Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Маркетингове дослідження Відкритого Акціонерного Товариства "Шкіряне підприємство "RAWEX".

Маркетингове дослідження Відкритого Акціонерного Товариства "Шкіряне підприємство "RAWEX".

Назва:
Маркетингове дослідження Відкритого Акціонерного Товариства "Шкіряне підприємство "RAWEX".
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,36 KB
Завантажень:
158
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Вступ
Маркетингові дослідження - це збір, обробка і аналіз даних про ринки, конкурентів, споживачів, ціни, ринкові можливості фірми з метою зниження підприємницького ризику в процесі прийняття управлінських рішень.
Активізація підприємницької діяльності в Україні, забезпечення життєдіяльності діючих і новостворених фірм в умовах розгортання конкуренції на ринку неможливі без попереднього проведення маркетингового дослідження, виявлення сприятливих можливостей і бар'єрів у зовнішньому середовищі, пов'язаних з реалізацією цілей фірми.
Мета даної курсової роботи - практично навчитиcь самостійно проводити маркетингові дослідження на конкретній інформаційній базі і обгрунтувати доцільність управлінських рішень у підприємницькій діяльності фірми.
В першу чергу потрібно вивчити маркетингове середовище фірми - економічний потенціал України, певного регіону, зокрема, Львівщини, чинне законодавство відносно підприємницької діяльності, системи оподаткування, ознайомитись з фінансово-господарською і зовнішньоекономічною діяльністю фірми, на базі якої проводиться маркетингове дослідження.
Без виявлення проблем даної фірми в процесі її функціонування в поточному періоді, а також пов'язаних із забезпеченням перспективних цілей, неможливо визначити завдання маркетингового дослідження і напрямки його проведення. Власне цілі і завдання даного дослідження виступають орієнтирами в пошуку необхідних інформаційних джерел - внутрішніх і зовнішніх.
Так, об'єктами маркетингових досліджень мо-жуть бути: ринок загалом, цільовий ринок, окремі його характе-ристики, маркетингове середовище або окремі його складові. Формулювання проблем дослідження слід супроводжувати ви-значенням конкретних цілей, досягнення яких приведе до розв'я-зання проблеми.
Об’єктам курсової роботи є Відкрите Акціонерне Товариство "Шкіряне підприємство "RAWEX".
Часові межі і масштаб маркетингового дослідження залежать від особливостей об’єктів вивчення, наприклад, ринку товарів довго- чи короткотривалого користування, виробничої чи невиробничої сфери , засобів виробництва з різною тривалістю життєвого циклу виробів, проміжних чи кінцевих товарів виробничого призначення.
1 Теоретична частина
1.1. Визначення проблеми фірми і цілі маркетингового дослідження.
Маркетингові дослідження – це одна із основних функцій маркутингу, оскільки результати проведення їх виступають основою для для реалізації всіх інших функцій маркетингу. При цьому система маркетингових досліджень є складовою частиною маркетингової інформаційної системи.
У ринковій економіці прведення маркетингових досліджень – об’єктивна необхідність, затим що результати маркетингових досліджень мають бути основою для ухвалення рішень, пов’язаних із вибором ринку, діяльністю на ринку, визначенням обсягу продажів, прогнозуванням і плануванням ринкової діяльності, з розв’язанням інших проблем підприємств, що функціонують на ринку.
Економічні ситуації на ринку різноманітні. Однак загалом їх можна диференціювати за тірою насиченості. В умовах носиченого ринку попот і пропозиція відповідають один одному. Якщо ж ринок ненасичений (незбалансований), попит і пропозиція не відповідають один одному.
Відповідно до цього проблематика, що потребує дослідження, і характер даних, які використовують, будуть різними. Так, на-сичений ринок пов'язаний переважно з проблематикою стиму-лювання продажу і потребує даних про причини зниження об-сягів збуту, зростання товарних запасів, про наміри і смаки спо-живачів, про оцінку ефективності реклами, наявність конкурентів, товарів-замінників і т. ін.
Основними проблемами ненасиченого ринку є проблеми зро-стання товарних ресурсів, ефективного використання їх тощо. Тут потрібні дані про тенденції і перспективні потреби ринку, про джерела товарного забезпечення і под.
Важливо також враховувати специфіку тієї або іншої товар-ної групи, впливи багатьох чинників, які визначають ситуацію на ринку, загальні й індивідуальні умови реалізації товарів тощо. Так, загальні умови реалізації визначаються чинниками загаль-ноекономічного характеру (доходи, ціни, структура насичення), окремі умови — чинниками індивідуального характеру (якість виробу, упакування, метод продажу і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Курсова робота на тему: Маркетингове дослідження Відкритого Акціонерного Товариства "Шкіряне підприємство "RAWEX".

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок