Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Особливості організації та розробки реклами у сфері послуг

Особливості організації та розробки реклами у сфері послуг

Назва:
Особливості організації та розробки реклами у сфері послуг
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,56 KB
Завантажень:
348
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота
на тему:
“Особливості організації та розробки реклами у сфері послуг”


ЗМІСТ
ВСТУП........................................................................................................................3
РОЗДІЛ І.ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ РЕКЛАМИ У СФЕРІ ПОСЛУГ…......5
1.1Поняття послуги та їх особливості……………………………………….....5
1.2Загальна класифікація реклами…………………………………………......9
1.3Характеристика носіїв реклами………………………………………….....12
РОЗДІЛ ІІ.АНАЛІЗ НОСІЇВ РЕКЛАМИ ОПЕРАТОРІВ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ…………………………………………………………………………....16
2.1Аналіз рекламної діяльності мобільного оператора “Київстар”……........16
2.2Аналіз рекламної діяльності мобільного оператора “МТС”…………......23
2.3Аналіз рекламної діяльності мобільних операторів “Life” та “Beeline”…………………………………………………………………………....26
РОЗДІЛ ІІІ. ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ПОКРАЩЕННЯ РЕКЛАМНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ………………………………………………………………….....30
3.1Зауваження та пропозиції щодо використання кольорової гами у рекламній діяльності операторів мобільного зв’язку та їх послуг.....................30
ВИСНОВКИ………………………………………………………………….......32
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ…………………………….......35
ВСТУП
В даній курсовій роботі буде описуватися така тема „Особливості організації та розробки реклами у сфері послуг”. Курсова робота складається з трьох розді-лів, вступу, висновків та використаної літератури.
Метою курсової роботи є особливості розробки реклами у сфері послуг мобільного зв’язку. В роботі представлено короткі характеристики чотирьох операторів мобільного зв’язку: „Київстар” , „МТС”, „Life” та „Beeline”що і будуть виступати об’єктом дослідження курсової роботи.
Зараз на ринку мобільного зв'язку чотири основних операторів: ЗАТ Київстар, ЗАТ "Український мобільний зв'язок" (МТС), ТОВ "Астеліт" (Life),та ЗАТ "Українські радіосистеми" (Beeline). Станом на кінець звітного періоду найбільша кількість абонентів GSM-зв'язку, 85% загального обсягу користувачів, припадає на компанії "Київстар" та "МТС". Кількість абонентів «Київстар» склала 23,872 млн.осіб, МТС -20,004 млн.осіб, Life - 8,82 млн. осіб. Як зазначалось раніше український ринок мобільного зв'язку продовжує знижувати темпи зростання. До 2007-го року виторг мобільних операторів щорічно збільшувався на 50-60%. За результатами 2007 року темпи зростання доходів знизилися до 15-20%, за оцінками експертів сумарний виторг операторів не перевищив $4,5-4,7 млрд. Український ринок мобільного зв'язку наблизився до свого повного насичення. Виторг операторів у подальшому буде зростати в основному за рахунок збільшення часу розмов та надання додаткових послуг (таких, як мобільний інтернет, SMS, MMS, відео зв'язок, мобільний контент, тощо)[10].
Завдання курсової роботи полягає в тому, щоб виявити вплив носіїв реклами на споживачів на ринку мобільних послуг.
В першому розділі описано коротку характеристику послуг, їх поняття та ознаки, види послуг. Послуга – це будь-який захід, або вигода, які одна сторона може запропо-нувати іншій, і які, в основному не відчутні і не призводять до привласнення чого-небуть. Виробництво послуг може або не може бути пов’язаний з товаром в його матеріальному вигляді. Загальна класифікація реклами, яку по можливості використовують оператори мобільного зв’язку. А також перелік носіїв реклами, за допомогою яких споживачі користуються послугами мобільного зв’язку.
В другому розділі курсової роботи висвітлення основних кольорів , які використовують компанії мобільного зв’язку для залучення нових клієнтів та утримання реальних.
В третьому розділі будуть висвітлені зауваження, пропозиції, щодо покращення рекламних звернень в роботі мобільних операторів, а також порівняння якості їхніх послуг.
 
РОЗДІЛ I
ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ РЕКЛАМИ У СФЕРІ ПОСЛУГ
1.1. Поняття послуг та їх особливості
Послуга – це будь-який захід, або вигода, які одна сторона може запропо-нувати іншій, і які, в основному не відчутні і не призводять до привласнення чого-небуть.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота на тему: Особливості організації та розробки реклами у сфері послуг

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок