Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Вдосконалення управління соціально – психологічною підсистемою організації

Вдосконалення управління соціально – психологічною підсистемою організації

Назва:
Вдосконалення управління соціально – психологічною підсистемою організації
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
36,45 KB
Завантажень:
501
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Курсова робота
: „Вдосконалення управління соціально – психологічною підсистемою організації”


Зміст
Вступ
Управління соціально – психологічною підсистемою організації.
1.1. Управління колективами і групами працівників.
1.2. Соціально – психологічний зміст функціональних обов’язків менеджера.
1.3. Соціально – психологічна структура організації . Типи організаційних структур. Формальні та не формальні групи в організації.
Загальна організація управління колективом на підприємстві „Агротекс”
2.1. Практична організація управління персоналом на підприємстві
ІІІ. Оцінка організаційної структури підприємства.
Висновки.
Список використаної літератури
ВСТУП
Дана курсова робота має на меті визначити важливість вмілого управління соціально - психологічною підсистемою організації. Ця тема є досить актуальна в даний час, оскільки все більше і більше підприємств виходять на новий рівень організації робочого процесу. Для них є важливим мати кваліфікованих працівників ,які б якомога краще працювати на благо фірми , а для цього, відповідно , необхідно подбати про внутрішнє середовище на підприємстві , стосунки між працівниками , організацію дозвілля. Об’єктом дослідження являється приватне підприємство „Агротекс”. Це порівняно не велике підприємство налічує близько 40 працівників.
Кожне виробництво - це сукупність трьох найважливіших скла-дових:*
знарядь праці; *
предметів праці*
працівників.
Знаряддя та предмети праці, тобто засоби виробництва зумов-люють його організаційно-технічні аспекти, а люди з їх потребами та психікою - соціальні аспекти.
До соціальних елементів відносяться умови праці та відпочин-ку, рівень кваліфікації, житлово-комунальні питання, можливості духовного і фізичного розвитку, стан працівника у колективі, систе-ми оплати та заохочення тощо.
У зв'язку з ростом економіки, її постійним реформуванням, нау-ково-технічною революцією і необхідністю підвищення культури великого значення в управлінні набувають психічні фактори.
Менеджерам, які не знають або нехтують знаннями психології і педагогіки в управлінні людьми, важко або навіть неможливо досяг-ти бажаних наслідків у роботі, в керівництві організацією. І невипа-дково вирішенням цих проблем займаються цілі науки - психологія і соціологія управління. Адже керівництво людьми - одна із найсклад-ніших, найважчих і най багатогранніших форм діяльності менеджера.
Кожний колектив - це не арифметична сума індивідуумів, а єдиний організм, який має складну структуру, де діють багато фак-торів, у тому числі і соціально-психологічні закономірності.
Хоч кожна людина - це індивід (лат. «індивідуум» - «неподі-льний»), але його особистість формується тільки у суспільстві.
Кожен керівник повинен турбуватися про здоровий мікроклімат у колективі, тому що це створює умови для інтенсивної праці і задо-волення працюючих своїм становищем у колективі.
Психологічний клімат складається із відношення людей до праці, працюючих, керівника. Все більше менеджерів та дослідників приходили до висновків, щ що підвищувати продуктивність праці тільки шляхом вивчення ру-хів працюючих, хронометражу тощо неможливо, а треба покращува-ти умови і відношення до працюючих.
Так з'явилася доктрина «людських стосунків», яка повинна стати теоретичною основою для менеджерів і підприємців у стосун-ках із людьми. Доктрина має на меті створити систему найкращих умов і стосунків у колективі, задоволення своєю працею і станови-щем, і на цій основі домогтися високопродуктивної праці та вироб-ництва високоякісних товарів.
Але здорові відносини між учасниками кооперації створюються не стихійно, а планомірно, постійно і поступово.
За останній час на окремих вітчизняних підприємствах і в організаціях створюються спеціальні відділи, сектори та групи спеціалістів, які вивчають мікроклімат у колективі і подають пропозиції керівникам для створення кращих умов праці та відпочинку.
Соціально-психологічні аспекти регулювання управлінських відносин є важливими факторами ефективності і якості діяльності керуючої системи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Вдосконалення управління соціально – психологічною підсистемою організації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок