Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> курсова робота: Організація культурно-масового обслуговування в підприємствах готельного господарства.

Організація культурно-масового обслуговування в підприємствах готельного господарства. / сторінка 16

Назва:
Організація культурно-масового обслуговування в підприємствах готельного господарства.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,00 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Хоч він і не класифікується як суто діловий готель або конференц-центр. “Президент-готель Київський” орієнтується більше на іноземних громадян. Але це не значить, що нашу країну відвідують суто бізнес-туристи. Останнім часом збільшується кількість іноземних громадян, які прагнуть приїхати на Україну з метою відпочинку та пізнавального екскурсійного огляду. Отже, слід створювати умови для сімейного відпочинку. Треба пам’ятати, що гості можуть приїзджати з дітьми, для яких у даному готелі не передбачено ніяких послуг. Можна влаштувати одну або дві дитячі кімнати, де гості готелю могли б залишати дітей на час своєї відсутності. А діти під керівництвом кваліфікованих вихователей дивились би мультики, співали пісеньки та розфарбовували малюнки. Готель розташований у парковій зеленій зоні. А отже, відкриття невеличкого дитячого майданчику на території готелю також було б доречно. Аналізуючи роботу ресторану, можна сказати, що надається досить велика кількість видів обслуговування. Тут можлива організація будь-яких свят та урочистих подій. Влаштування банкетів з повним та частковим обслуговуванням. Часто проводяться різноманітні фуршети, обслуговування учасників конференцій, прийоми “чай”, “кава”, “бокал шампанського” та “бокал вина”. За бажанням замовника можлива організація будь-якого специфічного прийому. Едине на чому не акцентує увагу ресторан- це огранізація дитячих свят. Я вважаю, що для покращення обслуговування у ресторані дитячих груп треба зміниті меню сніданку. Можна поставити на стіл декілька солодких страв, фрукти, більший асортимент йогуртів. Приготувати страви, які були б цікаві дітям: кольорові варенички, котлети з літерами та інше. Також слід влаштовувати різноманітні тематичні вечори для дорослих. Наприклад, влаштування прийому у формі старовинного балу. На який гості повинні з’явитися у відповідних костюмах. Не слід забувати й про проведення різноманітних акцій та розіграшів. Це залучить до ресторану більше відвідувачів, не тільки мешканців готелю.
3.2. Визначення пріоритетних напрямків удосконалення ресурсного забезпечення культурно-масового обслуговування готелю “ Президент-готель Київський ”
Готельний комплекс “ Президент-готель Київський ” досить добре забезпечений ресурсами для організації культурно-масового обслуговування. Досліджуючи роботу готелю, я не помітила дуже суттєвих проблем не з матеріально-технічним забезпеченням, не з необхідним персоналом. Проте в мене все ж є декільеа пропозицій щодо покращення роботи закладу. Так, наприклад, щоб конференц-зал готелю міг використовуватися для проведення зборів, на яких здійснюється прийняття рішень по питанням, що обговорюються, керівникам готелю слід подумати про застосування конференц-системи з можливістю електронного голосування. Така система забезпечує автоматичний підрахунок голосів і протоколювання результатів голосування для створення звіту. Пульти системи, окрім необхідних функцій для виступів, мають кнопки для регістрації та голосування. Дана система є необхідною при організації багаточисельних засідань, оскільки вона проводить регістрацію учасників і контролює те, щоб кожен учасник, який має право голосу, проголосував лише один раз. Проведення великих засідань, на яких присутні учасники, що розмовляють на тридцяти різних мовах, скоріше притаманно для міжнародних парламентів та бізнес-центрів, ніж для готелей, але в найближчому майбутньому це може стати нормою для конференцій в готелях. Тому, оптимальним рішенням буде діючу у готелі систему синхронного перекладу замінити більш сучасною системою з можливістю перекладу на 31 мову. Для організації “телемосту” з учасниками, що знаходяться в інших залах готелю, містах чи країнах, конференц-систему треба додатково доповнити системою аудіо- та відеоконференц-зв’язку.
Що стосується кадрового забезпечення, то готель має достатньо кваліфікованих кадрів для організації культурно-масового обслугвування. Проте керівництвом зовсім не проводиться мотивація і стимулювання роботи персоналу. А, на мою думку, це є важливим пунктом кадрової політики.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота на тему: Організація культурно-масового обслуговування в підприємствах готельного господарства.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок