Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Мотивація і її роль в підвищенні соціальної і творчої активності персоналу підприємства

Мотивація і її роль в підвищенні соціальної і творчої активності персоналу підприємства

Назва:
Мотивація і її роль в підвищенні соціальної і творчої активності персоналу підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
29,49 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота
дисципліни “Управління бізнесом”
на тему:
Мотивація і її роль в підвищенні соціальної і творчої активності персоналу підприємства


Зміст
Вступ……………………………………………………………………………...3
Розділ 1. Теоретичні положення організації мотивації на підприємстві
Сутність мотивації, її теорії та стадії……………………………………..5
Значення мотивації для соціальної активності персоналу……………..11
Вплив мотивації на творчу активність працівників підприємства…….16
Розділ 2. Аналіз виробничо-господарської діяльності та система мотивації на ВАТ“Алмазінструмент”
Загальна характеристика і аналіз фінансового стану підприємства…..21
Здійснення мотивації на підприємстві…………………………………..32
Розділ 3. Проблеми розвитку та шляхи вдосконалення мотивації на ВАТ “Алмазінструмент”
Проблеми розвитку мотивації на підприємстві……………….................36
Шляхи підвищення системи мотивації підприємства…………………..39
Висновок………………………………………………………………………..43
Список використаної літератури………………………………………….45
Додатки
Вступ
Мотивація праці є важливим інструментом реалізації стратегічних цілей розвитку підприємства , в тому числі і інноваційних, забезпечення економічного зростання шляхом активізації і розвитку здібностей людини.
Добре спланована система мотивації дозволяє суттєво підвищувати ефективність роботи персоналу, збільшувати об’єми продажу, покращувати виробничий процес та обслуговування клієнтів, без особливо великих матеріальних затрат з боку компанії. Адже, коли працівник виконує свої посадові обов’язки із задоволенням і його цілі саморозвитку включають розвиток підприємства загалом, його коефіцієнт корисної дії зростає в декілька разів.
У невеликих і середніх фірмах питаннями підбору та мотивації персоналу переважно займається сам керівник або його помічник. Єдиним важелем впливу на хорошого спеціаліста при такій системі управління є тільки підвищення заробітної платні. Проте і це не завжди рятує від втрати цінного працівника. Вихід з такої ситуації є і він полягає у формуванні ефективної системи взаємовідносин між керівництвом та працівниками, а також у формуванні мотиваційної системи. Керівник компанії обов’язково повинен долучатися до мотивації персоналу. Тоді і персонал і керівництво працюватимуть, як єдина команда, допомагаючи один одному досягати своїх цілей.
Розробка і вдосконалення систем стимулювання, подальший пошук можливостей кращого забезпечення ефективності мотивації праці не втрачають своєї актуальності і сьогодні.
Метою курсової роботи є вивчення сутності мотивації та її вплив на соціальну та творчу активність працівників підприємства.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:
- розкрити сутність та значення мотивації для підприємства;
- зробити оцінку і аналіз системи мотивації ВАТ “Алмазінструмент ”;
- визначити шляхи підвищення ефективності мотиваційної організації даного підприємства. Предмет дослідження – мотивація та її роль в підвищенні соціальної та творчої активності персоналу підприємства.
Об’єктом дослідження вибрано ВАТ “Алмазінструмент”, на якому безпосередньо повинна функціонувати ефективна система мотивації.
Шлях до успіху в справі мотивації проходить через використання мотиваційних потреб інших, але ніяк не своїх власних. Щоб добитися успіху в мотивації, слід відкласти подалі власну шкалу цінностей і пропонувати співробітникам такі стимули виконання роботи, які відображають їх власні потреби.
Розділ 1. Теоретичні положення організації мотивації на підприємстві
1.1 Сутність мотивації, її теорії та стадії
Мотивація – це не добродійність і не угода; мотивація передбачає необхідність поставити себе на місце співробітника, що мотивується, і постаратися зрозуміти, як він дивиться на світ. І це – найперша, дуже важлива стадія успішного подолання підводних рифів мотивації. Мотивація є предметом комплексним і складним для вивчення. Людина в ринковій економіці виступає як споживач потенціалів, здібностей, знань, навиків, необхідних підприємствам.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Мотивація і її роль в підвищенні соціальної і творчої активності персоналу підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок