Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Медицина та здоров'я -> Вивчення структурно-функціональних особливостей передміхурової залози людини на етапах онтогенезу

Вивчення структурно-функціональних особливостей передміхурової залози людини на етапах онтогенезу

Назва:
Вивчення структурно-функціональних особливостей передміхурової залози людини на етапах онтогенезу
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,23 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота
Вивчення структурно-функціональних особливостей передміхурової залози людини на етапах онтогенезу


ЗМІСТ
І Розділ. Огляд літератури.
Анатомія передміхурової залози.
Фізіологія передміхурової залози.
ІІ Розділ. Методика та об’єкт дослідження.
Ін’єкційний метод дослідження передміхурової залози щурів в нормі.
Морфологічна будова паренхіми передміхурової залози щура в нормі.
Морфофункціональний стан передміхурової залози під впливом дії різних факторів.
ІІІ Розділ. Практична частина.
Ембріогену передміхурової залози.
Передміхурова залоза в дитячому і юнацькому віці.
Вікові зміни передміхурової заходи.
Кристалізація секрету простоти при клімаксі.
Ендокринна система і простата.
Висновки.
Література.
Додатки.


ВСТУП
Перед медико-біологічною наукою поставлені великі задачі. Однієї з них є проблема продовження повноцінного, творчого періоду життя, проблема боротьби з передчасною старістю.
Новим у геронтології можна вважати визнання неспроможності старих положень про стабільність людського організму у віці 25-50 років. Дослідження дозволяють розглядати старіння організму як тривалий, динамічний процес функціональних, морфологічних, біохімічних і психологічних змін, що накопичуються протягом усього життя індивідуума.
Процес старіння, починаючи з ранніх етапів онтогенезу, протікає нерівномірно. Повільні зміни функції, структури різних органів і поводження людини можуть змінюватися своєрідним стрибком, що особливо яскраво виявляється в період клімаксу. Інтенсивна вікова перебудова організму в цей період може приводити до зрушень, що виходять за рамки фізіологічних, і до різноманітних патологічних станів, що можуть виникати на молекулярному, клітинному, органному і системному рівнях.
Відповідно до сучасних уявлень, у механізмі старіння організму важливу роль відіграють зрушення в нейрогуморальній регуляції, в нейрогормональних зв'язках, нервовій регуляції трофіки тканин. З віком відбуваються різноманітні зміни в ендокринній системі. Значних зрушень зазнає функція розмноження, обумовлена станом системи: гіпоталамус — гіпофіз — гонади при інтегруючому впливі центральної нервової системи.
У складному ланцюзі фізіологічних змін репродуктивної системи визначене місце займає передміхурова залоза. Особливий інтерес до вивчення передміхурової залози виник у зв'язку з тенденцією її тканин до посиленого росту, що у літньому віці нерідко приводить до залозистої гіперплазії і раєу.
Разом з тим в опублікованих монографіях висвітлюються питання, що стосуються, в основному, так званої гіпертрофії (аденоми) простати. У посібниках і підручниках з фізіології й ендокринології дані про неї викладаються або стисло або не представлені зовсім.
В останні роки збільшилася кількість робіт з вивчення ендокринної функції простати, але досліджень, що узагальнюють отримані при цьому результатів, обмаль. Особливий інтерес представляє вивчення ролі простати в механізмі вікових порушень статевої діяльності. Володіючи рясною і різноманітною іннервацією і васкуляризацією, передміхурова залоза є периферичним статевим центром, що чинить як нервовий так і гуморальний регулюючий вплив на еректильну і еякуляторну функції чоловічого організму.
На підставі даних літератури і власних спостережень ми намагалися розглянути питання про роль передміхурової залози в організмі, її нейрогормональної регуляції, секреторної функції і впливу секрету простати на соматичні функції. Представлені дані про вікові порушення статевої діяльності, їх особливостей у клімактеричному віці, методи діагностики, роль передміхурової залози у виникненні статевих розладів у цей період.
Проблема адаптації людини до екстремальних умов зовнішнього середовища є актуальною як із загальнобіологічної, так і з медичної точок зору. Відомо, що наслідки навіть короткочасних стресових впливів, до яких відноситься і переохолодження, можуть проявитися через великий період часу; разом з тим, тривале перебування в некомфортних умовах викликає виражені морфофункціональні зміни у різних органах і тканинах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Вивчення структурно-функціональних особливостей передміхурової залози людини на етапах онтогенезу

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок