Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> ВАТ "Кроно Осмолода"

ВАТ "Кроно Осмолода"

Назва:
ВАТ "Кроно Осмолода"
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
29,67 KB
Завантажень:
323
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
План
Вступ
1 .Загальна характеристика об'єкта дослідження
Загальна характеристика ВАТ «Кроно Осмолода
Внутрішня структура цементного цеху
Взаємозв'язки цеху з іншими виробничими підрозділами
Підприємств
2.Методичні основи виконання проекту
Методика проведення аналізу діяльності підприємства
Визначення та склад виробничого цикл
Принципи організації виробництва в цеху та методика їх кількісної
оцінки
Форми і методи організації виробництв
Розрахунок потокових ліній.
З.Аналіз ефективності організації робіт в цеху
Аналіз основних техніко-економічних показників діяльності ВАТ «Кроно Осмолода “
Аналіз складу та структури виробничого циклу
Аналіз ефективності організації робіт в цементному цеху
Аналіз форм та методів організації виробництва
в цементному цеху
3.5.Розрахунок потокових ліній
4.Розробка заходів з удосконалення організації виробництва в цементному
Цеху
Висновки
Перелік використаних джерел


Вступ
Докорінні зміни в економіці України, зумовлені переходом її до ринкових відносин, визначили необхідність створення такого господарського механізму, який дасть можливість підприємствам (фірмам) реалізовувати принципи ринкових відносин, сприятиме підвищенню їх конкурентоспроможності, забезпечить динамічний розвиток. Для цього слід підвищувати продуктивність праці, раціонально використовувати ресурси підприємства, зменшувати затрати на виробництво.
Функціонування будь - якого підприємства, незалежно від видів його діяльності і форм власності, в умовах ринку визначається його здатністю створювати необхідну і достатню величину доходу або прибутку.
Цементна галузь є однією з важливих галузей народного господарства України, що підтверджується Указом Президента України „ Про підтримку цементної промисловості" від 29 травня 1999 року. На повну потужність підприємства галузі працювали до 1990 року включно. За останні роки випуск цементу різко скоротився в зв'язку з погіршенням технічного стану галузі. Більшість українських заводів було збудовано в 50 - 60 роках XX століття. Знос основних фондів по галузі становить 53,1%. Головним недоліком у виробництві цементу є застаріла технологія з великою енергоємністю та висока ціна на енергоносії, для підвищення обсягу виробництва цементу в Україні необхідно виконати чимало програм і планів з переоснащення, модернізації та вдосконалення всіх без винятку технологічних процесів виробництва.
Так, впровадження технології виготовлення цементу за „сухим" способом із застосуванням в якості палива вугільної суміші може розв'язати не тільки багато проблем цементників, а й дати українській вугільній промисловості надійний ринок збуту вугілля, одержати на 1 тонну палива до 7 тонн цементного клінкеру на рік.


Необхідно також встановлення ліній пакування цементу у багатошаровий поліетилен. Це викликано двома причинами. Цемент у такій упаковці викликає більше зацікавлення в якості експортного товару. Приватне будівництво, яке зростає останнім часом, теж потребує тарового товарного цементу.
Вибір мною теми насить актуальний характер, оскільки удосконалення організації виробництва є важливим резервом підвищення ефективності та якості роботи цеху та підприємства в цілому. Основними завданням роботи в цеху є виявлення недоліків удосконалення організації праці, скорочення втрат часу, безперебійного матеріало - технічного постачання.
Об'єктом дослідження є ВАТ „ Кроно Осмолода “, яке є провідним виробником цементу та різних будівельних матеріалів.
Метою даного курсового проекту є розрахунок та аналіз принципів, форм та методів раціональної організації основного виробництва в цементному цеху та розробка заходів з удосконалення організації виробництва. Цілі організації основного виробництва на ВАТ „ Кроно Осмолода " наведено на рисунку 1.1.Для цього в курсовому проекті будуть використовуватися дані статистичної звітності, зокрема Форма № 1 „Баланс" та Форма № 2 „Звіт про фінансові результати", та інші звітні дані підприємства, а також буде проводитися аналіз діяльності ВАТ „ Кроно Осмолода " протягом 2004, 2005, 2006 років.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота на тему: ВАТ "Кроно Осмолода"

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок