Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Медицина та здоров'я -> Грип: збудники, епідемії, профілактика, лікування,

Грип: збудники, епідемії, профілактика, лікування,

Назва:
Грип: збудники, епідемії, профілактика, лікування,
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
33,13 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота
Грип: збудники, епідемії, профілактика, лікування,


Анотація.
Найвищою особистою і суспільною цінністю є здоров’я людини. Вданій роботі подано матеріал про таку хворобу, як грип, різні форми вірусів, що викликають дану хворобу, методи лікування та профілактика захворювання . Хворобу грипу спричиняють мікроскопічно малі віруси . Вони містяться в слизу , який виділяється з носової порожнини хворої людини. Під час чхання й кашлю мільйони невидимих для ока краплинок з вірусом грипу потрапляють у повітря.якщо вони проникають у дихальні шляхи здорової людини , то вона може заразитися грипом. Грип поширюється дуже швидко, тому хворих на грип не можна допускати до роботи на підприємствах , установах, до занять в навчальних закладах. Грип не слід вважати триденним захворюванням.Він не безпечний своїми ускладненнями (бронхітом, трахеїтом, пневмаією). Ускладнення частіше виникають в період епідемії грипу.
Практичною частиною данної роботи є вивчання стану захворювання на грип дорослого (повнолітього) населення Київського району міста Одеси. Вивчення стану захворювання населення проводилось на базі 20-ої поліклініки, міської лікарні №8 , та швидкої допомоги, які розміщуються території даного району і обслуговують населення саме цього району нашого міста . Вивчення стану захворювання населення проводилось , на основі медичних карток , пацієнтів , що звертались по лікарняну допомогу названих лікувальних закладів . Із досліджень видно , що захворюваність на грип в основному припадає на період (листопад-січень). Бувають роки коли захворювання на грип призводило до епідемії . Якщо до захворювання грипом додати кількість захворювання на гострі респіраторно-вірусні інфекції то можна зробити висновок , що захворюваність людей росте катострофічно . Це можливо пов’язане і із зниженням імунітету і поганим економічним станом та соціально-економічними умовами. Слід зауважити, що останнім часом погіршився стан пропаганди по попередженню захворювання , не проводиться вакцинація населення, високі ціни на ліки. Показник захворюванності населення є індикатором соціального стану суспільства. На привеликий жаль в останні роки не проводиться вакцинація нелише дорослого населення, а навіть найдорожчего ,її майбутнього- дітей.


План.
 
1.Відкриття збудників грипу, їх мінливість та еволюція.
2.Походження збудників епідемій.
3.Особливості сучасних епидемій грипу.
 
4.Основні прояви хвороби , ускладнення грипу.
 
5.Профілактика грипу.
6. Лікування.
7. Грипозні вакцини і профілактичні щеплення ними .
8.Грипоподібні захворювання.
9.Статистичне дослідження.
10.Висновки.
11.Список використаної літератури.


ВІДКРИТТЯ ЗБУДНИКІВ ГРИПУ, МІНЛИВІСТЬ ТА ЕВОЛЮЦІЯ ГРИПОЗНИХ ВІРУСІВ
Назва хвороби — «грип» — походить від французького слова «дгіррег» (нападати, охоплювати) і відбиває епіде-міологічні особливості цієї інфекції. У побуті цю інфекцію називали інфлюенцою, що латинською мовою означає — вливатися, вторгатися.
Грип- інфекційна хвороба,що протікає з переважаючим враженням
слизової оболонки дихальних шляхів і явищами загальної інтоксикації- підвищенням температури тіла, слабкістю, головним болем, м”язовими і суглобовими болями .
Етиологія. Віруси грипу відносяться до ортоміксовірусам і підрозділяються на серологічні типи А, В і С. Вірус типу А видрізняється значною антигенною мінливістю, що призвело до появи нових підтипів ( А1,А2) і штампів , викликаючих епідемії кожних 2-3 роки і папдемії один раз в 10-30 років. Віруси типу В і С характерізуються більшою стабільнітю. Вірус типу В може зумовити епідемію через 3-4 роки. Вірус типу С – лиш спорадичні захворювання або обмежені спалахи.Стійкість вірусів грипу в навколишньому середовищі невелика . Висока температура висушування , сонячне світло швидко вбивають їх. Більш стійкі віруси грипу, донизьких температур.
Збудником грипу е вірус, вперше відкритий групою ан-глійських вчених: В. Смітом, К. Ендрюсом та її. Лейд-лоу — під час епідемії хвороби в Англії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Грип: збудники, епідемії, профілактика, лікування,

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок