Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Медицина та здоров'я -> Використання анальгіну і анестезину в технології лікарських форм

Використання анальгіну і анестезину в технології лікарських форм

Назва:
Використання анальгіну і анестезину в технології лікарських форм
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,72 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота на тему:
“Використання анальгіну і анестезину
в технології лікарських форм”


План
Вступ
Використання анестезину і анальгіну в технології лікарських форм:
1. Загальна характеристика дії препаратів;
2. Фізико-хімічна характеристика і добування анестезину і анальгіну;
3. Спосіб застосування і дози препаратів;
4. АНД ,що характеризують якість речовин;
5. Лікарські форми та прописи, що вміщують анестезин і анальгін;
6. Екстемпоральні прописи, що вміщують анестезин і анальгін
Висновок
Література
Вступ
Упродовж багатьох десятиліть розвиток препаратів відбувався за допомогою експериментальних досліджень. Зараз проходить обмін послугами між природничо-науковою основою медицини, фізіологією та суто медичною сферою – терапією. Винайдення нових препаратів стало потужною гілкою медичної науки, чому сприяють визначні досягнення молекулярної біології. У ХХ ст. відбувся бурхливий розвиток фармакології, поява нових перспективних наукових напрямків у пошуку лікарських засобів, розроблення нових конденцій щодо взаємодії хімічних агентів довкілля з живими структурами організму на молекулярному і субмолекулярному рівнях. Ці досягнення лягли в основу цілеспрямованого створення нових лікарських засобів,
Діапазон фармакологічних досліджень дуже широкий. Він включає вивчення впливу хімічних речовин на біологічні системи різної складності – від цілого організму до окремих клітин, субклітинних утворень, рецепторів і ферментів.Зміни у функціонуванні біологічної системи, викликані цими речовинами являються проявом їх біологічної дії. Прогрес фармакології відображається на розвитку клінічних дисциплін. Так, наприклад, поява засобів для наркозу, анестетиків і інших препаратів сприяло успіху хірургів.
1. Загальна характеристика дії препаратів
Розвиток сучасної анестезіології в багатьох питаннях визначається прогресом фармакології. В наші дні лікарі-анестезіологи користуються досить великим арсеналом препаратів для загальної і місцевої анестезії, додаткових середників, які необхідні для забезпечення наркозу, але багато проблем анестезіології ще потребують вирішення.
Проблеми місцевого знеболення і загальної анестезії в наш час достатньо актуальні, так як в післяопераційний період стан пацієнта залежить не тільки від майстерності хірургів, але і від того, наскільки якісно була проведена анестезія.
До місцевих анестетиків на сьогодні висуваються такі вимоги:
- забезпечення достатньої глибини місцевої анестезії;
- широта терапевтичної дії;
- забезпечення мінімальної токсичності і безпеки застосування;
- відсутність подразнюючого ефекту на слизову оболонку[2].
У Стародавній Греції існував вираз: “Біль-це вартовий пес здоров’я”. Справді, у багатьох випадках неприємний сенсорний і емоційний стан буває першою ознакою якогось ушкодження в організмі.
Терміном «анальгетик» прийнято позначати речовини, які при резорбтивній дії вибірково пригнічують больову чутливість. Препарати з групи ненаркотичих анальгетиків характеризуються трьома основними видами дії: анальгезивною, жарознижуючою, протизапальною. На відміну від наркотичних анальгетиків, вони не мають седативної та снодійної дії, не викликають ейфорії та лікарської залежності.
Існують значні відмінності в нейрофізіологічних і нейрохімічних механізмах виникнення болі при різних паталогічних станах. Так, на відміну від короткочасної болі, при болях довготривалого характеру, наприклад, при запаленні, підвищується чутливість ноцицепторів, в процес включаються рецептори, які раніше «мовчали», підвищується збудливість нейронів спинного і головного мозку, в тому числі за рахунок активації системи збуджуючих амінокислот. У випадку патологічної болі порушується функція ендогенної антиноцицептивної системи, при цьому інколи біль виникає під впливами, які не носять пошкоджуючого характеру (аллодинія). Для попередження чи зняття різних больових симптомів призначають різні анальгетики, орієнтуючись на особливості характеру і патогенезу вказаних синдромів, а також на інформацію про механізм дії препаратів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Використання анальгіну і анестезину в технології лікарських форм

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок