Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> з рекламного менеджменту

з рекламного менеджменту

Назва:
з рекламного менеджменту
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,85 KB
Завантажень:
276
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота з рекламного менеджменту


Зміст


ВСТУП
У 1990 році, менш чим за рік до розпаду Радянського Союзу, група молодих, але талановитих інженерів і програмістів вирішила створити компанію «Інформаційні комп'ютерні системи». По тим часам підстава «комп'ютерної», як тоді прийнято було називати, фірми – це був, безумовно, зухвалий, амбіційний проект. У країні політичні шумування, економічна розруха, повальний дефіцит, загальне сум'яття і непевність, а отут - високі технології, мікропроцесори, автоматизація підприємства.
Компанія починає з нуля - розробляє і робить апаратні і програмні модулі для САПР і АСУТП, мережні і материнські плати на базі процесора Intel 8088, освоює технологію дрібносерійної зборки персональних комп'ютерів.
Компанія «Інформаційні комп'ютерні системи» була піонером вітчизняного ринку високих технологій, вона ж його і формувала.
Як дочірнє підприємство Інком відкрила Інформаційний центр ElVisti, що успішно працює на ринку України от уже 13 років. Більшість своїх успіхів співробітники ElVisti приписують грамотно розробленій рекламній стратегії компанії.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що на сучасному етапі, при постійно зростаючій конкуренції, фірма потребує нових шляхів та ідей у провадженні рекламної компанії.
Мета курсвої роботи полягає в аналізі і створенні рекламного звертання, пошуку шляхів його розміщення в ЗМІ та вимір його ефективності.
Для досягнення поставленої мети автор ставить такі завдання:
1. Описати діяльність фірми;
2. Дати детальний опис послуг, які пропонує фірма;
3. На основі вище поданих матеріалів розробити рекламну компанію для більш ефективного просунення послуг компанії ElVisti;
4. Подати методики та приклади для визначення ефективності поданої рекламної компанії;
5. Запропонувати власно розроблене рекламне звертання та слоган.
Структурно робота складається з вступу, трьох розділів, висновків, використаної літератури та додатків.


І. РОЗДІЛ
1. ОПИС ДІЯЛЬНОСТІ ФІРМИ.
Інформаційний центр ElVisti ("Електронні вісті") почав свою діяльність у 1992 р. як один з перших в Україні вузлів самої численної і популярної комп'ютерної мережі Internet.
Зараз ElVisti - це могутній телекомунікаційний вузол і сучасний інформаційний центр, що надає послуги українським і закордонним користувачам мережі і постійно вносить свій внесок у формування інформаційних ресурсів України.
За одну добу ElVisti *
обслуговує більш 10 000 абонентських сеансів зв'язку *
видає більш 120 000 сторінок своїх web-серверів *
виконує більш 7 000 запитів на пошук інформації *
приймає більш 300 Гбіт інформації з Internet (і передає більш 100 Гбіт)
Як Інтернет сервіс провайдер, ElVisti надає повний спектр послуг доступу до Internet: від абонентського підключення в режимах on-line і off-line до колективного підключення корпоративних мереж і вузлів з реєстрацією і виділенням блоків IP-адрес із власного Internet-регістра UA.VISTI. Абонентам надається більш 370 модемних входів у Києві й області, з яких 310 -і це 60- ... 150-канальні серійні номери з підтримкою V.90. Зв'язок із закордонними й українськими провайдерами - по швидкісних цифрових каналах (міжнародні - 8 Мбіт/с, українські - більш 5 Мбіт/с).
Як інформаційний центр, ElVisti збирає й обробляє великий обсяг інформації із широкого кола джерел, формує і поширює регулярні добірки новин, аналітичні огляди і дайджести по багатьом тематикам. Найбільше широко відомі плоди цієї діяльності - електронна газета ElVisti.Info, що складається з 40 тематичних розділів, і інформаційні ресурси тематичних web-сайтів, що відвідує щодоби більш 10000 читачів.
ElVisti у даний час працює в умовах збільшеної конкуренції. Кожен місяць виникають і зникають нові інформаційні центри, намагаючись викинути на ринок більш дешеву, але і менш якісну послугу підключення. Споживач найчастіше ведеться на низькі ціни і ґрунтовні переконання про якість, поки не випробує послугу, яка найчастіше виявляється незадовільною. Але за рахунок цих метань клієнтів і губиться, тимчасово чи назавжди, основна маса покупців.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: з рекламного менеджменту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок