Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Використання різних джерел інформації для підготовки та прийняття управлінських рішень.

Використання різних джерел інформації для підготовки та прийняття управлінських рішень.

Назва:
Використання різних джерел інформації для підготовки та прийняття управлінських рішень.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,17 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 
Використання різних джерел інформації для підготовки та прийняття управлінських рішень.


ЗМІСТ
Вступ
Розділ І. Управлінські рішення
§1 Суть управлінських рішень, їх функції та класифікація
§2 Планування як вихідний етап розробки та прийняття рішення
§3 Процес розробки рішення як складова частина теорії прийняття рішень
Розділ ІІ. Інформація та управління
§1 Поняття „Інформація”
§2 Роль інформації в управлінні
§3 Джерела інформації в системі інформаційної діяльності
3.1 Електронні джерела інформації
3.2 Друковані видання як джерело інформації для підготовки управлінських рішень
3.3 Реклами, виставки та конференції як джерело інформації
3.4 Консультативні послуги як джерело інформації
Розділ ІІІ. Інформація в теорії підготовки та прийнятті управлінських рішень
§1 Інформаційне забезпечення управління для прийняття рішень.
§2 Дослідження кількісного використання інформації в організаціях та на підприємствах для прийняття рішень.
Висновки
Список використаних матеріалів
ВСТУП
Управління будь-якою соціальною системою передбачає цілеспрямований вплив суб’єкта управління на виробничо-господарську діяльність об’єкта управління для забезпечення оптимального функціонування та розвитку останнього, створення нормальних умов праці та задоволення соціальних потреб членів колективу. Цей вплив здійснюється насамперед розробкою планової програми діяльності соціальної системи. Однак, у зв’язку з динамічним характером виробничо-господарського процесу, умови функціонування системи постійно змінюються, що проявляється у виникненні різноманітних виробничо-господірських ситуацій, відхиленні від планової програми розвитку об’єкта управління.
Виробничо-господарські ситуації можуть бути наперед передбачуваними (мати плановий характер) або виникати випадково, у зв’язку з не передбачуваними обставинами. У будь-якому випадку виникнення певної господарської ситуації супроводиться порушенням зв’язків, що склалися у підприємстві, зміною окремих елементів об’єкта управління: трудових ресурсів, основних і оборотних фондів, технології діяльності тощо. Все це зумовлює потребу втручання в хід господарського процесу, тобто прийняття і реалізації управлінського рішення у зв’язку з виникненням ситуації, що характеризується певними кількісними та якісними параметрами.
Вихід з ситуації, що склалася, може бути здійснений у різні строки, різними шляхами та із залученням більших чи менших засобів. Усі ці аспекти мають бути враховані при розробці управлінського рішення.
Відомо, що роль інформації в управлінському процесі надзвичайно велика. Циркуляція інформації в суспільстві це головний показник, завдяки якому можна судити про необхідність і потенційність цілісності її існування. Потік інформації, з яким кожен день зустрічається індивід, представляє собою дуже складне, багаточисленне та полісемантичне утворення. Вивчення його структури призводить до аналізу взаємодії людей в процесі виробництва, передачі та використання інформації.
Досліджуючи тему курсової роботи, я порушую питання використання різних джерел інформації для підготовки та прийняття управлінських рішень. Отже, актуальність даної теми полягає в дослідженні джерел інформації під впливом яких відбувається планування та прийняття управлінських рішень. Розкриваючи поняття управлінського рішення, я доводжу роль та важливість інформації в цьому не простому процесі. Крім того, з практичного досвіду різних підприємств я намагаюся представити кількісні показники використання інформації при прийнятті управлінських рішень та деякі недоліки, яких припускаються управлінці у своїй діяльності.
Предметом даного дослідження являється процес використання джерел інформації при формуванні управлінських рішень, а об’єктом вивчення даної теми є управлінські рішення як основний засіб впливу керуючої системи на керовану.
Мета і завдання даного дослідження - подати необхідне системне представлення про сутність, структуру, функції та вплив джерел інформації на прийняття управлінського рішення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота на тему: Використання різних джерел інформації для підготовки та прийняття управлінських рішень.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок