Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Ознайомлення із сільськогосподарським підприємством (об’єднанням) ВАТ "Івано-Франківський м

Загрузка...

Ознайомлення із сільськогосподарським підприємством (об’єднанням) ВАТ "Івано-Франківський м

Назва:
Ознайомлення із сільськогосподарським підприємством (об’єднанням) ВАТ "Івано-Франківський м
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
33,90 KB
Завантажень:
25
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Ознайомлення із сільськогосподарським підприємством (об’єднанням).


Коротка історія м’ясокомбінату.
ВАТ "Івано-Франківський м'ясокомбінат" - одне із найстаріших підприєм-ств м'ясної промисловості області.
Станіславська бойня була збудована магістром міста в 1909 році. Вона складалася з 7 приміщень: для забою великої рогатої худоби, забою свиней, хо-лодильника, котельні з двома паровими котлами та компресорною дільницею з обладнанням для виготовлення холоду.
Крім цих приміщень на території бойні знаходились два господарських приміщення для утримання великої рогатої худоби та свиней перед забоєм та невелике житлове приміщення для постійного проживання сторожа бойні.
Штатних працівників на бойні працювало 19 чоловік, де одноразово пере-роблялось 12 голів великої рогатої худоби та 12 свиней. Ковбасні вироби не ви-готовлялись.
Переробка м'яса на міській бойні проводилась горизонтальним способом, вручну. Штучний холод для холодильника виготовлявся за допомогою вуглекис-лотного компресора. В холодильнику були окремі приміщення для зберігання м'яса приватними особами. За користування холодильником приватні особи сплачували магістру певну суму грошей.
Крім того, на бойні виготовлявся штучний лід в кусках, який продавався літом господарям приватних магазинів.
Всі ці дані взяті з польських документів, які зберігаються в обласному дер-жавному архіві /1935 рік/. З цих же документів відомо, що прибуток міської бойні в 1933-1934 бюджетному році складав 192 тисячі злотих.
В 1939 році всі приміщення бойні були передані новоствореному м'ясоком-бінату.
В 1945 році на Станіславському м'ясокомбінаті працювало 39 чоловік. Крім переробки м'яса великої та дрібної рогатої худоби, свиней була організова-на переробка м'яса свійської птиці та кролів, а також розпочалось виробництво ковбасних виробів. Асортимент ковбасних виробів становив 22 вида.
За весь 1945 рік м'ясокомбінатом вироблено 490 тон м'яса і субпродуктів І категорії, 44 тони ковбасних виробів. Загальний об'єм валової продукції, вироб-леної у 1945 році, складав - 808 тисяч карбованців (сума в оптових цінах введе-них в дію у 1967 році).
До 1957 року переробка худоби проводилась вручну. Худоба оглушалась молотом. Обезкровлювання, зняття шкури, виймання нутрощів проводилось в горизонтальному положенні туші.
В жировому відділенні витопка харчових жирів проводилась у відкритих двостінних котлах. В субпродуктовому відділенні обробка всіх груп субпродук-тів, в основному, проводилась вручну. Всі шерстні субпродукти оброблялися па-яльними лампами.
Переробка домашньої птиці та кролів було передано створеному птахоком-бінату.
У післявоєнний період швидкими темпами розвивалося сільське господар-ство, особливо тваринництво. Для забезпечення переробки швидкоростучого по-голів'я худоби виробничі дільниці м'ясокомбінату протягом 1945 - 1965 років реконструювалися декілька разів.
Інтенсивний розвиток тваринництва в області викликало необхідність роз-ширення виробничих приміщень.
З 1965 року була проведена реконструкція Івано-Франківського м'ясоком-бінату на додатково виділеній території, був побудований новий холодильник на 1200 тон одночасного зберігання м'ясопродуктів, була проведена реконструкція старого холодильника на 400 тон м'яса, побудований новий компресорний цех з установкою аміачних компресорів, які постачають холод камерам заморожуван-ня м'яса (від -ЗО до -35 градусів Цельсія) та камери зберігання м'ясопродуктів (від -18 до-20 градусів Цельсія).
В 1970 році побудована та здана в експлуатацію м’ясо жирова дільниця по-тужністю ЗО тон м'яса за зміну з відділеннями: база перед забійного утримання худоби, забійне відділення, субпродуктові відділення, кишечне відділення, жи-рове відділення, шкірозасолювальне відділення та цех технічних фабрикатів по-тужністю 1,8 тон сухих кормів за зміну. Крім того була побудована санітарна бо-йня, ізолятор та приміщення для миття автотранспорту.
Забезпечення водою проводиться через два міські водопроводи та введено в дію два артезіанські колодязі.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота на тему: Ознайомлення із сільськогосподарським підприємством (об’єднанням) ВАТ "Івано-Франківський м

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок