Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Функція планування в системі менеджменту(за матеріалами підприємства ”Коломийська дослідна станція Івано-Франківського інституту АПВ”)

Функція планування в системі менеджменту(за матеріалами підприємства ”Коломийська дослідна станція Івано-Франківського інституту АПВ”)

Назва:
Функція планування в системі менеджменту(за матеріалами підприємства ”Коломийська дослідна станція Івано-Франківського інституту АПВ”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,54 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота
з дисципліни: ”Основи менеджменту”
на тему:
Функція планування в системі менеджменту
(за матеріалами підприємства ”Коломийська дослідна станція Івано-Франківського інституту АПВ”)


Зміст
Вступ ................................................................................................................... | 3
1. Суть функції планування в системі менеджменту ..................................... | 5
2. Характеристика підприємства ”Коломийська дослідна станція Івано-Франківського інституту АПВ” ........................................................................ | 10
3. Планова робота на підприємстві .................................................................. | 19
4. Напрями удосконалення планування на підприємстві ”Коломийська дослідна станція Івано-Франківського інституту АПВ” ................................ |
29
Висновки ............................................................................................................. | 31
Список використаної літератури ...................................................................... | 33
Додатки (А, Б, В) .................................................................................... 34
Вступ
Відомо, що будь-яке суспільство не може жити і розвиватися без регулювання зв’язків між його членами, без відповідних меж для дій людей у суспільному виробництві, а суспільне виробництво у свою чергу супроводжується розподілом, обміном і споживанням матеріальних благ. Питання про цей зв’язок є центральним у розумінні управління. Управління є невід’ємною частиною виробництва, і елементи його властиві будь-якому трудовому процесу, а саме: кожна людина управляє своєю роботою, а управління виробництвом, колективом є більш високою ступінню, має свої закони і спирається на ряд наук. У зв’язку з цим, що процес управління складний і багатогранний, він передбачає виділення таких важливих категорій, як функції. Планування є головною функцією, за допомогою якої створюється орієнтир майбутньої організації.
У логістичній послідовності функцій управління наступне місце після функції ”Визначення цілей” посідає функція ”Планування”. Це місце функції планування зумовлене як логікою людської діяльності взагалі, так і логікою здійснення процесу управління соціально-економічними системами.
Планування – це є формування цілі і перспектив зміни керованих параметрів, глибоке усвідомлення того, що потрібно зробити. Воно включає в себе обґрунтування та чітке передбачення, прогнозування і складання планів та графіків роботи на рік, квартал, місяць, декаду, день, годину.
Планування в менеджменті має такі завдання:
свідома організація виробничо-господарської діяльності;
спонукання працівників ”заглянути у майбутнє”, тобто прищеплення їм здібності погоджувати дії з перспективою розвитку підприємства;
виконання плану як критерію як контролю фактичних параметрів;
організація щоденної особистої праці всіх працівників управління.
Складання плану на підприємстві є виявом свідомої діяльності, оскільки спонтанні дії характеризуються передусім відсутністю плану.
Метою курсової роботи є аналіз функції ”Планування” на підприємстві ”Коломийська дослідна станція Івано-Франківського інституту АПВ”.
Завдання: розкрити суть функції ”Планування” в системі менеджменту; дати характеристику підприємства ”Коломийська дослідна станція Івано-Франківського інституту АПВ”; формування планової роботи на підприємстві; визначити напрями удосконалення планування.
Суть функції планування в системі менеджменту
Управління сучасним виробництвом, у наш динамічний час, є досить складною роботою, яку можуть виконувати лише фахівці нової генерації, озброєні найсучаснішими знаннями. Фахівці в галузі менеджменту повинні вміти виконувати функції менеджменту (визнання цілей, планування, рішення, організація, оперативний вплив, мотивація, контроль) для досягнення певних цілей.
Функція ”Планування” відіграє велику роль в координації діяльності підприємства тому, що складання плану завжди розглядається як початковий процес етапу управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: Функція планування в системі менеджменту(за матеріалами підприємства ”Коломийська дослідна станція Івано-Франківського інституту АПВ”)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок