Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Організація продажу продовольчих товарів в магазині ТОВ «Ювілейний»

Організація продажу продовольчих товарів в магазині ТОВ «Ювілейний»

Назва:
Організація продажу продовольчих товарів в магазині ТОВ «Ювілейний»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,40 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота
З дисципліни “Комерційна діяльність підприємства”
на тему:
„Організація продажу продовольчих товарів в магазині ТОВ «Ювілейний»”
Роботу виконано за матеріалами ТОВ «Ювілейний»


Зміст
Вступ.................................................................................................................3
1. Сутність торгово-технологічність процесів в магазині та основні фактори, що на них впливають……………………………….................................5
2. Методи роздрібного продажу товарів та оцінка якості торговельного обслуговування.........................................................................................................10
3. Організація продажу продовольчих товарів у ТОВ«Ювілейний». ....................................................................................................................................25
4. Шляхи удосконалення організації продажу продовольчих товарів у ТОВ «Ювілейний»...................................................................................................33
Висновки.........................................................................................................36
Список використаної літератури..................................................................38


ВСТУП
Двадцять перше століття та перехід України до ринкової економіки нині висувають раніше невідомі завдання майже в усіх сферах життєдіяльності людини і суспільства, які потребують нових підходів, глибоких знань та вмінь вирішувати їх. Торгівля — це одна з найважливіших сфер економічної діяльності, від якої значною мірою залежить якість життя людини, розвиток економіки та її конкурентоспроможність у глобалізованому світі. Тому вона потребує кардинальних змін відповідно до сучасних вимог за різними напрямками її діяльності, зокрема в організації системи торговельного обслуговування населення.
Ринкові трансформації національної економіки відкривають широкий простір для реалізації комерційних відносин, засвоєння принципів і методів комерційної діяльності. Саме комерційна діяльність, як один з важливих елементів ринкового механізму покликана забезпечити ефективний товарно-грошовий обмін.
Недооцінка комерційної діяльності вже привела до серйозних деформацій і збоїв у сфері товарного обігу, сповільнення обміну і диспропорцій в процесі відтворення. Між тим масштаби товарно-грошового обміну зростають. Обмін виходить за традиційні межі торгівлі товарами народного споживання і охоплює обмін засобами виробництва, нерухомістю, сировиною, послугами, цінними паперами, результатами інтелектуальної власності. Паралельно під впливом глобалізації і лібералізації зовнішньоекономічної діяльності суттєво розширюється міжнародний обмін. В результаті принципи, форми, методи комерційної діяльності на внутрішньому і міжнародних ринках зрощуються.
Саме комерційна діяльність забезпечує умови і механізм здійснення купівлі-продажу товарів, послуг, цінних паперів, зміну їх форм вартості в процесі товарно-грошового обміну. Вона включає операції і процеси організаційного, управлінського, правового, економічного характеру і змісту. Варто підкреслити, що комерційна діяльність не охоплює операцій, які належать до продовження процесу виробництва у сфері обігу: товаропросування, зберігання, упаковки, розфасовки, товаропостачання, сортування товарів, формування партій. Ці операції складають технологію торгових процесів.
Отже, комерційна діяльність і технологія торгових процесів мають різний зміст і функції. Водночас вони органічно взаємопов'язані. Без комерційної діяльності не функціонує технологія так само, як без технології не реалізується комерційна діяльність.
В сучасних умовах середовище роздрібної торгівлі характеризується процесами загострення конкурентної боротьби урізноманітнення її форми і методів, це вимагає вуд підприєиства роздрібної торгівлі підвищення рівня організації продвжу товарів. Цей обумовлює вибір теми курсової роботи.
Об’єктом дослідження обрано ТОВ «Ювілейний» - магазин з продажу продовольчих товарів і окремих груп непродовольчих товарів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота на тему: Організація продажу продовольчих товарів в магазині ТОВ «Ювілейний»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок