Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Медицина та здоров'я -> Оцінка терапевтичної ефективності і безпечності застосування препарату Молсидомін

Оцінка терапевтичної ефективності і безпечності застосування препарату Молсидомін

Назва:
Оцінка терапевтичної ефективності і безпечності застосування препарату Молсидомін
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
37,01 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Оцінка терапевтичної ефективності і безпечності застосування препарату Молсидомін


ПЛАН
Вступ.
І. Загальні дані про хворого.
ІІ. Скарги.
ІІІ. Анамнез за системами.
IV. Анамнез захворювання.
V. Анамнез життя.
VI. Дані об’єктивного дослідження.
VII. Дані додаткових методів дослідження.
VIII. Клінічний діагноз з обґрунтуванням.
ІХ. Етіологія, патогенез, клінічні прояви, принципи лікування виявленого захворювання.
Х. Фармакотерапія захворювання пацієнта.
ХІ. Обґрунтування застосування досліджуваного препарату.
ХІІ. Фармакокінетика, фармакодинаміка, показання і протипоказання до призначення досліджуваного препарату.
ХІІІ. Особливості взаємодії з іншими ліками та побічні дії досліджуваного препарату.
ХІV. Вибір параметрів оцінки ефективності і безпечності досліджуваного препарату.
XV. Щоденник динамічного контролю ефективності і безпечності досліджуваного препарату.
XVІ. Висновок.
XVІІ. Використана література.


Вступ
Між першим класичним описом клініки стенокардії У. Геберденом (1872) і першим випадком прижиттєвої діагностики коронаротромбозу В.П. Образцовим і М.Д Стражеском (1910) минуло понад 100 років. Власне, В.П. Образцов і М.Д. Стражеско вперше зауважили, що дифе-ренціально-діагностичним критерієм коронарного тромбозу і стенокар-дії є наявність ангінозного статусу, який відсутній при ізольованих на-падах стенокардії. У 1912 р. американський дослідник Джеймс Херрік опублікував незалежний опис клініки гострого коронарного тромбозу, а в 1918 р. — електрокардіографічний опис експериментальної коронар-ної оклюзії, і тривалий час на Заході саме він несправедливо вважався піонером у цій галузі. У 1920 р. Гарольд Парді в Нью-Йорку вперше опублікував власні спостереження значного підйому сегмента SТ у хво-рого з клінічними ознаками гострого інфаркту міокарда. Проте незва-жаючи на успіхи в клінічній і ЕКГ-діагностиці, підходи до лікування ін-фаркту міокарда тривалий час залишалися тільки консервативними. Від появи ідеї про необхідність повного і тривалого спокою таким хворим (П. Уайт, Р. Брайтон, С. Левін, Б. Лаун), через впровадження мето-дик селективної коронароангіографії (М. Соунг), зовнішнього масажу серця і трансторакальної дефібриляції (В. Неговський, У. Коувенховен, П. Золле) і організацію палат інтенсивної терапії із застосуванням нітратів, радреноблокаторів і периферійних вазодилататорів до момен-ту першого застосування Є.І. Чазовим (1976) методики реперфузійної терапії минуло понад 40 років. Летальність унаслідок гострого інфаркту міокарда за цей час вдалося знизити з 30 — 40 % до 12 — 15%, а в бага-тьох клініках до 5—10 %.
Визначення і термінологія. Гострий інфаркт міокарда — одна з найбільш грізних форм ІХС — це ішемічний некроз ділянки серцево-го м'яза, який виникає внаслідок гострої невідповідності між потребою міокарда в кисні і доставкою його коронарними судинами. Інфаркт міо-карда — більш вузьке поняття, ніж некроз міокарда. Останній включає в себе власне інфаркт міокарда (коронарний, ішемічний) і так звані некоронарогенні некрози міокарда, які можуть спостерігатися при вторин-ній коронарній недостатності (дисметаболічні, стероїдні, адреналінові некрози тощо). При трансмуральному інфаркті міокарда розвивається некроз основної маси ішемізованого міокарда. При нетрансмуральному (великовогнищевому, субендокардіальному) інфаркті міокарда більша частина ішемізованого міокарда не некротизована.
Хоча трансмуральний і нетрансмуральний інфаркти міокарда мають відповідні електрокардіографічні критерії, останнім часом ці поняття застосовують переважно як патологоанатомічні, оскільки часто спостері-гається розбіжність з даними ЕКГ. Тому в клініці тепер рекомендують застосовувати терміни «інфаркт міокарда із патологічним зубцем Q та «інфаркт міокарда без патологічного зубця Q. Картина ЕКГ не доз-воляє точно встановити глибину і поширеність пошкодження серцево-го м'яза. Інфаркт може бути нетрансмуральним за наявності зубця ф і, навпаки, при трансмуральному інфаркті міокарда зубців Q, QS може не бути.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Оцінка терапевтичної ефективності і безпечності застосування препарату Молсидомін

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок