумується, що стоїть за всім цим. А за цим - велика робота комерційних працівників. Процес доведення товарів до споживачів проходить кілька важливих етапів: організація договірної роботи з постачальниками, формування асортименту товарів та організація збуту. А робота ця проводиться за допомогою комерційної діяльності торгових підпиємств. Тому роль комерційної діяльності є важливою, а ця тема актуальною. Метою моєї роботи являється закріплення теоретичного матеріалу з цієї дисципліни, проведення практичної роботи по даній темі. Тобто побачити на практиці конкретного торгового підприємства процес, який проходить товар від виробника до кінцевого споживача. А також провести дослідження діяльності торгового підприємства, виявити позитивні і негативні сторони, а також зробити кваліфіковані висновки і грунтовні пропозиції щодо їхньої діяльності, і ринку на якому вони працюють. Саме ця тема дасть змогу провести повний аналіз діяльності роздрібного торгового підприємства.
1. Роль комерцiйної дільності торговельних підприємств у забезпеченні доведення споживчих товарів до населення.
Роль комерційної діяльності, як вид торгового підприємництва який лежить в основі цивілізованої ринкової економіки сягає сивої давнини і лежить в основі побудови першої української держави - Київської Русі. Завдяки торгівлі вона процвітала в 11-13 століттях. А також формування російської державності, коли виник клас купців і промисловців. В цей період мистецтво комерції досягло най більшого рівня.
За часів соціалізму до другої половини 60-х років відношення до комерції було негативним. тільки в другій половині 60-х років, у зв'язку намагань створити госпорську реформу і оживити товаро-грошові відносини, виникає підвищений інтерес до комерційної діяльності, до організації комерційних відносин.
I наостанок - визнання великої ролі і значення комерційної роботи в роки переходу до ринкових економічних відносин. Питання вмілої і грамотної комерційної діяльності в тогівлі в умовах переходу до ринкових відносин придбали вийняткову актуальність. Комерційні операції все більше стають об'єктом праці багатьох торгових працівників включаючи маркетингові та комерційні служби підприємств.
Перехід до ринкових відносин обумовив появу нового типу комерційного працівника - ініціативного, самостійного в прийнятті рішень, підприємливого. Без цих якостей в сучасних умовах неможливо успішно вести комерційну роботу. Комерсант повинен вміти знайти вільні товарні ресурси, закупити їх у виробників товарів, на гуртових ярмарках, у гуртових поставників товарів, на товарних біржах за максимально низькими цінами з урахуванням споживчого попиту, вміти швидко реалізувати ці товари використовуючи різноманітні сучасні методи продажу, добру переконливу рекламу товарів, при необідності йти на розумний ризик. Такі завдання може успішно виконати тільки високоосвічений комерсант-професіонал, який отримав відповідну теоретичну і практичну підготовку в цій сфері діяльності. Організація комерційної діяльності в сучасних умовах будується на основі принципу рівноправності торгових партнерів, господарської самостійності поставників і покупців, матеріальної і фінансової відповідальності сторін за виконання своїх обов'язків.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота на тему: Роль комерційної діяльності торговельних підприємств у забезпеченні доведення споживчих товарів до населення

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок