Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Фінансовий стан підприємства, його оцінка, шляхи покращення

Фінансовий стан підприємства, його оцінка, шляхи покращення

Назва:
Фінансовий стан підприємства, його оцінка, шляхи покращення
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,54 KB
Завантажень:
592
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота
на тему:
«Фінансовий стан підприємства, його оцінка, шляхи покращення»


План
Вступ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .3
1. Фінансовий стан підприємства, його значення для оцінки діяльності підприємства . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4
2. Показники оцінки фінансового стану підприємства . . . . . . . . . . . . . . . .14
3. Шляхи зміцнення фінансового стану підприємства . . . . . . . . . . . . . . . . . 25
Висновок . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .32
Список використаної літератури . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 33
ВСТУП
Темою моєї курсової роботи є – оцінка фінансового стану підприємства, її методи, показники що використовуються при проведенні, та шляхи покращення. Дана тема є дуже актуальною у сучасних умовах оскільки в ринкових умовах господарювання жорстка та ефективна конкуренція витісняє тих суб’єктів господарювання, що неефективно та нераціонально використовують наявні в них ресурси та неправильно організовують роботу підприємтсва загалом. Тому об’єктивна та реальна оцінка фінансового стану підприємтсва є просто необхідною для того, щоб воно змогло втримати свої позиції на ринку та інтенсивно розвиватися.
В даній курсовій роботі висвітлено важливі питання, що стосуються необхідності, суті та методики оцінки фінансового стану підприємства. В другому питання також детально описані показники, що використовуються при здійсненні оцінки майнового стану підприємства, його ліквідності, ділової активності, оборотності власного капіталу та оборотних коштів, рентабельності, фінансової стійкості. Третє питання розкриває шляхи та методи покращення та зміцнення фінансового стану.
При написанні цієї роботи були використані підручники, навчальні посібники, методичні матеріали та періодичні видання, що безпосередньо розкривають суть теми.
 
1. Фінансовий стан підприємства, його значення
для оцінки діяльності підприємства
За умов переходу економіки України до ринкових від-носин, суттєвого розширення прав підприємств у галузі фінансово-економічної діяльності значно зростає роль своєчасного та якісно-го аналізу фінансового стану підприємств, оцінки використання їхнього майна та капіталу, їхньої ліквідності, платоспроможності, фінансової стійкості та прибутковості, а також пошуку на цій ос-нові способів підвищення і зміцнення фінансової стабільності.
Особливого значення набуває своєчасна та об'єктивна оцінка фінансового стану підприємств різноманітних форм власності, оскільки жодний власник не повинен нехтувати потенційними можливостями збільшення прибутку (доходу) фірми, які можна виявити тільки на підставі своєчасного й об'єктивного аналізу фінансового стану підприємств.
Систематичний аналіз фінансового стану підприємства, його платоспроможності, ліквідності та фінансової стійкості необхід-ний ще й тому, що дохідність будь-якого підприємства, величина прибутку багато в чому залежать від його платоспроможності. Ураховують фінансовий стан підприємства і банки, визначаючи режим його кредитування та диференціацію відсоткових ставок.
Фінансовий стан підприємства — це комплексне поняття, яке є результатом взаємодії всіх елементів системи фінансових відносин підприємства, визначається сукупністю виробничо-господарських факторів і характеризується системою показни-ків, що відображають наявність, розміщення і використання фі-нансових ресурсів.
Фінансовий стан підприємства залежить від результатів його виробничої, комерційної та фінансово-господарської діяльності. Тому на нього впливають усі ці види діяльності підприємства. Передовсім на фінансовому стані підприємства позитивно позна-чаються безперебійний випуск і реалізація високоякісної продукції.
Як правило, що вищими є показники обсягу виробництва і ре-алізації продукції, робіт, послуг і нижчою їхня собівартість, то вищою буде прибутковість підприємства, а це позитивно вплива-тиме на його фінансовий стан.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Фінансовий стан підприємства, його оцінка, шляхи покращення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок