Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Медицина та здоров'я -> Комплексні гомеопатичні препарати німецької фірми Heel. Принципи ізопатії

Комплексні гомеопатичні препарати німецької фірми Heel. Принципи ізопатії

Назва:
Комплексні гомеопатичні препарати німецької фірми Heel. Принципи ізопатії
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,61 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота
на тему:
Комплексні гомеопатичні препарати німецької фірми Heel. Принципи ізопатії


План
І. Вступ
ІІ. Основна частина
Гомеопатичний метод терапії ,актуальність і можливості.
Історія розвитку гомеопатії. Українська школа гомеопатії.
Основні принципи гомеопатії.
Правила виписування гомеопатичних рецептів.
Номенклатура робочих розведень, що використовуються для приготування гомеопатичних ЛФ.
Готування основних гомеопатичних препаратів відповідно до вимог нормативної документації.
Технологія приготування гомеопатичних ЛФ (розведення, крупинок, мазей та ін.)
Аналіз особливостей приготування гомеопатичних ЛФ порівняно з алопатичними.
Рецептура гомеопатичних ЛФ заводського та екстемпорального виготовлення.
Контроль якості гомеопатичних препаратів.
ІІІ. Висновки.
IV. Література.


I . ВСТУП
На сьогоднішній день вже нікого не треба переконувати в дієвості гомепатії, яка успішно витримала різноманітні обмеження і заборони. Всюди виріс інтерес до неї лікарів різних спеціальностей, особливо в зв’язку з виникненням побічних ефектів сучасної медикаментозної терапії – алергічних, анафілактичних реакцій та ін.
До переваг гомеопатичного лікування можна віднести: відсутність побічних ефектів (використовуються дуже малі дози лікарських речовин, які не мають токсичного і алергічного впливу на організм), більшість лікарських препаратів є продуктами природного походження, неінвазивність введення, строго індивідуальний підбір гомеопатичних ліків, а також можливість поєднання лікування гомеопатичним та іншими нетрадиційними методами( голкорефлексотерапія, фізіотерапія, аромотерапія та ін.)
Гомеопатія як вид комплементарної медицини переживає в даний час пік популярності: цим методом цікавляться все більше лікарів і фармацевтів в цілому світі, все більше пацієнтів віддають свою перевагу.
Слово „гомеопатія” походить від грецьких слів homios - подібний і patos - страждання, тобто „лікування тим, що викликає ефект, подібний самому стражданню”. Так назвав свою систему лікування видатний лікар С.Ганеман. Запропонована ним система була заснована на декількох простих, але глибоких законах природи, які легко сформулювати, але важко зрозуміти.
Гомеопатія виникла в надрах клінічної медицини і продовжує в них існувати.В ній використовуються всі положення фізіології, патологічної анатомії, біохімії, імунології, генетики та інших медичних наук. Етіологія, патогенез, клініка захворювань, пропедевтика- це те, на чому виховувались всі лікарі- гомеопати, які закінчили ті самі медичні вузи, що і аллопати (прихильники класичної медицини).
Аллопатію і гомеопатію об’єднує загально клінічний підхід до хворого: розуміння цілісності організму, прагнення вияснити сутність патології, прогнозувати її протікання, оцінити і використати для терапії конституціональні властивості організму, спадковість, клінічні прояви хвороби.
В наш час, коли, не дивлячись на досягнення медицини, росте кількість ускладнень, а багато лікарських засобів проявляють шкідливу побічну дію, в цілому світі все більше цікавляться альтернативними методами лікування, до яких відноситься і гомеопатія. Ця система безпечна і нерідко ефективна там, де не помагають загальновизнані методи лікування.
Гомеопатія – це форма лікарської регулюючої терапії, яка стимулює і нормалізує захисні сили самого організму. Її ціль полягає у впливі на внутрішні процеси саморегуляції організму за допомогою ліків, підібраних строго індивідуально з врахуванням реакцій конкретного хворого.
Взаємодія між організмом і гомеопатичним лікарським засобом відбувається не на хімічному рівні, а на інформаційному, і діяти на організм він буде при умові, якщо підібраний пацієнту по принципу подібності. Організм людини – це цілісна інформаційно-енергетична система, а гомеопатичні засоби діють по фізичним законам і законам квантової фізики як регулятори цієї системи. Гомеопатичні лікарські засоби мають фармакодинаміку, можуть викликати загострення, але не мають побічну дію.
Гомеопатія – один з найбезпечніших методів, який сприяє лікуванню не хвороби, а хворого, - передбачає конституціональні ліки, що здатні ефективно впливати на вроджену схильність до захворювання, і використовує малі дози лікарських речовин, які отримують на основі ресурсозберігаючих та екологічно чистих технологій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Комплексні гомеопатичні препарати німецької фірми Heel. Принципи ізопатії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок