Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Маркетингові заходи для ТзОВ "Світанок"

Маркетингові заходи для ТзОВ "Світанок"

Назва:
Маркетингові заходи для ТзОВ "Світанок"
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,32 KB
Завантажень:
169
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Маркетингові заходи для ТзОВ "Світанок"
курсова робота з маркетингу


ЗМІСТ


Вступ
У сучасній економічній теорії та практиці розвинутих країн світу вже звичним стало поняття маркетинг (від англ. market – ринок, продаж, торгівля). Все більш зрозумілим та вживаним воно стає і в Україні. При цьому, якщо раніше це явище економічного життя було своєрідною екзотикою, то тепер його розвиток – головна умова виходу підприємств із кризи, досягнення поставлених ринкових цілей.
Маркетинговою діяльністю на підприємствах, у фірмах, як правило, займаються підрозділи, які здійснюють продаж, рекламу, дослідження, обслуговування споживачів і клієнтів, а також управляючі, що відповідають за певні територіальні ринки і товарні групи, віце-президент, який здійснює загальне керівництво маркетингом. Вони виконують певні обов'язки, що стосуються маркетингової діяльності – планування, ціноутворення, розподіл, просування товару на ринку, комунікації ринку, реклама тощо.
Часто людину, що керує маркетинговою діяльністю, уявляють як таку, метою якої є лише стимулювання попиту на продукцію фірми. Насправді ж коло її завдань значно ширше. Слід забезпечити такі рівень, час пред'явлення і характер попиту, за яких можливо досягти цілей, що постають перед підприємством, фірмою.
Врахувавши кон’юнктуру українського ринку та можливості використання на ньому концепції маркетингу, прийнято рішення про створення фірми, яка змогла б проводити успішну економічну діяльність в умовах перехідної економіки української держави. Дане рішення прийнято на базі проведеного дослідження вторинної маркетингової інформації. Було виявлено незадоволену потребу на ринку хлібобулочних виробів м. Луцька. З огляду на це головним виробничим напрямком нашої фірми, яка дістала назву "Світанок", є виробництво хлібобулочних виробів.
Місією підприємства є задоволення потреб населення переважно вул. Рівненської у високоякісних і різноманітних хлібобулочних виробах.
Основною метою ТзОВ є здійснення виробничої, торгівельної та іншої підприємницької діяльності, що передбачає одержання прибутку на вкладений капітал, сприяння прискоренню формування регіонального товарного ринку та ліквідації дефіциту товарів і послуг вітчизняного виробництва.
Основні цілі діяльності підприємства:
1) Реалізація проекту створення підприємства до кінця 2002 року за рахунок цільового фінансування власними коштами.
2) досягнення рентабельності в 2002 р. – 17%, 2003 р. – 18%, 2004 р. – 19%;
Допоміжні цілі :
1) висока якість продукції;
2) нові технології;
3) впровадження досконалої системи управління персоналом;
4) мотивація персоналу.


Розділ 1. Аналіз ринкових можливостей та вибір цільових сегментів
1.1. Збирання первинної інформації
Перший етап будь-якого маркетингового дослідження передбачає необхідність визначити предмет дослідження, а також сформулювати його цілі, які повинні бути чітко окреслені і реальні.
Метою маркетингового дослідження новостворюваної фірми "Світанок" (ТзОВ "Світанок") є виявлення незадоволеної потреби на місцевому ринку.
Другий етап передбачає збирання вторинної маркетингової інформації.
На основі вивчення такої інформації (статистичні збірники по Україні і Волині, газети "Галицькі контракти", "Бізнес" тощо) виявлено наступне.
Протягом останніх років для хлібопекарної промисловості України стало характерним істотне зменшення обсягів виробництва всіх видів продукції, що є наслідком глибокої кризової ситуації в національній економіці. У 2001 р. виробле-но 3796 тис. т хліба та хлібобулочних виробів порівняно з 6701 і 7348 тис. т відпо-ві-д-но у 1990 і 1985 р. Це означає, що протягом 11 років (1985-2001 р.) виро-б-ництво цих видів продукції скоротилося на 48,3% [(7348 – 3796 / 7348) Ч 100]. Лише за 2001 р. порівняно з попереднім роком хліба та хлібобулочних виробів продано менше на 22%. Разом з тим у Луцьку за період, що аналізується, виробництво хліба та хлібобулочних виробів не зменшилось, а збільшилось на 3,6%.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота на тему: Маркетингові заходи для ТзОВ "Світанок"

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок