Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Управління підприємством

Управління підприємством

Назва:
Управління підприємством
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,75 KB
Завантажень:
23
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Управління підприємством


План
Вступ
Інноваційні процеси в економіці є головною складовою частиною економічного розвитку. Ігнорування їх законів та недостатня увага до розрахунку призводить до краху не тільки окремих суб’єктів підприємницької діяльності, але й до галузевого чи економічного занепаду вцілому.
Конкурентні відносини вимагають від ринкових суб’єктів постійного удосконалення продукції та послуг, а також пошук принципово нових інноваційних розробок. Як правило ці інновації знаходяться на стику різних технологій, вимагають додаткового фінансування на розробку та накладних витрат, але у підсумку з урахуванням ризику, обіцяють суттєві ринкові здобутки. Фінансування інноваційних розробок самостійним підприємствам не завжди є доцільним, тому широкого поширення набуло фінансування в межах або галузевих об’єднань, або фінансово-промислових груп.
Мета курсового проекту полягала в обґрунтуванні інноваційної політики підприємства для досягнення конкурентних переваг та можливості максимально ефективного використання інновації в рамках фінансово-промислової групи.
Ринкові відносини викликають посилення ролі економічних методів господарського керівництва, вимагають перегляду концепцій управління, що сформувалися, застосування нових методів аналізу і побудови систем управління підприємством. Інноваційні процеси в управлінні є перспективними з точки зору досягнення конкурентних переваг на підприємствах, що ведуть свій бізнес в жорстких олігопольних умовах. Інноваційні системи управління, як продукт, є результатом спільної роботи підприємств та запрошених консультантів.
Завданням курсового проект було показати етапи розробки, методи розробки та впровадження оновленої системи управління як приклад інноваційного продукту групи консультантів. Обов’язковою умовою розробки та розрахунку ефективності від інновації було використання методу фінансово-вартісного аналізу (ФВА) (ФСА російською), що здобуває велике значення в нових умовах господарювання, які характеризуються необхідністю оптимізації систем управління, скороченням чисельності апарата управління і зменшенням витрат на його утримування.
Наукова новизна та практична значущість. Метод ФВА, як інноваційний інструмент удосконалювання управління підприємством, є відносно молодим і недостатньо освітлений у пресі. Тому саме його було обрано щоб підкреслити наукову значущість розробки. ФВА застосовується в ряді галузей промисловості при проектуванні і модернізації конструкцій виробів, їхньої стандартизації й уніфікації, поліпшенні технологічних процесів, організації основного і допоміжного виробництв. З недавнього часу ФВА стали використовувати при удосконалюванні управління.
Предмет дослідження : функціонально-вартісної аналіз системи управління підприємством та ефект від впровадження інновації. Досліджуваний процес має великі можливості, тому що є не тільки методом аналізу, котрий дозволяє виявити резерви і недоліки, але і методом обґрунтування і розробки заходів щодо удосконалювання систем управління, методом впровадження організаційних заходів в тому числі в рамках ФПГ.
Практична цінність полягає в тому, що ФВА може бути використаний для рішення питань удосконалювання організаційної структури апарата управління, уточнення функцій окремих функціональних підрозділів і посадових осіб, підвищення якості процесів обґрунтування, вироблення, прийняття і реалізації управлінських рішень, удосконалювання кадрового, інформаційного і технічного забезпечення системи управління виробництвом, регламентації процесів керування.
У роботі викладені результати, що удалося одержати в підсумку проведення функціонально-вартісного аналізу підсистеми «Управління маркетингом і сервісним обслуговуванням» системи управління машинобудівного підприємства Полтавського регіону (КрАЗ), що входить до складу ФПГ “Фінанси та Кредит”.
На аналітичному етапі були сформульовані функції підрозділів підприємства, як складових частин внутрішньої системи управління та часток загального механізму ФПГ, проведені їхня класифікація і декомпозиція, здійснений аналіз функціональних взаємозв'язків підрозділів в апараті управління, дана вартісна оцінка функцій, визначений ступінь значимості (важливості) функцій, а також ступінь і причини відповідності (невідповідності) між значимістю функцій, рівнем витрат і рівнем якості їхнього виконання; виявлені зайві, невластиві і дубльовані функції за допомогою методики FAST.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота на тему: Управління підприємством

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок