Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Вивчення шляхів вдосконалення систем оплати праці на прикладі приватного підприємства «Євродвері»

Вивчення шляхів вдосконалення систем оплати праці на прикладі приватного підприємства «Євродвері»

Назва:
Вивчення шляхів вдосконалення систем оплати праці на прикладі приватного підприємства «Євродвері»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,46 KB
Завантажень:
447
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Курсова робота
Вивчення шляхів вдосконалення систем оплати праці на прикладі приватного підприємства «Євродвері».


Вступ
Найважливішим елементом продуктивних сил і головним джерелом розвитку економіки є люди: їх майстерність, освіта, підготовка, мотивація діяльності. Існує непересічна залежність конкурентноспроможності підприємств та організацій в ринковій економіці від величини трудового потенціалу їх персоналу. Тому в процесі здійснення господарської діяльності, керівництво будь-якої установи повинно приділяти належну увагу його працівникам.
Персонал підприємства формується та змінюється під впливом внутрішніх (характер продукції, технологія та організація виробництва) і зовнішніх факторів (демографічні процеси, юридичні та моральні норми суспільства, характер ринку праці тощо). Вплив останніх конкретизується у таких параметрах макроекономічного характеру, як: чисельність активного (працездатного) населення, його освітньо-кваліфікаційний рівень, пропозиція робочої сили, рівень зайнятості, потенційні резерви робочої сили. У свою чергу ці характеристики обумовлюють кількісні і якісні параметри трудових ресурсів.
Проблема підвищення продуктивності праці тісно пов`язана з організацією її оплати та стимулюванням.
Заробітна плата – це виражена в грошовій формі частина суспільного продукту, яка поступає в особисте споживання працівників у відповідності з кількістю та якістю затраченої ними праці.
Національний дохід, частиною якого є заробітна плата, - це знову створена в галузях матеріального виробництва вартість, необхідна для подальшого розширення, відтворення виробництва та підвищення добробуту людей. Зростання національного доходу залежить від темпів підвищення продуктивності праці, економії матеріальних ресурсів та збільшення чисельності людей, зайнятих у матеріальній сфері виробництва.
Надзвичайно розгалужений поділ праці, що склався в сучасному суспільстві стимулює підвищення її продуктивності, матеріальної зацікавленості працівників у результатах індивідуальної та загальної праці, внаслідок чого буде підвищуватись національний дохід країни.
В Україні на сьогоднішній день проблема вдосконалення систем оплати праці та її стимулювання є як ніколи актуальною. Сучасні ринкові підходи вимагають від вітчизняних менеджерів нового ставлення до персоналу та мотивації їхньої праці. Всі зусилля повинні бути направлені на підвищення продуктивності праці працівників, а основним важелем, який спроможний це зробити є матеріальна винагорода за виконану роботу, тобто заробітна плата.
Отже, метою даної курсової роботи є вивчення шляхів вдосконалення систем оплати праці на прикладі приватного підприємства «Євродвері».


Розділ 1. Загальна характеристика об`єкта дослідження.
1.1 Характеристика продукції і умов функціонування ПП «Євродвері»
Приватне підприємство «Євродвері» було засноване в 1993 році. Метою його створення, як і будь-якої іншої виробничої структури в ринкових економічних відносинах, є виготовлення продукції та її подальший збут для отримання прибутку, в цей же час задовольняючи попит споживачів на власний товар чи послугу.
Основними напрямками його діяльності є виробництво та встановлення дверей різного профілю (дерев`яні, броньовані тощо), вікон найрізноманітніших розмірів і конструкцій (арочні, трикутні, трапецієвидні, круглі та інші), вітринних конструкцій, торгових павільйонів, зимових садів, балконів, гаражних воріт, кованих художніх та декоративних решіток.
Крім цього підприємство надає ряд послуг, пов`язаних з інсталяцією та використанням своєї основної продукції, зокрема:
· встановлення офісних перегородок, пластикових підвіконь;
· тонування склопакета сонцезахисною або протиударною плівкою;
· сонцезахисні жалюзі: вертикальні та горизонтальні;
· зовнішні захисні ролети з різними механізмами приводу;
· протимоскітні сітки в різних варіантах виконання;
· одно- та двохкамерні склопакети різної товщини.
Підприємство з моменту реєстрації є юридичною особою і здійснює свою діяльність у відповідності з діючим законодавством України та діючим статутом.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Курсова робота на тему: Вивчення шляхів вдосконалення систем оплати праці на прикладі приватного підприємства «Євродвері»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок