Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Маркетингова діяльність на ТзОВ "Олімп"

Маркетингова діяльність на ТзОВ "Олімп"

Назва:
Маркетингова діяльність на ТзОВ "Олімп"
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,79 KB
Завантажень:
316
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Маркетингова діяльність на ТзОВ "Олімп"
курсова робота з маркетингу


Зміст


Вступ
Основною метою курсової роботи є розробка маркетингових заходів на прикладі ТзОВ „Олімп” та прогнозне прослідковування їх впливу на його діяльність.
Об’єктом нашого дослідження є ТзОВ „ Олімп”: м. Луцьк, вул.. Лесі Українки 21.
Предметом нашого дослідження є маркетингова діяльність підприємства.
Метою дослідження є аналіз ефективності маркетингової діяльності ТзОВ „ Олімп”.
Цілями курсової роботи є:
- систематизація, розширення та закріплення теоретичних знань із маркетин-гу, застосування їх при вирішенні конкретних економічних проблем;
- розвиток навичок самостійної роботи та опанування методикою маркетингових досліджень при вирішенні визначених в курсовій роботі питань;
Завданням курсової роботи є:
- здійснити діагностику стану господарської діяльності підприємства, знайти логічний взаємозв'язок між ефективністю робо-ти господарюючого суб'єкта та ефективністю його маркетингової діяльності;
- дослідити товарну, цінову, збутову по-літику та політику просування товарів.
На основі ретроспективного аналізу стану господарської діяльності та порівняльної характеристики основних економічних показників визначаються цілі та методи маркетингових досліджень. Маркетингова стратегія повинна відповідати можливостям підприємства.


1. Оцінка загального стану підприємства
Підприємство „Олімп” з продажу товарів для занять спортом і відпочинком було створено у 1999 році і є формою власності товариство з обмеженою відповідальністью. Перші контракти на ексклюзивну дистрибуцію було укладено з двома фірмами: Speedo i Pony. Обсяг оптового продажу в Україні неухильно зростав, хоча основним ринком продажу залишалось місто Київ. У Луцьку ця продукція реалізовувалась в незначній кількості.
Проведення фінансового аналізу дає оцінку результатів господарської діяльності за попередній і поточний роки, виявлення факторів, які позитивно чи негативно вплинули на кінцеві показники роботи підприємства.
Результати діяльності підприємства висвітлені в балансі форми. № 1 „Баланс”, форма № 2 „Звіт про фінансові результати”.
Баланс характеризує стан майна підприємства, використання коштів, є основним джерелом аналізу фінансового стану.
Для того, щоб зробити висновок стосовно того, наскільки нормальним є економічний стан підприємства, варто розглянути показники економічної діяльності ТзОВ „ Олімп”.
Ознайомлення зі змістом балансу дозволяє бачити, що підприємство достатньо забезпечене власними коштами, які збільшились порівняно з 2001 роком на 28,9 тис. грн. і становлять 124,6 тис. грн., хоча є частка і позичених коштів. Підприємство деякий спортивний інвентар виготовляє саме, тому основним напрямом вкладення позичених коштів є виробництво, на що і вказують виробничі запаси – 17,2 тис. грн., готова продукція – 30,6 тис. грн.. Склад дебіторської заборгованості становить 2,6 тис. грн.; кредиторська заборгованість у порівняні з 2002 роком збільшилась на 17,7 тис. грн. і складає 33,3 тис. грн..
Проте для прийняття рішень інформації лише в абсолютних показниках недостатньо, оскільки на її основі не можна визначити динаміку показників. Тому з абсолютними величинами використовуються і відносні показники. Найважливішими коефіцієнтами є: ліквідність, фінансова стійкість, ділова активність, рентабельність. Розглянемо показники ліквідності:
1. Коефіцієнти загальної ліквідності (Клз):
Клз = Коа / Кзк,
де Коа – оборотні активи підприємства,
Кзк –короткострокова заборгованість підприємства,
Клз 2001 = 44,9 / 15,6 = 2,88
Клз 2002 = 79,8 / 33,3 = 2,4.
2. Коефіцієнти термінової ліквідності (Клт):
Клт = Ктп / Кзк,
де Ктп – оборотні активи високої ліквідності,
Клт 2001 = 9,8 / 15,6 = 0,62
Клт 2002 = 18,8 / 33,3 = 0,56.
3. Коефіцієнт абсолютної ліквідності (Кла):
Кла =Кап / Кзк,
де Кап – абсолютно ліквідні активи підприємства, до яких належать гроші та короткострокові фінансові вкладення( ліквідні цінні папери),
Кла 2001 = 8,6 / 15,6 = 0,55
Кла 2002 = 12,6 / 33,3 = 0,38.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Маркетингова діяльність на ТзОВ "Олімп"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок