Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Поведінка споживачів

Поведінка споживачів

Назва:
Поведінка споживачів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,01 KB
Завантажень:
447
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Зміст
Вступ……………………………………………………………………….4-5
1 – Теоретичні положення дослідження поведінки споживачів….…..6-18
1.1 – Модель поведінки покупця…………………………………………6-7
1.2 – Характеристики покупця…………………………………………..8-17
1.3 Ї Процес прийняття рішення про покупку………………………….18
2 Ї Аналіз підприємства “Карпати”………………………………….19-38
2.1 – Основні техніко-економічні показники…………………………19-26
2.2 – Внутрішнє середовище…………………………………………...27-32
2.3 – Зовнішнє середовище…………………………………………….33-36
2.4 – SWOT аналіз………………………………………………………37-38
3 Ї Досліження поведінки споживачів на підприємстві “Карпати”..39-46
Рекомендації та пропозиції…………………………………………….45-48
Висновки…………………………………………………………………....49
Список використаної літератури………………………………………….50
Вступ
Ще двадцять років назад уявлення про ведення бізнесу були значно інакшими від сьогодення. На початку восьмидесятих послаблення холодної війни спричинило масову глобалізацію всіх сфер життя на планеті. Після гонки озброєнь почалась гонка масового наповнення ринків та світового економічного господарювання. Будь-яке виробництво цього періоду характеризувалось пошуком дешевих альтернативних матеріалів, економією на формах, зовнішньому вигляді та якості. Натомість брали верх кількістю. Побутові прилади з дешевої пластмаси з дефектами від штампувальних верстатів, однаковий одяг, малолітражні автомобілі з пластиковими кузовами та копійчані кулькові ручки – неодмінні атрибути того часу.
Яким же було здивування тодішніх діячів ринку, коли вже за кілька років попит на їхні товари катастрофічно впав. І якщо частково Європа ще довгенько відходила від кризи соціалізму, то Сполучені Штати Америки дуже гостро відчули проблеми глобалізації. За незрозумілих причин американські громадяни почали відмовлятись від купівлі запропонованих товарів широкого вжитку і все частіше повертались до традицій минулих років. В моду ввійшли дорогі автомобілі шістдесятих, речі з натуральних матеріалів та оригінального фасону від провідних європейських дизайнерів. Американські теоретики менеджменту вперше задумались про вплив особистих вподобання людей на процес купівлі.
Складність ситуації полягала в тому, що кожен з покупців був індивідом, і на його свідомість впливали тисячі обставин зовнішнього середовища та внутрішніх переживань. Для прийняття будь-яких рішень в ситуації що склалась, менеджерам потрібно було зрозуміти, за якою ж системою досліджувати всі складові поведінки споживача і як їх можна узагальнити.
Досягнення теоретиків еволюціонували від найпростіших підходів з використанням елементарних “польових” досліджень та методів заохочення до складніших, з аналізом причинно-наслідкових зв’язків та факторів впливу, і аж до сьогоднішнього етапу – надзвичайно складного синтезу економічних, соціальних, психологічних та логістичних підходів для побудови комплексних моделей дослідження та прогнозування поведінки споживачів.
1 Теоретичні положення дослідження поведінки споживачів
1.1 Модель поведінки покупця
Споживчий ринок – окремі особи чи домогосподарства, які купують чи отримують іншим шляхом товари та послуги для особистого використання.
В минулому діячі ринку вчились розуміти своїх споживачів в процесі повсякденного торгівельного спілкування з ними. Але ріст розмірів фірм і ринків відібрав у багатьох розпорядників маркетингу можливість безпосереднього контакту зі своїми клієнтами. Управляючим доводиться все частіше вдаватись до дослідження споживачів. Вони витрачають більше, ніж будь-коли раніше, на вивчення споживачів, намагаючись вияснити, хто саме купує, як саме купує, коли саме купує, де саме купує і чому саме купує.
Основне питання: як саме реагують споживачі на різноманітні спонукаючі прийоми маркетингу, які фірма може застосувати? Фірма, яка насправді розібралась в тому, як реагують споживачі на різноманітні характеристики товару, ціни, рекламні арґументи і т. п., буде мати величезні переваги над конкурентами. Саме тому і фірми і наукові робітники витрачають так багато зусиль на дослідження залежності між спонукаючими факторами маркетингу і зустрічною реакцією споживачів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Поведінка споживачів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок