Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Управління організації: суть, методи, ефективність (теорія)

Управління організації: суть, методи, ефективність (теорія)

Назва:
Управління організації: суть, методи, ефективність (теорія)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,68 KB
Завантажень:
104
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Управління організації: суть, методи, ефективність (теорія)


Зміст


Вступ
Тема даної курсової роботи – „Управління організації суть, методи, ефективність”.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що в сучасних умовах ринкових відношень необхідне глибоке вивчення методів ефективного управління організацією. Ринок потребує, як продуманої господарської діяльності, так і надійної теоретичної основи.
Мета написання даної курсової роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних із сутністю, принципами, функціями та методами управління організаціями.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз літературних та наукових джерел, присвячених проблемам управління;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної роботи.
Основна функція управління - організація режиму функціонування суб`єкту, що залежить від управлінського продукту. Чим краще управлінський продукт, тим краще функціонує і дає позитивні результати організація (фірма).
В бізнесі існують, так звані, вічні питання на які люди постійно шукають відповіді - “Чому деякі великі та малі компанії заробляють сотні мільйонів, а інші втрачають капітал?”, “Як може одна фірма, компанія забезпечити більш високий рівень обслуговування, ніж інша, яка застосовує набагато більше ресурсів?”. На ці та інші питання допомагає відповісти теорія і практика управління.
В даній роботі:
дається визначення змісту та сутності управління організацією;
описуються основні елементи, цілі і задачі управління організацією;
приводяться принципи побудови систем управління організацією, типи організаційних структур та критерії їх вибору.
При написанні роботи використовувались книжки та підручники вітчизняних та зарубіжних авторів, зокрема, “Підприємництво: стратегія, організація, ефективність” С. Покропивного, “Задачи менеджмента в XXI веке” та “Эффективный управляючий” П. Друкера, “Економічна теорія: політекономічний аспект” Г.Климка, монографії, наукові статті тощо.


1. Сутність управління організацією
Теорію управління прийнято розглядати як комплексну науку або науковий напрямок, що спирається на багато які теоретичні і практичні знання. Це пояснюється багатогранністю проблеми управління і багатооаспектністю управлінської діяльності, заснованою на свідомому використанні економічних, природно - технічних організаційних, соціально - психологічних законів і закономірностей, властивих об'єкту управління. Теорія управління очевидно повинна бути орієнтована на рішення практичних задач.
Елементами управління як загального виду людської діяльності є мета управління і спосіб досягнення мети, об'єкт і суб'єкт управління, взаємодіюча в певному навколишньому середовищі.
Предметом розгляду теорії управління є управлінські (організаційно - управлінські, організаційно - економічні) відносини, що реалізовуються як інформаційні зв'язки при організації виробництва і управлінні ним.
Процес управління включає збір, переробку і передачу інформації, що використовується для вироблення рішень.
Зміст управлінського труда розкривається в процесі управління, що складається з циклічного повторення функцій управління або конкретних видів управлінських дій, що здійснюються у всіх видах виробничої діяльності: науково - технічної; технологічної; облікової; фінансової і інш.
Технологія управління - це прийоми, способи і порядок (послідовність, регламент ) виконання процесу управління загалом і функцій, які його складають.
Технологія управління повинна враховувати час управлінських циклів і їх раціональну взаємодію з виробничими циклами і життєвими циклами товарів.
Технологія управління повинна відповідати технології виробництва і реалізаціям товарів (послуг), забезпечуючи безперервність і керованість процесів.
Послідовність виконання взаємопов'язаних функцій управління - це суть, технологія управлінського труда.
Рішення - це соціально психологічний акт вибору одного або декількох варіантів з безлічі можливих.
Управлінські рішення класифікуються за наступними ознаками: стадія життєвого циклу товару; підсистема системи менеджменту; сфера дії; мета; масштабність; тривалість дії; об'єкт впливу; методи формалізації; форми відображення; спосіб передачі; рівень управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Управління організації: суть, методи, ефективність (теорія)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок