Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> курсова робота: Організація культурно-масового обслуговування в підприємствах готельного господарства.

Організація культурно-масового обслуговування в підприємствах готельного господарства. / сторінка 2

Назва:
Організація культурно-масового обслуговування в підприємствах готельного господарства.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,00 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Асортимент надання додаткових послуг залежить від категорії готелю. Відповідно, чим вища категорія підприємства, тим більшу кількість послуг воно може запропонувати своїм відвідувачам. Так, наприклад, одно- та двозіркові готелі надають лише найнеобхідніші послуги, такі як викликання швидкої допомоги, прасування одягу, викликання таксі, зміна білизни та рушників, зберігання багажу. Додаткові послуги гостям надаються як персоналом готелів так і працівниками суміжних підприємств, які спеціалізуються на цьому виді діяльності. Так, наприклад, готелі, що не можуть самостійно виконувати весь комплекс додаткових послуг, укладають договори про надання відповідних послуг із побутовими, транспортними, комунальними, банківськими, торговельними підприємствами й закладами культури.
3а способом надання додаткові послуги можуть бути платни-
ми та безплатними. До безплатних послуг належать: зберігання багажу у
камерах схову; доставка телеграфної кореспонденції до номера;
впклик швидкої допомоги; доставка у номер термометра, медика-
ментів першої необхідності; побудка проживаючих у будь-який час;
доставлення до номера довідкової реклами, фірмових конвертів і паперу; зберігання грошей, цінних паперів (згідно опису);
надання ниток, голок; видання довідок про розташування та режим
роботи пунктів побутового обслуговування та інших послуг. Чим вища категорія підприємства готельного господарства, тим більше додаткових послуг переходить до типу безкоштовних. Всі додаткові послуги можна об’єднати у певні групи. Так, наприклад, можна виділити банківські послуги, послуги зв’язку, екскурсійні послуги, спортивно-рекреаційні, культурно-розважальні, транспортні, побутові та інші. У даній курсовій роботі я більш детально розгляну послуги, що стосуються культурно-масового обслуговування у підприємствах готельного господарства.
Розділ 1. Науково-методичні підходи до організації культурно-масового обслуговування у закладах готельного господарства.
Поняття та класифікація закладів готельного господарства
У наш час щорічно по планеті подорожують більш ніж 1,5 млрд. чоловік. Їх необхідно забезпечити транспортом, надати тимчасове житло, харчування та безліч інших послуг. Для цих цілей використовуються промислові підприємства, транспортні компанії, готельно-ресторанне господарство, туристичні компанії, національні парки, пляжі та інші рекреаційні території. Об’єднання всіх цих структур почали називати індустрією гостинності. Отже, індустрія гостинності є збірним поняттям, що охоплює різні форми діяльності в сфері послуг, пов’язані з прийняттям і обслуговуванням гостей. Середовище гостинності багато в чому визначається зовнішніми чинниками та взаємодією спеціалізованих чинників.(Рис.1) “Уніфіковані технології готельних послуг” за редакцією Федорченка 2001 Найбільший вплив на нього здійснюють економічні і політичні чинники. Одне з самих важливих місць в індустрії гостинності безумовно займають готельні комплекси, які, слід зазначити, відіграють велику роль не лише для туристів, а й для всього суспільства. Не дарма в таких країнах, як Німеччина, Швеція та інш. готельні комплекси будують у жилих мікрорайонах. Це викликано тим, що готелі-це не лише номери, а й ресторани, хімчистки, спортивно-оздоровчі комплекси, сауни, культурно-розважальні заклади-все те, що необхідно не лише туристу, але й звичайному городянин.
Економічні | Політичні | Ресурси
Зовнішні чинники | Середовище гостинності | Спеціалізовані чинники
Соціальні | Культурні | Індустрія | професіоналізм
Рис.1
Готель-підприємство, що призначене для тимчасового проживання. Головним завданням його є надання тимчасового житла, проте, потреби гостей зростають і підприємства готельного господарства вимушені все більше і більше розширювати асортимент пропонованих послуг.
Рівень комфорту на сьогодні лежить в основі понад трид-цяти відомих у світі систем класифікації готелів. Класифікація готелів по категоріях заснована на комплексі вимог до: матеріально-технічного забезпечення; номенклатури та якості пропонованих послуг; рівня обслуговування.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота на тему: Організація культурно-масового обслуговування в підприємствах готельного господарства.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок