Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Управління поведінкою персоналу (конфлікти і стреси)

Управління поведінкою персоналу (конфлікти і стреси)

Назва:
Управління поведінкою персоналу (конфлікти і стреси)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,67 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Управління поведінкою персоналу (конфлікти і стреси)


План


Вступ
З початку ХХ століття (тобто моменту зародження сучасної теорії управління як науки) і до 60-х років у своєму розвитку управлінська думка поступово прийшла до розуміння того, що ефективне функціонування виробничих структур, одержання максимального прибутку, що особливо актуально в умовах ринку, можливо лише при збігу інтересів і цілей фірми з інтересами персоналу, тобто керівників, робітників та службовців.
В останні роки в науці про управління виробничими організаціями спостерігається корінна зміна представлень про роль персоналу в діяльності підприємства. У відмінності від поглядів, що раніше панували, що економічно включали персонал у категорію витрат, що підлягали строгому контролю і можливо більшому скороченню, з'явилася концепція управління людськими ресурсами, відповідно до якої персонал являє собою один з найважливіших ресурсів підприємства, що по своїй економічній природі має потребу в ефективному і багатоплановому управлінні, що включає, як необхідний фактор, забезпечення соціального, професійного і структурного розвитку персоналу. Відповідно до сучасних представлень, стратегія управління персоналом є істотною складовою частиною стратегії підприємства і повинна розроблятися і реалізовуватися у відповідності з перспективними задачами розвитку підприємства.
Це визначає актуальність теми даної курсової роботи.
Метою курсовой роботі є дослідження управління персоналом туристичної організації, вироблення рекомендацій з ефективного подолання конфліктних ситуацій на підприємстві.
Завданнями роботи є наступні:
- визначити мету та задачі управління персоналом на турпідприємстві;
- окреслити нормативну базу, що регулює нормативні відносини на підприємстві;
- дослідити поняття конфлікту і стресу;
- надати характеристику туристичного підприємства – об’єкту дослідження;
- здійснити аналіз господарської діяльності підприємства;
- визначити шляхи удосконалення управління поведінкою персоналу туристичного підприємства.
Об’єктом дослідження є туристичне підприємство готель „Чорноморський” (м. Одеса).
Джерельною базою роботи виступають теоретичні та науково-практичні праці вітчизняних та зарубіжних вчених та фахівців галузі управління персоналу, менеджменту, економічного аналізу, а також матеріали внутрішньої звітності готелю.


1. Поняття управління персоналом
1.1. Мета, функції, задачі управління персоналом на турпідприємстві
До останнього часу саме поняття «управління персоналом» у нашій управлінській практиці було відсутнє. Правда, система управління кожним підприємством мала функціональну підсистему управління кадрами і соціальним розвитком колективу, але велику частину обсягу робіт з управління кадрами виконували лінійні керівники підрозділів.
Основним структурним підрозділом по управлінню персоналом дотепер є відділ кадрів, на який покладені функції по прийому і звільненню працівників, а також по організації їхнього навчання, підвищення кваліфікації і перепідготовки. Для виконання останніх функцій нерідко створюються відділи підготовки кадрів чи відділи технічного навчання.
Однак, відділи кадрів не є ні методичними, ні інформаційними, ні координуючим центром кадрової роботи. Вони структурно роз'єднані з відділами організації праці і заробітної плати, відділами охорони праці і техніки безпеки, юридичними відділами й іншими підрозділами, що виконують функції управління персоналом. Для рішення соціальних проблем в організаціях створюються служби соціального дослідження й обслуговування.
Служби управління персоналом, поки, мають низький організаційний статус, є слабкими в професійному відношенні. В силу цього вони не виконують цілий ряд задач по управлінню персоналом і забезпеченню нормативних умов його роботи.
Якщо раніше, в умовах командно-адміністративної системи, ці задачі розглядалися як другорядні, то сьогодні вони висунулися на перший план, і в їхньому рішенні зацікавлена кожна організація.
Ситуація, що створилася в нашій країні, зміна економічної і політичної систем одночасно несуть як великі можливості, так і серйозні погрози для кожної особистості, стійкості її існування, вносять значний ступінь невизначеності в життя практично кожної людини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Управління поведінкою персоналу (конфлікти і стреси)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок