Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Планування реклами на підприємстві (на прикладі ТОВ “Прииск”)

Планування реклами на підприємстві (на прикладі ТОВ “Прииск”)

Назва:
Планування реклами на підприємстві (на прикладі ТОВ “Прииск”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
44,72 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Планування реклами на підприємстві (на прикладі ТОВ “Прииск”)


Зміст


Вступ
Сьогодні реклама є не тільки “двигуном торгівлі”, але і у більш широкому змісті є і двигуном прогресу. Адже більшість споживачів отримують інформацію про товари, де застосовані нові технології і рішення, довідаються саме з реклами. Відповідно нові товари швидше одержують попит, а виходить, передові технології і виробництво розвивається набагато більш високими темпами.
Існують численні і різноманітні визначення реклами. Вона може бути визначена як процес комунікації, як процес організації збуту, як економічний і соціальний процеси, що забезпечує зв'язок з громадськістю чи як інформаційний процес і процес переконання.
У сучасний період розвитку нашого суспільства успішне рішення політичних, економічних і соціальних задач усе більше залежить від дії такого суб'єктивного фактора як соціальна активність особистості. Важливу роль у формуванні активності грають засоби масової інформації. Про зростаючу роль друку, радіо і телебачення, а так само, ще не повною мірою освоєного засобу ЗМІ, як всесвітня мережа Internet, у суспільному житті країни свідчать їхній бурхливий ріст, поширеність і доступність масової інформації. Друковане й усне слово, банерні системи обміну рекламною інформацією, телевізійне зображення здатні в найкоротший термін досягти любого, проникнути в будь-яке соціальне середовище.
Широкі можливості засобів масової інформації викликають необхідність вивчати механізми їхнього функціонування і розвитку, ефективність впливу на аудиторію. Кожному рекламодавцю необхідно знати найбільше докладно особливості (плюси і мінуси) кожного з каналів поширення інформації про їхню компанію, послуги, діяльності і т.д. - рекламної інформації.
Умови ринкової економіки викликали форсований розвиток реклами як соціального інституту й області професійної діяльності тисяч людей у нашій країні. З дилетантської торгової пропозиції реклама перетворюється у витончений механізм впливу на споживача.
Все це визначає актуальність теми даної дипломної роботи.
Метою дипломної роботи є розгляд теоретичних та практичних аспектів складових реклами.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання: розглянути основні цілі, задачі, засоби й інші характеристики реклами і стимулювання збуту, визначити (на прикладі підприємства) які рекламні засоби є ефективними, а які неефективними й у такий спосіб визначити, як можна підвищити ефективність фірми, розумно плануючи комплекс по стимулюванню збуту.


Розділ 1. Реклама в системі ефективного просування товарів і послуг
1.1. Класифікація й основні типи реклами
Оскільки реклама являє собою досить складну продукцію, призначену для самих різних груп споживачів, і служить для реалізації широкого діапазону функцій, то і класифікувати її дуже непросто.
Можна розділити рекламу на вісім основних категорій. Розходження, властиві кожній з категорій, дозволяють, у свою чергу, сформувати на їхній основі наступну схему класифікації (Додаток 1). [4]
По складу цільової аудиторії - сильно-, середньо- і слабкосегментована.
Сегментація - це поділ споживчої аудиторії на сегменти по характерних соціальних, професійних і інших ознаках. Підкреслимо при цьому, що ступінь сегментації багато в чому визначається призначенням рекламованого продукту. Чим специфичніше товар чи послуга, тим вужче сегмент аудиторії, серед якої вони можуть бути прорекламовані. Необхідно приймати до уваги і ціновий фактор.
Сьогодні велику частину розповсюджуваної реклами складають середньо- і сильносегментована реклама. Таким чином, вона знаходить усе велику конкретику й адресність, що, у свою чергу, підвищує її ефективність.
По цільовому впливу - комерційна (товарно-сервісна) і некомерційна (політична і соціальна).
Комерційна реклама, як випливає з назви, служить для створення, підтримки і нарощування попиту на визначені найменування продукції, створення найкращих умов для їхньої реалізації споживачам.
Некомерційна реклама служить зовсім іншим цілям.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Курсова робота на тему: Планування реклами на підприємстві (на прикладі ТОВ “Прииск”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок