Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Формування маркетингової стратегії фірми

Формування маркетингової стратегії фірми

Назва:
Формування маркетингової стратегії фірми
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,88 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
-1-
ЗМІСТ
-2-
план
Вступ
1.Теоретичні засади формування маркетингової стратегії .
1.1.Процес стратегічного маркетингового планування.
1.2.Організація розробки стратегії на підприємстві.
1.3.Стратегічне планування маркетингової діяльності.
2.Аналіз формування маркетингової стратегії фірми.
2.1.Характеристика підприємства.
2.2.Основні показники підприємства.
2.3.Аналіз теми, яку я обрала з підприємства, задля опису у питанні.
3.Рекомендації щодо покращення методики формування стратегії фірми.
Висновки.


-3-
Вступ
Оскільки маркетингове середовище постійно змінюється, підприємства повинні відповідним чином до цих змін пристосовуватися, щоб підтримувати стратегічний баланс між своїми можливостями та умовами ринку.Процес під час якого підпиємства здійснюють аналіз бізнес-середовища і своїх можливостей, ухвалюють рішення щодо напрямків маркетингової діяльності і втілюють ці рішення на практиці називають плануванням маркетингу.
Система планування маркетингу передбачає визначення цілей та завдань маркетингу, а також заходів для їх досягнення у певний період часу, виходячи із прогнозів щодо майбутніх умов виконання плану.Плацдармом для планування у межах підприємства є стратегічне планування.Процес стратегічного планування складається із розроблення місії підприємства та вибору стратегії розвитку підприємства.
Актуальність теми полягає в тому, що формування маркетингових стратегій є необхідними для економічного процвітання підприємства, і правильна розробка їх – це шлях до добробуту в нових економічних умовах. Особливо це стосується планування маркетингової стратегії підприємства, оскільки від правильності і доцільності виконання цієї роботи залежить успіх всієї маркетингової діяльності будь-якої фірми.
Кожне підприємство чи фірма повинні керуватися відповідними їм маркетинговими стратегіями на ринку, задля того , щоб бути першими серед конкурентів.Отож, в практичній ситуації даної теми видно, що формування стратегії для промислового підприємства , яке на ринку стикнулося із важкістю просування продукції індивідуального споживання під однією маркою, є досить вдалою.
Розробка маркетингової програми є особливо актуальною в наш час насамперед тому, що перехід української економіки на ринкові основи відбувся
-4-
зовсім недавно, а тому у вітчизняних підприємств спостерігається певна відсутність досвіду роботи в нових умовах, що стосується і розробки маркетингових програм.
Метою курсової роботи буде висвітлення і порядок формування маркетингової стратегії фірми; для чого вона має формуватися і яка саме із стратегій, підійде для опису даного підприємства у курсовій роботі.
Формувавши маркетингову стратегію фірми, залежно від її позиції на ринку, базують на певних конкурентних перевагах,а саме :якості товару; зниженою ціною; часткою ринку; рекламою; асортиментом; оперативністю поставок;рекламним бютжетом; банком маркетингових даних,та ін.
Під час формування маркетингової стратегії ,беруть до уваги кілька альтернативних варіантів,оцінка яких дозволить виявити оптимальний варіант.


-5-
1. Теоретичні засади формування маркетингової стратегії.
1.1. Процес стратегічного маркетингового планування.
Планування маркетингових стратегій – це процес, який передбачає аналіз маркетингового середовища і можливостей фірми, прийняття рішень щодо маркетингової діяльності та їх реалізацію.Планування маркетингу, як і планування взагалі включає 4 фази: аналіз, планування, реалізацію і контроль.
Маркетингове стратегічне планування відбувається на двох або трьох рівнях залежно від того, в одній чи кількох сферах діяльносьі присутня компанія, один чи кілька товарів виготовляє:
на корпоративному рівні,
на рівні стратегічної бізнес-одиниці СБО,
на рівні товару.
На корпоративному рівні стратегічне планування містить кілька етапів:
визначення місії компанії; стратегічний аудит; SWOT аналіз; портфельний аналіз; мета якого –планування бізнес-портфеля, тобто видів діяльності і товарів, на яких спеціалізується фірма, визначення цілей і стратегій росту компанії.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Формування маркетингової стратегії фірми

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок