Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Планування збуту продукції

Планування збуту продукції

Назва:
Планування збуту продукції
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,41 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
З дисципліни “Планування і організація діяльності підприємства”
На тему “Планування збуту продукції


Зміст
І. Практична частина.
Збут продукції.
Методи збуту товарів.
цілі та засоби комунікаційної політики.
Планування реклами.
Стимулювання збуту.
Планування збуту товарів.
ІІ. Розрахункова частина
ІІІ. Графічна частина.
Висновок


Вступ
При розгляді даної теми за ???? фермерське господарство “Барвінок”.
Збут підприємством свого товару — це процес реалізації промислової продукції з метою задоволення потреб і запитів споживачів та отримання прибутку (виручки).
Основне завдання плану збуту—розробка та обґрунтування реальної збутової про-грами, яка охоплює найбільш суттєві аспекти ринку: ціноутворення, заходи щодо спри-яння збуту, просування товарів на ринку, систему розподілу та постачання продукції та ін. Постійне дослідження ринку необхідно проводити за допомогою маркетингу.
За допомогою маркетингу керівництво підприємства одержує необхідну інформа-цію про те, які вироби і „чому хочуть купувати споживачі, про ціни, які споживачі готові заплатити, про те, у яких регіонах попит на дані вироби найбільш високий, де збут продукції підприємства може принести найбільший прибуток. За допомогою марке-тингу визначається, у які види виробництва, в яку галузь найвигідніше вкладати капі-тал, де заснувати нове підприємство.
Маркетинг також дозволяє зрозуміти, яким чином виробник, підприємство, повинні організувати процес збуту своєї продукції, як терба проводити кампанію по просуванню на ринку нових виробів, будувати стратегію реклами тощо. Маркетинг дозволяє розрахувати різні варіанти о фактичності витратна виробництво та реалізації виробів і послуг, визначити, які види продукції продані, якому споживачу та у якому регіоні принесуть найбільшу віддачу на кожну гривню, вкладену у виробництво, транспортування, збереження, рекламу та збут.
Просування товару на ринку всіма засобами і методами с головною діяльністю підприємства в маркетингу. Якщо на ринку діє великий попит на товар, то підприємство може знехтувати доброякісним товаром, який не відповідає тим властивостям, що пропагує реклама і даються характеристики властивості і надійності товару. Такі заходи ніколи не виправдані для підприємства, тратиться престиж, складається погана репутація. У
У плані рекламної діяльності підприємства вказуються основні види реклами, конкретні рекламні засоби, які будуть застосовуватись у плановому періоді, їх накладання або кількість необхідного часу мовлення, кількість охоплених споживачів, вартість рекламних послуг, терміни подачі рекламних матеріалів.
Ефективність реклами оцінюється з погляду на комунікаційну та збутову діяльність. Перший показник - це витрати на рекламу в розрахунку на одного покупця, а другий – виграти на рекламу в розрахунку на одиницю обсягу збуту продукції. У процесі ана-лізу рекламної діяльності за звітний період визначаються фактичні відхилення від пла-нових показників. Зменшення відносних витрат свідчить про ефективну рекламну діяльність підприємства.
В будь-якому випадку цінність реклами визначається кінцевими показниками господарської діяльності підприємства, насамперед, приростом збуту продукції, товару, одержанням прибутку, хоча є і такі види реклами, що розраховані на довгострокове замовлення і спрямовані тільки на підтримку марки, престижу фірми перед споживачами. Дослідження реклами вказує керівництву підприємства також на необхідність рекламної кампанії; пошук нових засобів впливу на споживача, підвищення інтересу до продукції підприємства, і як наслідок - на збільшення її збуту.
1. Збут продукції.
Маркетинг - це комплекс заходів щодо дослідження всіх питань, пов'язаних із процесом реалізації продукції підприємства. Сюди входить: –
вивчення споживача;–
дослідження мотивів його поведінки на ринку;–
аналіз власного ринку підприємства;–
дослідження продукту (робіт, послуг);–
аналіз форм і каналів збуту (реалізації) продукції;–
аналіз обсягу товарообігу підприємства;–
вивчення конкурентів, форм і рівня конкуренції;–
дослідження рекламної діяльності;–
визначення найбільш ефективних способів просування товарів на ринку;
- вивчення "ніші" ринку - області виробничої чи комерційної діяльності у якій підприємство має найкращі можливості (порівняно з потенційними конкурентами реалізації своїх порівняльних переваг для збільшення товарообігу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Планування збуту продукції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок