Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Бізнес – план будфірми «TOMAS» за вдосконаленою технологією “Нова дамба.”

Бізнес – план будфірми «TOMAS» за вдосконаленою технологією “Нова дамба.”

Назва:
Бізнес – план будфірми «TOMAS» за вдосконаленою технологією “Нова дамба.”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
14,55 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
КУРСОВА РОБОТА
“Бізнес – план будфірми «TOMAS» за вдосконаленою технологією “Нова дамба.”


ЗМІСТ
1. Резюме
2. Опис Підприємства
2.1. Загальні відомості
2.2. Організаційна структура
3.3. Поточне виробничо-фінансове полягання Підприємства
3. Опис проекту підприємницьких намірів (бізнесу)
3.1. Преамбула (передумови, умови, чинники)
3.2. Конструктивна ідея
3.3. Комерційна ідея
3.4. Виробнича ідея
4. Оцінка ринків збуту, конкурентоспроможності Підприємства
5. Стратегія маркетингу
6. Програма інвестицій
7. Юридичний план
8. Фінансова стратегія


1. РЕЗЮМЕ
Розробка бізнес-плану переслідувала мету обгрунтувати необхідність модернізації підприємства з тим, щоб забезпечити випуск продукції нової якості з максимальним зниженням витрат її вартості.
Досягнення цієї мети базується на оптимальному поєднанні трьох прогресивних ідей: конструктивної, виробничої і комерційної. Як конструктивна ідея прийняте "ноу-хау" - "Нова Дамба", конструктивна схема якої дозволяє створювати гнучкі планувальні рішення, понизити повені і руйнацію до перспективних показників, зменшувати витрату матеріальних і енергетичних ресурсів.
Виробнича ідея полягає в максимальному використовуванні існуючих потужностей при мінімальній модернізації окремих елементів устаткування, і зміні системи будування.
Комерційна ідея полягає в освоєнні повного циклу "виробництво конструкцій – будівельні матеріали" з одночасним упровадженням "малих технологій", що дозволяють випускати продукцію будування для населення і іншим юридичним особам, а також будівництво нових дамб.
Триєдність головної мети відповідає потребам не тільки самого Підприємства, але і місту, оскільки сприяє рішенню соціальних проблем забезпечення городян і безпечністю населення на даній території.
Реалізація поставленої мети вимагає капітальних вкладень у розмірі 4,5-5,5 млрд. крб. в поточних цінах з розрахунку на 2008 рік. Підприємство таких ресурсів не має свій в розпорядженні і звідси витікає друга (внутрішня) мета бізнес-плану: привернути зацікавлених інвесторів для фінансування представленого проекту. Найперспективнішими інвесторами може бути Угорська сторона із засобами його місцевого бюджету, населення з середнім рівнем достатку, рентабельні суб'єкти господарювання. Угорська будфірма «TOMAS» першим виходить з подібним Проектом в будівельному комплексі республіки і тим самим даний Проект можна назвати "Пілотним".
Що вимагаються для упровадження "Пілотного" проекту засобу витрачатимуться на:
науково-дослідні і проектні роботи із створення нової конструктивної системи "Нова Дамба";
технічне переозброєння і модернізацію устаткування (бортоснастки) під конструктивну систему "Нова Дамба";
придбання, монтаж і освоєння нових конструкцій дамби
Втілення в життя ідей, висловлених в бізнес-плані дозволить:
З виробничо-фінансової точки зору:
- забезпечити більш високий рівень витривалості дамби (з 6% в 2000 р. до 17% в 2008 р.);
- частково відновити основні проміжки за рахунок придбання і введення нової локальної констукції і модернізації бортоснастки,
- понизити руйнацію дамби;
З соціальної точки зору;
- створити сприятливий морально-психологічний клімат для населення.
Відповідно до економічних розрахунків, проведених в рамках даного бізнес-плану, вартість одного квадратного метра дамби в її будівництві з об'єктивних причин зростає на 21, 2%. Враховуючи підприємницькі наміри, висловлені в подальших розділах, цей приріст вартості буде понижений за песимістичним прогнозом до 9, 3 %, по оптимістичному - до 5 %. Це не в якому мірі не знижує значущості зусиль, що робиться, оскільки для населення буде запропонована нова технологія дамби. Навіть при зростанні вартості проекту у вказаних
розмірах, цей параметр на будуванні ККД буде на 10-12 % більше, ніж в інших регіонах держави.
2. ОПИС ПІДПРИЄМСТВА
2. 1. Загальні відомості
Будфірма «TOMAS» була заснована в 1998 р. Протягом 1998-2000 рр. функціонував у складі Чеської республіки. В середині 1999 року в умовах загального падіння об'ємів робіт будівництва дамб виявилася недостатня ефективність такої структури .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Бізнес – план будфірми «TOMAS» за вдосконаленою технологією “Нова дамба.”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок